ilginç bir icad .mutlaka izleyin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • çok değişik bir mekanizma. ilerde bundan esinlenerek yeni tür silahlar çıkar diye düşünüyorum.videosunu mutlaka izlemelisiniz.

[Resim Engellendi: http://img187.imageshack.us/img187/2716/10465063nr4.th.jpg]

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• İlerde çok daha geliştirileceğine bende inanıyorum.Şu anda zayıf , yani gücü düşük izlenimi var bende .Ateşli olmaması ilginç...

Sevmek güzel meslek ,

Can dayanıyor dayanmasınada ,

Yürek gitti gidecek ...
    cukurovateam.png

Güzel olan sevgili değildir , sevgili olan güzeldir ...

• mekanizma tam olarak anlaşılmıyor, kondansatör filan kullanmış, yada elektromanyetizma ile mi fırlatılıyor anlamadım, ancak geri tepmemesi çok iyi, 300 joule enerji de hiç fena değil, üstelik kullandığı mermi baya büyük, 4,5-5,5 mm lerde daha fazla güç oluşturması lazım.

Walther cp99
    Daisy 008

• Bu konu daha önce forumumuzda incelendi. İndüksiyon bobini prensibi kullanılarak nüvenin mühimmat olması sağlanıyor. Her ebatta üretilebilir. Çok çok güçlü silahlar üretilmiştir. sistemde kullanılan işlemci çipin çalışma hızı çıkış hızını belirler. Türkiyede yapılan bir deneyde 3000 m/sn değer yakalanmıştır. Teknolojisi daha yüksek ülkelerde daha yüksek hızlarda çok büyük çekirdekler fırlartıldı. Kondansatörler özel akı oluşturma sargılarına yüksek güç uygulamak için var.