Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yatagun dan daha iyi eksiksiz sipariş ulaştıran, da hızlı kargolayan, yaptığı hatayı en güzel şekilde telefi eden başka firma görmedim. Sadece silah ve mühimmat anlamında değil her konuda dört dörtlük. Zamanında h..avdan bir parça siparişi vermiştim, parçanın ellerinde olmadığını 15 gün sonra öğrendim ve paramı iade almamda 45 gün sürdü. Hatta yakınlarda Air Arms alıp Pcp ye geçecektim ama h...avdan daha uygun fiyata bulamadığım ve oradan almaktan korktuğum için yaylıya devam etme kararı aldım ...

• sanal alışveriş konusunda böyle sorunlar hep olacaktır . sizleri madur eden bu firmalar sıradan, gelen gerkesi böyle madur etmiyorlardır, ama burada bu firmaları duyurmak diğer arkadaşları da dikkate davet etmek açısından yararlı olacaktır. Ben de kerem91 arkadaşımızdan bir dürbün satınalmak için para gönderdim ama benim dürbünümü göndermedi. Moderatör arkadaşımız onunla olan samimiyetini de kullanarak cepten aradığı halde hala bana gelen herhangi bir kargo vb yok. Bence moderatör arkadaşları göreve davet etmeyellim durumdan bir şekilde haberdar oldukları an zaten ellerinden gelen ne varsa yapıyorlardır. Sitede sanal alışverişle ilgili olarak "güvenmiyorsan yada tanımıyorsan alma" anlamında uyarılar zaten var ama yine de ben dinlemedim gönderdim. Sanırım bunun başka bir çaresi yok. Burada sorumluluk insiyatifini kullanan tarafa aittir.

madurlara geçmiş olsun. Bundan başka bir sorun çıkmaz umarım.

• sanal alışveriş konusunda böyle sorunlar hep olacaktır . sizleri madur eden bu firmalar sıradan, gelen gerkesi böyle madur etmiyorlardır, ama burada bu firmaları duyurmak diğer arkadaşları da dikkate davet etmek açısından yararlı olacaktır. Ben de kerem91 arkadaşımızdan bir dürbün satınalmak için para gönderdim ama benim dürbünümü göndermedi. Moderatör arkadaşımız onunla olan samimiyetini de kullanarak cepten aradığı halde hala bana gelen herhangi bir kargo vb yok. Bence moderatör arkadaşları göreve davet etmeyellim durumdan bir şekilde haberdar oldukları an zaten ellerinden gelen ne varsa yapıyorlardır. Sitede sanal alışverişle ilgili olarak "güvenmiyorsan yada tanımıyorsan alma" anlamında uyarılar zaten var ama yine de ben dinlemedim gönderdim. Sanırım bunun başka bir çaresi yok. Burada sorumluluk insiyatifini kullanan tarafa aittir.

sanal alışveriş konusunda böyle sorunlar hep olacaktır . sizleri madur eden bu firmalar sıradan, gelen gerkesi böyle madur etmiyorlardır, ama burada bu firmaları duyurmak diğer arkadaşları da dikkate davet etmek açısından yararlı olacaktır. Ben de kerem91 arkadaşımızdan bir dürbün satınalmak için para gönderdim ama benim dürbünümü göndermedi. Moderatör arkadaşımız onunla olan samimiyetini de kullanarak cepten aradığı halde hala bana gelen herhangi bir kargo vb yok. Bence moderatör arkadaşları göreve davet etmeyellim durumdan bir şekilde haberdar oldukları an zaten ellerinden gelen ne varsa yapıyorlardır. Sitede sanal alışverişle ilgili olarak "güvenmiyorsan yada tanımıyorsan alma" anlamında uyarılar zaten var ama yine de ben dinlemedim gönderdim. Sanırım bunun başka bir çaresi yok. Burada sorumluluk insiyatifini kullanan tarafa aittir.

neden dürbünü göndermedi arayıp konuştunuzmu?

• ben mesajlar gönderdim, moderatör arkadaşımız cepten arayana kadar cevap vermedi. O zaman; Bana bir mesaj gönderdi ve merak etme vb şeklinde bir şeyler yazdı :) ben de konunun ahlaki yönünden bahsedene bir cevap yazdım, haliyle bir cevap yada dürbün vb gelmedi :) telefonunu da bilmiyorum. başka ne yapabilirim

• böyle bir konuda uyarı yapman güzel, bence burada bahsettiğin arkadaşlar esnaf değiller , daha önce bir kere armerdan aışverişim olmustu, bidaha olmaz bir müşteri daha kaybettiler

• Sayın moderatör meenet,

Cudim isimli kullanıcımız orada, arkadaşın mağduriyetini gidermek için bir fikir sunmuş, kendince bir çözüm üretmeye çalışıyor. bence siz de, kim tanışalıma entry girmiş girmemiş konusunu bi an olsa geriye bırakın ve arkanızdaki airgunturk topluluğunun gücünü kullanıp adı geçen şirkete baskı yapın ki forum bu konuda da bi işe yarasın...

