4.5 mm olma kaydı ile bu 2 model arasında kaldım mod55 mi yoksa mod60?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • çin olsun fark etmez yeterki kullanılan malzeme kaliteli olsun..mustafa abi bu tüfeğe onay verdik den sonra o iş tamam dır ^^

• Official Post

çin olsun fark etmez yeterki kullanılan malzeme kaliteli olsun..mustafa abi bu tüfeğe onay verdik den sonra o iş tamam dır ^^

Arkadaşlar beni yük altında bırakmayın,silahlar geldiğinde beğenmezsem beğenmediğimide yazarım,maliyetine satar bir daha getirmem o silahı.

• mustafa abi size bu webley hakkında yaptığınız yorumlar için ayrıca teşekkür ederim ne yazmış iseniz eksilerini ve artılarını hepsi doğrudur...bu yeni getirteceğiniz bam marka tüfekler için de benzeri yorumları yapacağınıza eminim kendi adıma

• mod55 birtek yazıcılar av da stokda var gözüküyor üyelik formunu doldur dum ama bir türlü onaylanmadı adamların paraya ihtiyacı yok herhalde..nihayet üyeliğimi kabul etmişler ancak bu kezde kredi kartı ile çalışmıyorlar internet üzerinden bu ne iş yahuu o zaman nediye site kurmuş bu yazıcılar av ?( son çare güney avın mersin şubesini arıyacam

• bende kıt ingilizcemle bu BAM silahlar hakkında biraz yorum okudum , dolum kısmından hava kaçırdığı , mekanik parçaların sökülüp sıfır zımparayla parlatılması gerektiği , dolum kısımlarının kısa sürede kırıldığı , yalama olduğu falan anlatılıyor , ama genede genel kanı fiyat/performanslarının iyi olduğu yönünde , uygun fiyatlı olursa getirilen tüfeklerden bende bi tane edinmeyi düşünüyorum ama açıkçası arazide atışta gaz basıncı düştü , hadi dolduralım falan gibi sorunlar beni ürkütüyo , yaylılar kolay enerji bünyeden , ekmeğe yemeğe biraz özen gösterirsen maaliyeti sıfır denecek kadar ucuz ama bu yüksek basınçlı tüpleri doldurtma , satın alma derdi belki tüfek fiyatını geçer ki bence uzun vadede 3-5 tüfek parasına gelir

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...