Kullanmadığımız pellet kutuları.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Abilerim ve arkadaşlar;

Kullanmadığımız pellet kutuları ile neler yapıyoruz? Ben EdgunUSA'den esinlenerek sprey boya ile boyadım ve ortalarına da bir siyah nokta yapıştırdım. İlk fırsatta nalburdan 15 cm'lik çivi alarak epoksi ile sabitleyeceğim. Bittiğinde resimleyerek foruma sunacağım. 250'lik kutuları 50 metreye kadar, 500'lükleri de 100 metreye kadar kullanmayı düşünüyorum.

Saygılarımla.

• Valla benim kutular şuan dolu!!! ;rofl.; ;rofl.; . Şaka bir yana Cem abi, öyle boş boş duruyorlar yer kalabalığı şimdilik. Projeni resimlersen belki fikrimiz gelir :thumbup: :thumbup: :thumbup: .

Saygılar

• üstad bende birkaç tane boş var olmadı doluları hemen boşaltırız(yarın atışa gideyim biraz:) ulaştırırım sana... :thumbup:

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Resimleri ekliyorum. Şimdilik epoksi bulamadım ancak sert bir madde ile
    sabitledim. Daha usta ellerde, detaylı bir çalışma ile boş pellet
    kutularının çok daha iyi değerlendirilebileceğine inanıyorum. Umarım bir
    fikir verebilmişimdir.

[Resim Engellendi: http://g1203.hizliresim.com/v/h/3jys1.jpg
    Aşağıdaki resimde bir tanesinin arkasını çektim.
    [Resim Engellendi: http://g1203.hizliresim.com/v/h/3jysk.jpg]

• Çok faydalı bir çalışma olmuş ellerinize sağlık g;$i :thumbup: :thumbup:

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• elinize sağlık , güzel çalışma olmuş , şahsen ben kavanoz gibi çevirerek kapanan kutuları başka pelletler için biriktirme kutusu olarak kullanıyorum , mesela 2 kutu 4.5 jsb 1 kutu crosman içine sığıyor, bin pelleti bir kutuda taşıyorum ;tacli#

filinta

dulce bellum inexpertis

• Merhaba,
    Ben de boşalan CO2 tüplerini ne yapacağımı düşünüyorum. Tekrar değerlendirilebilir, dönüştürülebilir veya birileri tarafından kullanılabilir mi? Eğer bu şekilde değerlendirme imkanı varsa öğrenmek isterim. Zira çöpe atmak, doğaya bile bile zarar vermek olur.
    Bilgisi, tecrübesi olan varsa öğrenmeye hazırım.
    Saygılarımla,

P08 Erfurt

• Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Mesaiden sonra 45 metreye 250'liklerden birisini diktim ve Eva S10 ile bir şarjör boşalttım. Sprey boya çabuk dağıldı. Benim için güzel bir tecrübe oldu.

Sonuç;

[Resim Engellendi: http://f1203.hizliresim.com/v/h/3k4xt.jpg]

• Elinize sağlık ustadım,ben yaptığınız çalışmayı çiviyi biraz daha aşagıdan geçirerek(dişlilerin kapağın yarım tur dahi olsa hapanmasını sağlayarak),içerisini kumla doldurarak denemeye çalışacağım,sanırım dayanıklılığı aratcaktır ama boya işi hala yaş duruyor 8o

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• Ustad döktürmüşün yine.Eğer sen tayinci olmasan varya Malatya da bu işlerle ilgili bi dükkan acacağım.Kar etme önemli değil.sadece şu güzelliği toplanıp
    anlatacağımız paylaşacağımız bir yerimiz olur.
    Ayrıca bugün hoca hiç kutu boşaltamadı ;lol;;lol;;lol;
    Ellerine sağlık, bu güzel düşüncelerini hayata geçirdiğin içinde tebrik ederim. :D:D

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Abi tebrik ederim, eline emeğine sağlık sağlık güzel bir çalışma olmuş :thumbup:

Air Arms s510 Xtra FAC .22 + Hawke 6-24x56 Sidewinder 30

• Cem abi eline sağlık, abi sen bi gel Ankaraya daha neler yapacağız neler..... Saygılar :thumbup: :thumbup: :thumbup:

• üstad elne sağlık

Ustad döktürmüşün yine.Eğer sen tayinci olmasan varya Malatya da bu işlerle ilgili bi dükkan acacağım.Kar etme önemli değil.sadece şu güzelliği toplanıp
    anlatacağımız paylaşacağımız bir yerimiz olur.
    Ayrıca bugün hoca hiç kutu boşaltamadı ;lol;;lol;;lol;
    Ellerine sağlık, bu güzel düşüncelerini hayata geçirdiğin içinde tebrik ederim. :D:D

düzeltme yapayım,hoca affetmez bs,;s biliyorsun memet abi:)) :love: kaşla göz arasında azalan bir 500 lük kutu vardı nerdeyse bitti ;avci; , ;avci; DOĞANŞEHİR tarafına gittim bugün biraz işim vardı hala kar vardı tilki falan gördüm, :wel:co:m uzak mesafe atışlar yaptım biraz :)airgun 44 malatya team adına hibe edilecek epey kutu var

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• üstad elne sağlık

düzeltme yapayım,hoca affetmez bs,;s biliyorsun memet abi:)) :love: kaşla göz arasında azalan bir 500 lük kutu vardı nerdeyse bitti ;avci; , ;avci; DOĞANŞEHİR tarafına gittim bugün biraz işim vardı hala kar vardı tilki falan gördüm, :wel:co:m uzak mesafe atışlar yaptım biraz :)airgun 44 malatya team adına hibe edilecek epey kutu var

Hocam hesap hatası yapmışım özür diliyorum,Doğanşehirde tezgahı kuracağını düşünemedim.Zaten poligon alanında muhteşem rüzgar vardı.iyiki gelmemişin :D
    15-20 mt tabanca atışı yaptım,hedef tahtasındaki vurduğu yerleri görsen ;#^+. şaşırırdın.
    Neyse Bu akşam,cem ile bizim büroda buluşacağız,eğer zaman ayırırsan süper olur.Hem boş kutularıda konuşuruz. :thumbup:

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"