Edgun Matador nereden alınabilir????

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar;
    Edgun Matador (.22 cal) nereden alınabilir?? Türkiye'de satan yer var mı? Yurtdışında satan hangi siteler var? Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim. Saygılar iyi atışlar...

Evanix Windy City Sidelever 22.cal ---> Hawke Sport-HD IR 4-12X50 AO IR
    Hatsan Mod 125 Sniper 22.cal ---> Optima 3-9X44E

• Onu zamanında bende bayagı arastırmıstım sanırım turkıyede satısı yok ama cok kalıtelı bır sılaha benzıyor ..

Ewanix windy city 5.5

Nikko stirling nighteater 4x16-50

Norica mod 61 4,5

Hatsan Special edition 5,5

Tuka 4,5

• Türkiye de satışı yok, yakın zamanda da olur mu bilemiyorum. Kişisel ithalat yoluyla getirtebilirsiniz. En uygun site kendi sitesidir. Mail atın dönüyorlar. Saygılar

• çok teşekkürler cevaplarınız için. Saygılar iyi atışlar..

• Hem kendi sitelerinden hem de youtube'da ki hesabından mesaj attım bakalım ne diyecekler. Gelişmeleri tekrardan burada yazarım..

• Haydi hayırlısı. Saygılar

• bende edgun matador hayranıyım dünyanın birçok ülkesinde bayisi var ama TÜRKİYE de yok...
    TÜRK insanı en iyilere layıktır diye düşünüyorum... g;$i

• bende edgun matador hayranıyım dünyanın birçok ülkesinde bayisi var ama TÜRKİYE de yok...
    TÜRK insanı en iyilere layıktır diye düşünüyorum... g;$i

Evet bizde istiyoruz gelmesini, kim bilir belki yarın belki yarından da yakın....

Türk insanının en iyisine layık olduğuna katılıyorum yanlız genel olarak bunun farkında olmadığımızıda düşünüyorum. Saygılar

• Yaklaşık 2 sene önce yazışmıştım ama izin belgesi vs. uğraşmak zor gelmişti.Aşağıda bana verdiği cevap var,belki bir fikir verir.Mesaj yolladığım adres:
    twk@karelia.ru

There are some technical details for them:

Short Standard Long
    Length (mm.) 680 740 890
    Weight (kg.) 3 3.2 3.4
    Lenght of the barrell 420 480 590
    Working pressure (maximum) 220 220 220
    The everage speed of 16 grain pellet m/sec 275 285 295
    Number of shots per one charge 50 60 80
    Accuracy (ten short at 50 meters) mm. 20 20 20
    Barell Lothar Walther
    Caliber 4.5 or 5.5 mm.
    Gun stock (painted wood)
    Price (Euro) for todays exchange rate 900 900 900

The price for Russia. When I send them to Finland it cost me around
    150 Euro for custom fees and shipment. To States -- 200 US dollars.

Pistol Veles:

http://edgun.ru/en/cat/pistols_01.php

I would recomend you to take standard and see youself what it is
    about.

You should be aware that your country legislation allows you to own
    that kind of airgun since I got some cases when people got it by mail
    from me and then had problems with the authorities (Germany for
    expample) due to the power of the gun.

Will be glad to answer any further question.

With the best regards

Ed

FİLİNTALAR GRUBU

• Yaklaşık 2 sene önce yazışmıştım ama izin belgesi vs. uğraşmak zor gelmişti.Aşağıda bana verdiği cevap var,belki bir fikir verir.Mesaj yolladığım adres:
    twk@karelia.ru

Bu bilgiler almamam için yeterli :) Teşekkürler

• youtubedeki videoları harika, Türkiye ye gelecek olursa ciddi değerlendirmeyi düşünürüm .

AA S510 - Hawke 8.5-25x42 SW Tactical

• Dün mail attım ama hala cevap atmadılar bekliyorum Saygilar..

• Dün mail attım ama hala cevap atmadılar bekliyorum Saygilar..

Aslında .....................ettiğinize göre .........yakın tanıdığınız varsa ...........................dan dönerken ..............siniz.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Keşke olsa maalesef hiç tanıdığım yok. Mail ime cevapta gelmedi hala bekliyorum bakalım fiyat ne diyecekler.

• havalı silah getiren bir firmaya ön ödeme yaparak getirtin garanti olsun. 10 kişi talep etse sanırım firma getirmek için uğraşır. birsürü prosedür var diyorlar

evanix windy city

hatsan at44 lw 3-9x40 optima

fabarm pump action 5+1 sarsılmaz concorde 12 ga

elektrikli pcp pompası (proce sürüyor)

• EDGUN TERMINATOR COMBO[Resim Engellendi: http://www.luchtbuks.com/luchtbuks/IMG/terminatorsm.jpg]Merk:EDGUN€4500.00

MATADOR R3 LONG[Resim Engellendi: http://www.luchtbuks.com/luchtbuks/IMG/r3longsm.jpg]Merk:EDGUN€1900.00

Stan bir site buldum istedikleri fiyatlar bunlar astronomik rakamlar gibime geldi :)

http://www.luchtbuks.com/lucht…&sub=0&merk=EDGUN sitenin linki!

• farkındayız da ingiliz oyununa gelmiş gibi hala birbirimizi keklemeye çalışıyoruz bu uğraş inanın ufkunu daraltmıyo unutturuyo. siz hiç aman bu ürünün de en iyilerini TÜRK vatanına götürelim onlara layıktır diyen bir şahıs, bir kurum, bir anlayış gördünüzmü ben görmedim. ha sen? dersen şimdilik lafta kalıyo. eğer gümrükte sıkıntı çıkarmayacaklarını bilsem yurt dışından getirtirim. saygılar...

Evet bizde istiyoruz gelmesini, kim bilir belki yarın belki yarından da yakın....

Türk insanının en iyisine layık olduğuna katılıyorum yanlız genel olarak bunun farkında olmadığımızıda düşünüyorum. Saygılar

• benimde aklımda kalan PCP bu, bir getiren olsa, ama tabii fahiş fiyatla satmazsa bütçeyi ayarlardım. ve 4.5-5.5mm PCP sahibi olduğum için R3 düşünürdüm :)

yalnız konuyu okuyan her kez bilmiyorsa açıklamak isterim, bu silah şarjörlü değil. Yani tek atış yapıp pellet yüklenip kuruluyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hi, Mehmet,

I have no way to delivery guns to Turkey. Do you have a change to take it from Europe?

With the best regards

Ed

gelen e-mailin adresi twk@karelia.ru

Gelen cevap bu maalesef Türkiye'ye yollamamın herhangi bir yolu yok dediler. Avrupadan alma şansınız yok mu dediler.

Sonuç hüsran...

Saygılar..