mod 85 sniper

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • http://www.hatsan.com.tr/new_airrifles_mod85_sniper.asp
    Arkadaşlar bu model ne zaman satışa sunulur bilgisi olan varmı?
    Özellliklerine bakıldığında mod 99 limited editiona oranla 500gram daha hafif,namlu boyu 0.4'' daha uzun olduğu ve moderatorunun olduğu ve paket içerisinde askı kayışı ve bipod olduğu yazıyor,hafta sonu limited edition mod 99 almayı düşünüyordum,1-2 ay içerisinde gelecekse beklemeye değermi acaba?
    Düzeltme:yakından inceleme fırsatım olmadı ama mod 99da bulunan,bazı arkadaşların beğenmediği,namlu kilit sistemi bu modelde bulunmuyor sanırım...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• Piyasada 2 farklı model "Hatsan Mod99 Limited Edition" var. Benim gördüğüm modelde namlu kilidi yok mesela, birde namlu ucu sabit plastik parçalı. Saygılar

• Bu sabah Hatsanı aradım ama satışda ki elemanların bir bilgisi yoktu bende acaba bir fuar varmış acaba ondan sonra satışa sunulurmu dedim ancak fuarın bittiğini ancak yeni modellerin satış tarihi hakkında herhangi bir bilgileri olmadıklarını söylediler.Hatsandan tanıdığı olan arkadaşlar bilgi alabilirlerse ,bizlerle paylaşırlarsa sevinirim.Saygılar...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• arkadaşım bence 85 sniperı bekleme mod 99 al onun ayarında güzel tüfek dürbünün bi tane dampa aldıktan sonra çok çok iyi atışlar yapman mümkün. saygılar

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E

• arkadaşlar dün mermi almak için gitmiştim. mod 85 sniperi bakma fırsatım oldu. el kundağı felan aynı namlunun ucuna moderatör takılmış. namlu 10 cm diğerine göre uzun askı kayışı eklenmiş. gez değiş göze güzel hitap ediyor.

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E