S510 12 mt grupmanları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Erhan Abi;

Resimler için sağol. İlkini anladım da, ikinci resimde rakamları silmeye çalıştın sanırım. Bir de İmzalı grupman yaparsan tadından yenmeyecek Erhan Abi. PCP ile barıştın mı ?

• Ortadan herkes vurur Cem Abi :) Erhan Abi zoru başarmış bence,sendende yeni aa ile bekliyoruz çizgi grupmanları...

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• Ortadan herkes vurur Cem Abi :) Erhan Abi zoru başarmış bence,senden de yeni aa ile bekliyoruz çizgi grupmanları...

+ 1. :love:

• Desteksiz atışlar da sıfırım diyebilirim. İlk grup ayakta desteksiz, eski avcılığımdan hareketi yakalama atış şekli ile oldu. İkinci de çizgileri devam etmeye çalıştım. Yaylı 6.35 satışta ve pelleti yok. Diğer yaylı 5.5 kurma yapmadı fabrikaya gitti. PCP'ye kalınca çeşitleme yapmak istedim. Benim imza eski yazı bismillahirramanirrahim gibi ;lol;

• Senin saçmalar yuvarlak değilmiş :) Sonuçta olmuş bravo :D

• Abi saçmalar yuvarlak ama fare yuvarlak değil :D bu arada imzalarımız birbirine çok benziyor bir ara gönderirim..saygılar

AirArms S510 Extra Fac

• slm arkadaşlar ensonunda istedigim pcpyi aldım şükür at44wxlong lw namlu tüfegi sıfır aldım fakat garanti belgesi pilastik at44 yazıyor normalmidir & butüfekte gez takılmaz demişti arkadaşlar takma yari yok demişti yiv bulunmakta gez icin artı hava tüpü tüfegin 250 bar ilanlarda 230 bar diye geciyor normalmidir ??? arkadaşlar saygılar teşekkürler.

BIG BANG MAGNUM 5.5:thumbup: HATSAN-WALTHER-TALON-MAGNUM5.5 ;tacli# HATSAN AT44WX LONG LW 5.5 ;grin;

• beyler kusura bakmayın yanlış oldu konu acıcaktım saygılar gurupman süper saygılar

BIG BANG MAGNUM 5.5:thumbup: HATSAN-WALTHER-TALON-MAGNUM5.5 ;tacli# HATSAN AT44WX LONG LW 5.5 ;grin;

• slm arkadaşlar ensonunda istedigim pcpyi aldım şükür at44wxlong lw namlu tüfegi sıfır aldım fakat garanti belgesi pilastik at44 yazıyor normalmidir & butüfekte gez takılmaz demişti arkadaşlar takma yari yok demişti yiv bulunmakta gez icin artı hava tüpü tüfegin 250 bar ilanlarda 230 bar diye geciyor normalmidir ??? arkadaşlar saygılar teşekkürler.

Hoşgeldiniz ve hayırlı olsun tüfeğiniz. Ancak konuyu yanlış yerde açmışsınız. Moderatörlerden rica ederseniz :

Pnömatik (PCP) ve Co2 Havalı Tüfekler " AirRifle "

başlığı altına taşırlar.

Saygılarımla

• sagolun arkadarşlar saygılar

• hocam öyle bir atladın ki grupmanın içine sanal grupman bile yapamadık ... :)hayırlı ugurlu olsun..

