Bu da benim ateşlim - Higgins .22cal

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Çok güzel görünüyor inşallah cocuklarımıza bizlerde böyle kıymetli hediyler bırakabiliriz,ava gitmiyorsunuz anlaşılan ruhsatı bulundurmamı?

• Çok güzel görünüyor inşallah cocuklarımıza bizlerde böyle kıymetli hediyler bırakabiliriz,ava gitmiyorsunuz anlaşılan ruhsatı bulundurmamı?

Foruma nihayet girebildim ;tese;kkur

Dediğiniz gibi ava gitmiyorum; bulundurma ruhsatım var öyle yatıyor gariban. Bir ara punduna getirirsem birkaç el atmayı düşünüyorum.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

ankarateam.png

AB RH (-)

• teknik olarak anlamam ama çok yakışıklı bir silah g;$i

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Çok güzel bir tüfek, paylaşım için teşekkürler.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• J.C. Higgins, Amerikan Sears firmasının 1964 yılına kadar ürünlerinde kullandığı bir marka. Bende de Bu silahın mekanizmalı olanı vardı "J.C.Higgins Mod 103".

1961 den sonraki bazı modelleri Ted Williams markası ile çıkmaya başlamış, 1964 te ise J.C. Higgins markası kullanımdan kalkmış..
    Silahınız, Ted Williams Rifle Mod. 34'e çok benziyor. Siz Higgins dediğinize göre 1964 öncesi bir üretim olmalı.
    Yakın plan resimlere bakınca, kendi silahımın durumunu hatırlayıp utandım. Sizinki, maşallah, kutudan yeni çıkmış gibi.

Tam bir kolleksiyon parçası. İyi günlerde ve kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

• silah gerçekten harika görünüyor, iyi bakıldığı belli gıcır gıcır. iyi günlerde kullanılmasını dilerim. buluşmalardada görsek fena olmaz hani ;atlise;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Çok zarif bir silah . İyi günlerde kullanmanızı dilerim.. :thumbup:

Sevmek güzel meslek ,

Can dayanıyor dayanmasınada ,

Yürek gitti gidecek ...
    cukurovateam.png

Güzel olan sevgili değildir , sevgili olan güzeldir ...

• Çok güzel bir tüfek gerçekten, ara sıra atış neden yapmıyorsunuz? Buna ruhsat almak çok mu zor..?

• Ruhsatı bulundurma. Poligona götürmek için yol izni almak lazım.Uzun iş. Mermisi de zor bulunuyor dolayısıyla onunla atış yapmıyorum. havalı çok daha pratik ve beni yeterinde tatmin ediyor.

ankarateam.png

AB RH (-)

• kullanma fırsatım oldu. tepmesi ve sesi güçlü bir PCPyi aşmasa da mermi yolunun PCPlerle hiç bir alakası yok. Ülkemdeki ağır haraçlar (pardon harçlar) olmasa bu tür bir yivli edinmek isterdim g;$i

.

ankarateam.png

• Erdem Abi, hafta sonunki faaliyete ek olarak yukarı Çamlıkta atmak kaydıyla Rıfat abiyi de kandırabilirsek getirse şu tüfeğini de bunula da atış yapsak. Ben lojistik desetk sağlarım :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• okursa bu mesajı belki gelir, kefenin cebi varmış gibi çalışmaya başladı 50sinden sonra ;şrofls;.;,;-

.

ankarateam.png

• Okçuluğa başlamış diye duydum abi, Bu hafta da bize vakit ayırsa da alıp gelse tüfeği. Valla bir de dürbün uydurduk mu süper olur bence. 200 metre ve üzerlerine bakalm ne kadar isabetli :) Aklıma gelmişken bol bol atarız abi, hava bitti sıkıntısı da yok :)

Cricket 5,5 mm PLB

• [media]http://www.youtube.com/watch?v=SpJT8SYNt0E[media]
    bende istiyorum :rolleyes:

FALCON prairie sporter walnut 22 cl.&hawke sidewinder 4-16x50 ir sr6
    WEBLEY
    raider single 22 cl.(4x4)
    FRANCHI black magic D lüx

AIRARMS prosport 177 cl.(cok yakinda)
    & Leapers 6-24X50 AO Mil-dot RGB Zero Locking/Resetting

• Erdinç sen lojistik kısmı hallet, ben tüfeği getiririm.

ankarateam.png

AB RH (-)

• Lojistik destek sağlanacaktır :) Erken gel ama Rıfat abi.

Cricket 5,5 mm PLB