Stoeger x20 Suppressor 30-50 metre hedef atışları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba ben de değişiklik olsun diye stoeger marka tüfeğimle yaptığım nacizane bir kaç atışımı sizlerle paylaşmak istedim...Buyrun videolar.İyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

http://www.youtube.com/watch?v…KOos5k&feature=relmfu

• Videolar için teşekkür ederiz :)

Hatsan mod 99 22 cal.
    Optima 3-9x32 scope
    Yatagun Dampa

UMUT AKKAYA.

Ankara..

• ;d; güzel paylaşım eminimki de güzel vakit geçirmişsinizdir... :D

+1
    Önemli bir hususu arz edeyim,son kamera çekimini yapan kişi tahminim hedefin yakınındaydı galiba!!Veya olmayabilirde!!
    Tatsız kazalar yaşamamak için atışlarımızda Azami Emniyeti sağlamadan atış yapmayalım.
    Daha bol ve isabetli atışlar dileyerim

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• güzel atış bende 50 mt atışları yaptım yalnız video çekemedim video çekince bende videoyu foruma koyucam, hangi pelleti kullandınız.?

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Teşekkürler arkadaşlar.Videoları beğendiğinize sevindim.Soruyu cevaplayayım,
    -1. ve 2. videoda Gamo Expander Sivri Uç Havalı Tüfek Saçması 5.5mm kullandım
    -3. videoda pellet olarak RWS SUPER POİNT EXTRA 5,5 MM 0,94 G-14,5 GR. kullandım.
    -4.videoda pellet olarak HATSAN JSB STRATON JUMBO 5.5 MM kullandım.

Kamera çekimini yapan kişi (eşim) hedeften 10 metre uzaklıkta duruyordu.30 metre atışlarında pek sorun olmadı.Uyarınız için teşekkürler.Hedefi nasıl vurduğunu daha yakından göstermek istedim.Size katılılıyorum güvenlik herşeyden önemli.

• müdürüm o nasıl tüfek kurmak..o namlu kopmadığına göre stoycır harbiden sağlam tüfek yapıyormuş ^^ güzel atışlar. 5O mt de rüzgarın etkisi olmuş biraz.. :thumbup:

• Son atışlara geçilmişti.Hızlandırılmış turdaydık.Seri seri kurup attım.Böylece stoegerin sağlam tüfek yaptığının kanıtı olmuş oldu.Taş gibi.Alkışlar baretta'ya...

• güzel paylaşım bende stoeger x20 kullanıyorum adamlar gerçekten güzel tüfek yapmış..

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Çekimler daha uzun olsa sıkılmadan seyrederdim. Farklı atışlarla yenilerini bekliyorum.Saygılar

• Teşekkürler Erhan Bey.Ben de sizi takip ediyorum.12 mt s510 grupmanlarınıza hayran kaldım.Hele hedef kağıtlarının numaralarını silişiniz... Harika atışlarmış.Forumdan Murat Bey'den BSA 3.5-10X40 dürbün aldım.Şimdilik çift ayakla tüfeğime sabitledim.Forumdaki herkes diyor ki dampa olmadığı sürece dürbün HER ATIŞTA geriye doğru kayacaktır.Bunu bile bile bu şekilde atış yapmak istemiyorum.Muhtemelen tüfeğin dürbün tutan kısmı kazınmak suretiyle zarar görecektir.Tek parça ''Rambo'' marka dampa ayak sipariş verdim 30mm-11mm.Ayağım gelsin malum dürbünü sıfırlayacağım.Stoeger'ın grupman videoları sitede yok galiba.Dampadan sonra uzun video kayıtları ve resimleri yayınlamaya devam edeceğim.Youtube daki ''ted's holdover'' diye amerikalı bir arkadaş var.O'nu da sık sık takipteyim.Gerçi bu arkadaş canlı hedef kullanıyor.Ben karşıyım canlı hedefe atmaya.Siz ne dersiniz?Herkese iyi forumlar.

• Çok güzel atışlar Alper abi tebrik ederim ve doğal ortamı çok beğendim Ankarada böyle yerler bulmak çok zor malum bozkır :) ilk videodaki 50 m atışlarının isabetsiz olması sanırım rüzgardan ve dürbün olayından kaynaklanıyor ki Bsa dürünle çok daha güzel işler çıkarılacağına inanıyorum. Kazasız, belasız, eğlenceli atışlar diliyorum...

