BSA 8-32*44 swf vs. hawke 6-24x44 Varmint SF

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • üstadların başlıktada olduğu gibi iki dürbün arasında kararsız kalmış durumdayım kullananlar ve bilgisi olan kişilerden yardımlarını bekliyorum acaba hangisi daha iyi bir tercih olur dürbünü bu arada dürbünü hatsan at44 wx lw tüfeğimde kullanıcam. saygılar...

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• tabiki hawke evladiyelik dürbün yıllarca kullan 32x okadar matrak bişey değil görüntü netliği azalıyor görüntü almak zorlaşıyor 24x gayet ideal

:thumbup:

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• bende sizin gibi düşünüyordum aslında birde sizlere danışmak istedim teşekkrler

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• Bide su acidan bak.Tufekle atacagin mesafe 100-150m max.16x yakinlastirmali durbun yeterli iken ustu fantazi diye dusunuyorum.Eger atesli yivli bir tufekle kullanmayacaksan :thumbup:

• nasıl yani aynı dürbün ateşli silahlarda da kullanılabiliyor mu

• 32 zoom için 24 zoomdan az fazla öderseniz sizin olur fazla mal göz çıkarmaz. Netliğin 32 zoom da biraz bozulduğu doğrudur. Atış için 24 zoomun yeterli olduğuda doğrudur. Ben bulunsun niye olmasın diye 32 aldım fazlalığı rahatsız etmiyor. Artı 32 zoomlu dürbünde 24 te var ;lol; Karar tabi ki sizin. Saygılar.

• Arkadaşlar bende bsa nın platinum serisi 8-32-44 önden paralaxlı modeli var.Optik kalitesi benim diyen dürbünü bozar!
    http://www.bsaoptics.com/scope.aspx?deproductID=67 linkteki dürbün.Başka kullanan arkadaş varsa onlarda yorum yapsın ama yandan paralaxlı modeli 32 zoomda kötü diye duyuyorumbendeki dürbün 32 zoomda bile görüntü gayet keskin.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen getboga ().

• 500 lira kadar bir bütçe ayırdım en iyi alabileceğim dürbün hangisi olur

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• alkiii arkadaşım eğer bulabiliyorsan Vektör Optik 10-40x56mm al diğer dürbünlerin yanında oyuncak kaldığını göreceksin saygılar...

[Resim Engellendi: http://img259.imageshack.us/img259/7884/3qmj.png]
    Daystate Airwolf MTC Tactical 5.5 mm
    Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm
    Kalibrgun-Cricket Standart WST 6.35 mm
    FX verminator mk2 5.5 mm
    FX BOSS 7.62mm
    Hawke Sidewinder 30 SF 8-32x56 SR Pro

• dürbünü aldım şuan için almayı düşünmüyorum ama dürbünde bir sorunvar paralaksında o kolay iş ancak paralaks kapağı yapıştırılmış açılmıyor onu açmaya çalışıyorlar adana umarım o olur bir yapıştırıcıyla yapıştırılmış paralaks kapağı bu yapıştırıcı nasıl çıkarılır bir bilginiz varsa ve benide bilgilendirirseniz sevinirim

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• sıcak hava buharı ile.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25