Diana High Power Denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar sabırla pellet arayışına devam ediyorum. bu seferde erhan abimizin bedelsiz olarak verdiği diana marka pelletleri denedim. erhan abimize buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. 15mt malesef yapabildiğim bu kadar. sırada sipariş ettiğim norıca ban apeche ve shark modeli var. arkasında jsb exact jumbo 15,89gr ve başka bi mod 125 sniper kullanan arkadaş tarafındanda air arms diablo field 5,52mm 16gr tavsiye edildi. assolistleri sona sakladım.
     [Resim Engellendi: http://img543.imageshack.us/img543/1340/sam0015op.jpg] [Resim Engellendi: http://img571.imageshack.us/img571/1425/sam0016c.jpg]

MOD 125 SNİPER 5.5mm OPTİMA 3-9x44E

• Yani kardeşim sonuç olarak mod 125 neyi seviyor.saygılar

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Yani kardeşim sonuç olarak mod 125 neyi seviyor.saygılar

kardeşim mesajının sonunda saygılar demişsin. ben pek saygılı bir cevap verdiğini düşünmüyorum. sonuca gelirsek mod 125 sniper hiç birşeyi sevmiyor. özellikle muhalif cevap veren arkadaşları. anladımki deneyip paylaşmak suç olmuş. bundan sonra daha dikkatli olurum. kusura bakma benim paylaştığım şeylere bakarken değerli zamanını harcadın gerçekten kusura bakma. saygılar sevgiler esen kalın.

• Ben kötü birşey demedim ki kardeşim,yani sonuç olarak dedim paylaşımını çok beğendim bulundugum yerde o pelletler yok ve bızde hasret kalıyoruz bunu kötü amaçla demedim kalbını kırdım ıse kusurabakma..

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• merhabalar ağbi sanırım yine tüfeğini seven pellet arayışındasın ;) ya ben gerçekten şaşırıyorum mod125 sniper bu mesafenin 3 katı mesafede yapar bu atışları. sorun optikde olabilir sen yinede bir air arms diabolo field5.52 yi bi dene derim, ben olsam atışları temiz a4 kağıdının ortasına 5kuruş çizerek atardım daha iyi odaklanılıyor. siz optiği(dürbünü) tek parça ayak ile mi monte ettin tekparça ayak yada dampa ile mi monte ettin . saygılar isabetli atışlar

Hatsan mod125 Sniper .22
    Hawke Sport HD 3-9x40 AO (Mil Dot)

• merhaba optikte bir sorun olsaydı aynı pele ile hep aynı hatalı yerden vurmazmıydı bence başka sorun da olabilir. Mesela benim gamo cfX royal 4.5 yaylı silahım var ve ucuna plastik bir parça takmışlar bu namludan çıkan basınçlı havanın peleti etilemesini önlüyormuş, Ben, sorunun buna benzer aksesuar cinsi bir şeyle çözülebileceğini düşünüyorum.
    Yoksa bir yaylı silahı bir şekilde pcp den daha güçl hale getirek, modifiye ile yada imalat srasında mümkündür. Asıl sorun, silahın mimarisinden kaynaklanıyor olabilir. Yani yiv ve setin metredeki dönüş aedi, yiv ve set yüksekliği, namlu i çapı,namlu uzunluğu vb gibi.

saygılar

• merhabalar ağbi sanırım yine tüfeğini seven pellet arayışındasın ;) ya ben gerçekten şaşırıyorum mod125 sniper bu mesafenin 3 katı mesafede yapar bu atışları. sorun optikde olabilir sen yinede bir air arms diabolo field5.52 yi bi dene derim, ben olsam atışları temiz a4 kağıdının ortasına 5kuruş çizerek atardım daha iyi odaklanılıyor. siz optiği(dürbünü) tek parça ayak ile mi monte ettin tekparça ayak yada dampa ile mi monte ettin . saygılar isabetli atışlar

merhaba optikte bir sorun olsaydı aynı pele ile hep aynı hatalı yerden vurmazmıydı bence başka sorun da olabilir. Mesela benim gamo cfX royal 4.5 yaylı silahım var ve ucuna plastik bir parça takmışlar bu namludan çıkan basınçlı havanın peleti etilemesini önlüyormuş, Ben, sorunun buna benzer aksesuar cinsi bir şeyle çözülebileceğini düşünüyorum.
    Yoksa bir yaylı silahı bir şekilde pcp den daha güçl hale getirek, modifiye ile yada imalat srasında mümkündür. Asıl sorun, silahın mimarisinden kaynaklanıyor olabilir. Yani yiv ve setin metredeki dönüş aedi, yiv ve set yüksekliği, namlu i çapı,namlu uzunluğu vb gibi.

saygılar

air arms alıcam zaten dürbün tek parça ayak ile bağlı dürbün boğazında çift taraflı bant var. kendim yaptım. dampayıda pellet ile getirticem. bence 5,52mm iyi gelicek diye düşünüyorum noricalar bugün geldi. bakalım ne olucak. yardımlarınız için canı gönülden teşekkürler.