Saygılarımla

Sayın moderatör meenet,

Cudim isimli kullanıcımız orada, arkadaşın mağduriyetini gidermek için bir fikir sunmuş, kendince bir çözüm üretmeye çalışıyor. bence siz de, kim tanışalıma entry girmiş girmemiş konusunu bi an olsa geriye bırakın ve arkanızdaki airgunturk topluluğunun gücünü kullanıp adı geçen şirkete baskı yapın ki forum bu konuda da bi işe yarasın...

Saygılarımla

Sayın vhalim, kusura bakmayında ben sitenin sahibi değilim, görevim gereği insanların foruma üye olduktan sonra yapması gerekenin kendisini tanıtmak olduğuna inandığımdan her yeni üyeye o mesajı atıyorum lakn sitenin sahibi Sayın Mustafa Serdar beyin isteği üzerine artık o kendinizi tanıtın yazılı mesajlarıda atmayacağım. Kendisi buna gerek olmadığını düşünüyor bana birşey demek düşmez. Adı geçen şirketlere baskı yapmak benim işim değil, ayrıca neden ve niçin bu görevi ben yapayım bir söylermisiniz? Üye olan, derdini sıkıntısını paylaşmaya foruma üye olan üyelerden kendisini tanıtmasını istediğimde bile bunu yapmayan "aman ne gerek var" mantığında olan üyelerin neden yardımına koşayım bir söyleyin lütfen? Forumun ne konuda işe yarayıp yaramayacağı konusunda şüpheleriniz var ise forumu baştan sona iyice bir gözden geçirdikten sonra tekrar düşünün derim ben. Saygılar

kerem91 nickli kişiyle herhangi bir tanışıklığım yada samimiyetim yoktur. Siz olayı bana mesaj atıp bildirdikten sonra kendisinin profil blgilerinden telefonuna ulaşarak kendisiyle olayı konuştum ve size dönmesini istedim. Şayet tel nosunu isterseniz size öm yoluyla ulaştırayım. Saygılar

• şu sansürü kaldırın kardeşim dalga mı geçiyorsnz , h..lalav , a.rmer , hobi.silah. mors alfabesiyle mi yazacaz herşeyi.

Berke konuyla ilgili bir şikayetin varsa sayın Mustafa Serdarla görüşmeni tavsiye ederim. Saygılar

• Berke konuyla ilgili bir şikayetin varsa sayın Mustafa Serdarla görüşmeni tavsiye ederim. Saygılar

Sansürsüz de noktalarla idare ediyoruz Mehmet abi , o an malubiyet etkisiyle biraz sert bir mesaj yazmışım da ;grin;

filinta

dulce bellum inexpertis

• eski konuları hortlatmaya gerek yok orda bir firma var ısteyen yatagundan alır ısteyen h avdan ısteyen ar..mer dan ısteyen ondan ısteyen bundan gerisine gerek yok ,ha arkadaşımız magdur dusmus bunun farkındayız kımseyı suclamaya gerek yok o fırma gondermemıs oalbılır unutmus olabılır suc kargodada olabılır bence konunun kapanması gergınlıklerı kapatacaktır ha o fırma bu yazıları okuyosa kendını tartar ...saygılar

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• merhaba mehmet bey. malumumuz; Bahsi mevzu olan şahsın, cep tefenunu bilmenizden ve şahsın hali hazırda paramı iade etmemesi yada emanetimi sevketmemesine rağmen, bu fiili kötü niyetle yapmadığını bilecek kadar mevzuya hakimiyetinizden dolayı, bir yakınlığınız olduğu kanaatine vardım. Sanırım bir yanlış anlama mevcuttur, lütfen başka türlü olmak üzere nazar ı dikkate almayınız

Vaziyet her ne olursa olsun, yine de "Bana ne sizleri uyardık günah bizden gitti" demediğiniz ve bir şeyler yaptığınız için teşekkürler

• aşırı sansür var tam yazımı bitiriyorum onaylanmıyor :( Mustafa bey hangi kelimeler sansürlü hangileri değil belirtirse yararlı olacaktır ama Mustafa beyde forumda çoktandır yok

• Selamlar,
    Kerem 91 nickli arkadaşla benim de 1 sefer alışverişim oldu. Mart ayında dürbün ilanı vardı, konuştuk parasını havale ettim. Aynı gün kargoya verdi, ertesi gün geldi. Bilgi olsun diye belirtmek istedim sadece.
    Saygılar...

• hayır yasin henüz gelmedi, ilgine teşekkür ederim.