Max. 17.000 TL lik otomobil tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar. HB tarzı bir otomobil almak istiyorum. İstediğim ikinci elinin iyi olması ve yakıt yönünden tasarruflu olması. Ayrıca kolay kolay arıza vermeyen bir araç olursa mükemmel olur. Özellikle kullanıcılardan tavsiye bekliyorum. Max. bütçe 17000 TL

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Opel arstra classic bu fiyata mükemmel bir araba.bizim focustan önceki arabamızdı.
    almanızı kesinlikle isterim.alman arabası mükemmel.
    1.4 tü bizdeki.1.6 alsanız dahada harika olur.ve hb idi.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• 1-2005/2006 peugeot 206 1.4 hdi : bu aracın kasası 1998 - 2009 arasında yaklaşık 8 milyon adet üretilerek tosbağa (vw beetle) dan sonra en fazla üretilen araba ünvanına sahip olmuştur.. 1.4 hdi motoru ise ford fiesta, citroen c3, nemo, peugeot bipper gibi çok çeşitli araçlarda kullanılmış ve halen kullanılan kendini kanıtlamış bir motordur. en az yakıt tüketimi olan arabadır desek yeridir.15 bin km lik periyodik bakımları ihmal edilmezse birkaçyüzbin km sorunsuz hizmet eder. bendeki 178 bine geldi, bakımlar dışında önemli bir masraf açmadı. ayda en az 3000 km yapıyorum 500 tl den az yakıt gidiyor. en ağır masrafı debriyaj seti oldu. o da arızadan değil değişim km si geldiği içindi. (bendeki satılık değil)
    2- benzin-lpg düşünürsen de en ideali 2000/2001 vw polo 1.4 16v. dur-kalk gıdım gıdım ilerleyen trafik haricinde benzinde de oldukça ekonomik yakıt tüketimi var. illa ki lpg takmak gerekmez. vw kalitesi, bol yedek parça, uzun yıllar boyunca keyif ve konfor. daha ne olsun. ama 6 yıllık bir peugeot 206 alabileceğin fiyata 12 yaşında bir polo alabilirsin.
    3- opeli önermişler, ben de aynen katılıyorum, güzel bir seçenek olarak aklında bulunsun.

benden bu kadar, saygılarımla.

WEİHRAUCH HW 97 KT .177
    GAMO CFX ROYAL .177
    HAWKE WARMİNT SF 2.5X10-44
    SPORTSMATCH DM 60

• Yakıtta cimri ve kolay kolay arıza vermeyen araç denilince benim aklıma ilk gelen honda civic oluyor uzun süre sorunsuz binebileceğiniz bir araba tavsiye edeceğim modeli 1.6 ies olanı fakat siz hb istemişsiniz tek kapı hb 1.4 i yada 1.4 is modelini alabilirsiniz 1.4 bu gitmez diye düşünmeyin çoğu 1.6 motor araçtan performanslı iç hacmi gayet iyi yol tutuşu mükemmel diyebilirim.Tek kapı istemezsenizde o fiyatlara bulabilirseniz golf IV ve ford focus sınıfında göze çarpan modeller.max 17 demişsiniz sanırım biraz daha aşağı bir fiyat düşünüyorsunuz tek kapıda sizin için sorun değil ise honda tam size göre bir araç.şimdiden alacağınız araba hayırlı olsun kazasız belasız inş.

• Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Hyundai Getz 1.4 DOHC hakkında ne düşünürsünüz? Kullananlar varsa ilgilenebilirlerse memnun olurum.

• kesinlikle opel astra ...

ama o fiyata 2002-2003 gibi alabilirsiniz. Pişman olmazsınız..

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• bence opel corsa derim bu işin içinde olan birisi olarak..hani meşhur bir laf vardır ya az yakıp çok kaçan cinslerden..

• 2013 te volkswagen UP diye bir model çıkartacak. google a yazın 'vw up' diye , çok şeker bir araba , 1000 cc , 70 beygir. tasarruflu , 7 bin € almanya satış fiyatı , burada ne olur bilmiyorum :D

filinta

dulce bellum inexpertis

• 2013 te volkswagen UP diye bir model çıkartacak. google a yazın 'vw up' diye , çok şeker bir araba , 1000 cc , 70 beygir. tasarruflu , 7 bin € almanya satış fiyatı , burada ne olur bilmiyorum :D

türkiye fiyatı 22.000 ile 30.000arası olur diye tahmin ediyorum..

• ford fiesta 14. tdi. asla arıza yapmaz. yolda komaz. az yakar çok kaçar. sesi biraz fazla işte. yol tutuşu mükemmel

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Fiestalar hoşuma gidiyor fakat 2005 modeline 19 ile 21 arası fiyat çekiyorlar :!:

• Arkadaşlar sonunda istediğim arabayı aldım. 2005 model Ford Fiesta 1.4 benzinli. Nasipse pazartesi kayıt işlemlerini yaptıracağım. Allah utandırmaz inşallah. Saygı ve selamlarımla

• Hayırlı uğurlu olsun Allah güzel günlerde sevdiklerinizle kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin.

;tacli#AT44 WX LW + BSA 8*32*44;tacli#