;tacli#AT44 WX LW + BSA 8*32*44;tacli#

• Bsa dürünle çok daha güzel işler çıkarılacağına inanıyorum.

kesinlikle şüphen olmasın stoger x20 suppersor un kendi üzerindeki dürbün x20 ye kesinlikle yetmiyor ben kendi x20 mi aldım 30 mt ye kadar normal ama 30mt geçtikten sonra hedef küçülüyor artıkıl büyüyor 50mt redeki soda şişesini artıkıl kapatıyor haliyle tüfeği oynatıyorsun ama anlamıyorsun dolayısıyla sağlıklı bir atış olmuyor

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Teşekkürler Erhan Bey.Ben de sizi takip ediyorum.12 mt s510 grupmanlarınıza hayran kaldım.Hele hedef kağıtlarının numaralarını silişiniz... Harika atışlarmış.Forumdan Murat Bey'den BSA 3.5-10X40 dürbün aldım.Şimdilik çift ayakla tüfeğime sabitledim.Forumdaki herkes diyor ki dampa olmadığı sürece dürbün HER ATIŞTA geriye doğru kayacaktır.Bunu bile bile bu şekilde atış yapmak istemiyorum.Muhtemelen tüfeğin dürbün tutan kısmı kazınmak suretiyle zarar görecektir.Tek parça ''Rambo'' marka dampa ayak sipariş verdim 30mm-11mm.Ayağım gelsin malum dürbünü sıfırlayacağım.Stoeger'ın grupman videoları sitede yok galiba.Dampadan sonra uzun video kayıtları ve resimleri yayınlamaya devam edeceğim.Youtube daki ''ted's holdover'' diye amerikalı bir arkadaş var.O'nu da sık sık takipteyim.Gerçi bu arkadaş canlı hedef kullanıyor.Ben karşıyım canlı hedefe atmaya.Siz ne dersiniz?Herkese iyi forumlar.

Alper bey tüfek güzel dürbün yaylı için iyi seçim. Kaymayı engelleseniz de dampa olmadığı için zamanla
    dürbünün içi hasar görebilir. Fakat sipariş ettiğiniz büyük olasılıkla dampa değil tek parça ayak. Firmaya sorun dampa değil ise değiştirin. Bende PCP olduğu halde yaylı ile atış yapmaktan çok daha fazla zevk aldığım için paylaşımlarımız olsun isterim. Ted beyefendi teknik öğretmek adına kuşları avlayıp güya tembel kedileri besliyor, bence vurduklarının çoğu ziyan oluyor. Öldürme güdüsünü bastırmak için klasik hedefler yerine yaratıcı olup zor ve eğlenceli hedefler bulmak daha doğru diye düşünüyorum. Saygılar

• Alper bey tüfek güzel dürbün yaylı için iyi seçim. Kaymayı engelleseniz de dampa olmadığı için zamanla
    dürbünün içi hasar görebilir. Fakat sipariş ettiğiniz büyük olasılıkla dampa değil tek parça ayak. Firmaya sorun dampa değil ise değiştirin. Bende PCP olduğu halde yaylı ile atış yapmaktan çok daha fazla zevk aldığım için paylaşımlarımız olsun isterim. Ted beyefendi teknik öğretmek adına kuşları avlayıp güya tembel kedileri besliyor, bence vurduklarının çoğu ziyan oluyor. Öldürme güdüsünü bastırmak için klasik hedefler yerine yaratıcı olup zor ve eğlenceli hedefler bulmak daha doğru diye düşünüyorum. Saygılar

+1 :thumbup:

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Alper bey tüfek güzel dürbün yaylı için iyi seçim. Kaymayı engelleseniz de dampa olmadığı için zamanla

Uyarınız için gerçekten çok teşekkür ederim.Kargom henüz yola çıkmadı.Hemen firmayı arayıp dampa değilse dampa olan bir modelle değişiklik yapayım.Ted için fikirlerinize aynen katılıyorum.Ben İstanbul Bakırköy'de oturuyorum.İstanbul'da kendime atış alanı arıyorum.Bugün forumu dolaşırken Çekmeköy-Reşadiye Mesire Yerinde Belediye Başkanının Airgun Poligonu açtığını öğrendim.''Filintalar'' grubu üyelerinin desteğiyle olmuş sanırım.Yarın kısmetse oraya gidip yeri keşfedecem.Resimlerde çekecem bir tanıtımını yaparız İstanbullular için.