Diana P1000 air rifle PCP

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İyi seyirler, saygılar.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Diana 25 yıldan sonra ilk kez bir PCP yapmış ; regülatörlü , 300 bar tüplü , single-multishot şarjör ,T kundak . Vallahi hoşuma gitti. Ama bu herife illet oluyorum nedense.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Diana 25 yıldan sonra ilk kez bir PCP yapmış; regülatörlü ,300 bar tüplü ,single-multishot şarjör ,T kundak .Vallahi hoşuma gitti. Ama bu herife illet oluyorum nedense.

;rofl.; ;rofl.; ;rofl.;

• Bence de güzel bir pcp, yalnızca dolum işi biraz meşakatli gibi geldi, imkanlar dahilinde kullanmak kısmet olur umarım.

• Diana tabiki fazlasıyla kalitelidir fakat tipi pek cezbedici gelmedi :)

;tacli#AT44 WX LW + BSA 8*32*44;tacli#

• 300 bar kullanım basıncı!
    Çok iyi ama buna ne pompa dayanır ne scuba.atış sayısı kaç adet acaba 12 fp de 200 atış yapıyormuş yanlış duymadıysam.
    Tamamen özgün tasarım diye buna derler.el kundağı nın olduğu bölüm pozeleri andırıyor.hızlı dolum ve güç ayarı olsaydı benim için çok daha ideal olurdu ama bir görüp denemek lazım.
    Piyasaya çıkacağı duyurulalı çok oldu ama hala meydan avdan bir haraket yok sanırım.Acaba fiyatı ne olacak asıl muamma bu.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Kurbağa ile HW100 ün çiftleşmesinden meydana gelmiş gibi duruyor :P

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• 12 fpe 280 atış diyor , 70 bar regülatör basıncı. yani 230 bar hava kullanarak 280 atış yapıyor, silindir de 250 cc , atış başına 200 cc hava harcıyor. Bize geldiğinde herkes 200 e kadar doldursa , 30 fpe ile 50 atış yapsa tutar, ama fac versiyonunu da görmek gerekiyor , şimdilik muamma bir tüfek. Ama dominator'den farklı olacağını zannetmiyorum. Zira bu tarz tüfeklerin prechamber'leri küçük oluyor , buna ithafen güç kazanmak için valfi büyütüyorlar, fac versiyonları da çok hava harcıyor haliyle. Umarım yanılıyorumdur.

filinta

dulce bellum inexpertis