AirArms S510 Extra Fac

• Erhan abi,
    Abi sizde AA cıymışsınız :love: Atışları süper yapmışsınız tebrik ederim
    Ayrıca imzanızıda beğendim, :D:D
    Sayın 262626 sizide tebrik ederim :D Valla o imzayı yeniden atmak kolay değil ;keyf;
    Erhan abi yeni çalışma ve sonuçları,tecrübeleri bekliyorum. agt
    saygılarımla

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Erhan abi,
    Abi sizde AA cıymışsınız :love: Atışları süper yapmışsınız tebrik ederim
    Ayrıca imzanızıda beğendim, :D :D
    Sayın 262626 sizide tebrik ederim :D Valla o imzayı yeniden atmak kolay değil ;keyf;
    Erhan abi yeni çalışma ve sonuçları,tecrübeleri bekliyorum. agt
    saygılarımla

Mehmetcim AA olduğu için beleş krono sonuçları istemiştim ;lol; Desteksiz atış yapamıyorum beklediğimden iyi olunca koydum :whistling: Paylaşım sohbettir diğeri de akla gelen yapılır cinsten

• Erhan abi,
    Abi crono emrinde ''kargo sana ait'' ;lol; olmak üzere bir haftalığına emanet göndereyim!!!
    Yanlız geri gönderimdede ''kargo sana ait olsun'' ;lol; forum ve bizler bu günler için varız. g;$i
    Abi sizin tecrübelerinzle daha güzel sonuçlar alacağımızı umuyorum.Denizli yakın olsa geleceğim ama. zor çokzor!!!

''Sig Sauer p229 9x19 mm''

"S&W 357 magnum"

"Beretta F81 inox 7.65 mm"

"Zig M 1911 .45ACP"

"Cz 550 .308 Win Yivli "

''Walther Cp99''

''Air Arms S510 S/lite xtra fac 5,5 mm PCP+Hawke 8.5-25x42 Sidewinder 30' :love:;tacli#
    ''Webley Raider 10''
    ''HW 97K 5.5 mm''

''Safir T14 Classic-s 36 ''
    ''Hüsan arms 20 ve 12 Cal"
    "Huğlu Trap "
    "Mag-1618 20 cal Bolt action"

• Erhan abi,
    Abi crono emrinde ''kargo sana ait'' ;lol; olmak üzere bir haftalığına emanet göndereyim!!!
    Yanlız geri gönderimdede ''kargo sana ait olsun'' ;lol; forum ve bizler bu günler için varız. g;$i
    Abi sizin tecrübelerinzle daha güzel sonuçlar alacağımızı umuyorum.Denizli yakın olsa geleceğim ama. zor çokzor!!!

:D:D

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• Abi crono emrinde ''kargo sana ait'' ;lol; olmak üzere bir haftalığına emanet göndereyim!!!

Mehmetcim teklifin için çok teşekkür ederim ^^ Fakat yurt dışına chrony siparişi verdim :thumbup: Atış arkadaşım olmaması yanında forumda gördüğüm kadarıyla çok şükür çoğunluğun sahip olmadığı imkanlara sahibim :rolleyes: Evim yerleşim dışında olduğu için her sabah balkondan en az 50 atış yapıyorum g;$i Yaptırdığım trafik işaret levhası benzeri saç hedeflerin köşelerine
    parça koyarak izalasyon straforu yapıştırdım. Arada mesafe kaldığı için
    pelletler straforu geçip saca vurarak alta serdiğim gazeteye düşüyor apploud.gif80-120-140-150 metrelere toprağa dört adet bu hedeften çaktım. Her
    birine 8 hedef kağıdını (toplam 32) prittle yapıştırıyorum. Strafor
    deliği sayesinde 16 zoomla vuruşlar 150 mt den rahat görünüyor :thumbup:
    Her hedefin altına yan tarafını komple açtığım yağ tenekelerinin içine
    çaktığım inşaat demirlerine şişeleri ters geçiriyorum. Hem teneke tahrip
    olmuyor hem kırıklar içine birikiyor. Hedefleri rüzgar bozamadığı gibi
    yağmur yağmaz ise günde 50-60 atış yapınca hedefler en az 10 gün yetiyor
    smiley1.gif
    Büyük hedeflerin araba ile taşınması mümkün olmasa da çok memnun
    olduğum için paylaşmak istedim. Haklısın ben size uzaktayım ama siz bana
    neden uzaktasınız lol.gif