3.nesil webley patriot quatro hakkında.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba arkadaşlar.bir arkadaşımdan elime çok az kullanılmış Webley patriot quatro modeli ulaştı. Bu benim ilk havalı tüfeğim oldugu için kullanan yada teknik bilgiye sahip tecrubeli ustalarımızdan fikir edinmek isterim.Epey bir ateşli yivli-yivsiz tüfekler kullanmışlıgım olduydu ama havalı tüfek konusunda daha pişmedim. İlk havalı tüfeğimi almakta doğru mu yaptım.1.nesil patriot modeli de elime geçecekti ama onu askıya aldım.

• ucuz bir tüfek alacaksan bu seçtiğin tüfek 1. yada 2. yada3. nesil fark etmez , iyi tüfek bilgin olsun , piston çapı ve hacmi büyük , daha güçlü yaylı bir tüfek kolay bulunmaz , al ve kullan beğenmezsen satar başka bişey alırsın

Walter Talon Magnum 5,5 cal Envantere yeni katıldı 3-9 x 50 mm dürbünü var(ince ayarla efsanevi bir makine)[/color]
    Zoraki hp01 ultra (diyecek söz bulunmaz , hedef nerde pellet orda , yaşayan efsane , emekli olmaması dileğiyle :))
    Birde şimdi Hatsan BT 65 var çok kuvvetli , düşman başına... vurduğu yerden ses çıkar...

• Hatsan geçen yılın baharında yurt dışında piyasaya sürmüştü bu tüfeği, Mod 125in pistonu ve yayı mevcut zamana ve teknolojideki gelişmelere bağlı olarak, tetik sistemi, yay, malzeme kalitesi gibi bir çok konuda iyileştirmeler yapılmış bir modeldir şüphesiz, hatta en güzeli siz kullanın fotoğraflayın yorum yapın ve paylaşın bu konudaki ilk çalışmayı ve paylaşımı almış oluruz