Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gelen tüfeğin yanında hediye diye yazan şeyler gelmedi...at44 shb fiyatı 550 tl...ben 650tl ye dürbün kılıf hediye die aldim. kılıf falan yok ortada... ben neden 100 lira fazla veriyimki durduk yere en ucuz dürbünlü kılıfı 50 60 tl bunu düsünerekten aldim...bide inkar ediolar gönderdik diye hırsızlıktır bu ya baska biyere cıkmıo valla

• Bir yanlıslık olmustur.
    Ayhan abi olsun, İlhan abi olsun anlayışlı esnaftır.
    İnşallah sorun çözülür en kısa zamanda.

• a rmer bu konmularda hasastır orhan abi ilede görüşebilirsin mutlaka sana detaylı bilgi verilecektir yabana atılacak esnaf değildirler bu arada ben fiyat olarak heryerde 650tl olarak gördüm bir link at6armısn 550tl yazan bayiye dair

• Tüfek kutusunda olduğu için kılıf ve dürbünü ayrı paketlemiş olabilirler. Kargo fişinizde iki paket yazıyorsa kargo şubesine sorun. Dalgınlıklarına gelip orada kalmışsa Üzerinde adresiniz yoksa kime ait olduğunu bilemeyebilirler

• ilhan abiyle bir konuş en az 10 yıllık müşterisiyim hiçbir hatasını görmedim.

smith wesson 5906-
    safirt14
    -zoraki925 otomatik
    -crosman 760 177
    blow auto 92
    blow crazy auto.
    blow desert tiger
    hatsan torpeedo 25
    hatsan mod 25 supercharger 177

• arkadaşlar söyledikleriniz üzerine bugün aradım...bütcem olmadıgını tüfeği alırken kılıfıda göz önünde bulundurdugumu söyledim yapcak bişey yok dendi bende eyw. çektim...ne diyim canları sagolsun bir kılıfın lafıda yapılmaz allahtan tüfek sapasaglam geldi..

• bir walther şarjörüne 18 euro çekip üsteleyince 18tl(o zamanki normal fiyatı) ye indiren, peşin ne kadar olur diye sorduğumuz tüfeğe yine internet satış fiyatı çeken ümraniyede bir mağaza diye hatırımda kalmış...ha birde eski astronomik gunpower satıcıları :)

• bence doğru kişi ile iletişime geçildiğinde durum izah edildiğinde sorun kesin çözülecektir bir hata yada yanlışlık varsa bile mutlaka düzeltilir

• arkadaşlar söyledikleriniz üzerine bugün aradım...bütcem olmadıgını tüfeği alırken kılıfıda göz önünde bulundurdugumu söyledim yapcak bişey yok dendi bende eyw. çektim...ne diyim canları sagolsun bir kılıfın lafıda yapılmaz allahtan tüfek sapasaglam geldi..

Hayırlı olsun alper.Ayrıca geçmiş olsun.Ben de 2-3 senedir alışveriş yaparım,hiç yanlışları olmadı hatta hızlarına hayran kaldım.Ama insandır şaşabilir ,hata olabilir.
    Faturada ''kılıf''(hediyede olsa belitmeleri lazım,yoksa suç olur,müşteriyi yanıltma olur) belirtilmişmiydi, belirtilmişse onuda ekleyerek hem kargo firmasına hemde satıcı firmaya internet yoluyla bir ihtarname çek,Belki sonuç alabilirsin,
    Ayrıca o kargoyu keşke kabul etmeseydin, işler daha çabuk çözülürdü.
    saygılarımla

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Bu siteden son birbuçuk yılda birçok siparişim oldu ve fiyat uygunluğu ve hızlı teslimat gibi konularda beklediğimin üzerinde memnun kaldım, aksine bende diğer h..av adlı sitedeki alışverişlerimde garip durumlarla karşılaştım, eksik paketler çok geciken kargolar vs.. sorununuz burada olsa tama derdim ama a rmer den bu tür bir hareket beklemem, kesin bir yanlışlık olmuştur ve çözülemeyecek birşey değil.

Walther cp99
    Daisy 008

• selamlar alpergumus bey. öncelikle bu hediye ürünlerin size gelmediğini ispatlamanız gerekmektedir bunun için bir fikrim var. kargonuzun fişine bakıp kargo ağırlıgına bakabilirsiniz eğer ağırlık sadece tüfeğin ağırlığıysa bu ürünlerin eksik geldiğini site yetkililerine ispatlayabilirsiniz. dürbün ve kılıf ağırlıgı en az 600 gram fark ettirir. bu ağırlık ebat bilğilerini kargo şirketindende öğrenebilirsiniz. umarım en kısa zamanda çözüme kavuşur. sizin açınızdan ürünün eksik gelmesi maddi olarak sorun olmayabilir ama en azından kazıklanmış hissini ortadan kaldırmak için bence olayı aydınlatın gerekirse ispatlayıp site yetkililerine bir ders verin.

• selamlar alpergumus bey. öncelikle bu hediye ürünlerin size gelmediğini ispatlamanız gerekmektedir bunun için bir fikrim var. kargonuzun fişine bakıp kargo ağırlıgına bakabilirsiniz eğer ağırlık sadece tüfeğin ağırlığıysa bu ürünlerin eksik geldiğini site yetkililerine ispatlayabilirsiniz. dürbün ve kılıf ağırlıgı en az 600 gram fark ettirir. bu ağırlık ebat bilğilerini kargo şirketindende öğrenebilirsiniz. umarım en kısa zamanda çözüme kavuşur. sizin açınızdan ürünün eksik gelmesi maddi olarak sorun olmayabilir ama en azından kazıklanmış hissini ortadan kaldırmak için bence olayı aydınlatın gerekirse ispatlayıp site yetkililerine bir ders verin.

Bence sizde önce bir kendinizi tanıtın, daha sonra bu ve diğer konulara mesaj atın daha iyi olur. Saygılar

Yönetici Not'u :Lütfen kendinizi "Tanışalım" başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız, Lütfen Forum ilan kurallarını okuyunuz.
    Forum İlan Kuralları ve Kullanımı Hakkında

Aksi halde üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

• hlalav in eline gariplikde kimse su dokemez istediginiz degil ellerinde olan pellet urun vs gelir urunler parca parca gelir vsvs son aklimda kalan hatsan gezi almistik guya gonderdikleri pasli patriot gezi cikti ne diyelim bilmemki