25mt Farklı 4 Pelletle AirArms S410 Classıc Grupmanı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba sayın forumdaşlar AirArms ile kendi poligonumda yaptığım 25-26 metre 4 çeşit pelletle yaptığım atışlar..

Tüp her 10 atışta doldurulmuştur ve sabit 160 bar'dır..
    Atışlar 10 ar adet olup destekli hawke varmınt 4x16x44 dürbünle 8 zoomda atılmıştı..Saygılar

[Resim Engellendi: http://f1205.hizliresim.com/x/r/6jwrl.jpg]

[Resim Engellendi: http://f1205.hizliresim.com/x/r/6jwwp.jpg]

4.sırada "Diablo Barracuda" 21.14 grain
    3.sırada "Gamo Rocket" 16-18 grain
    2.sırada "Gamo Pro Hunter" 15.43 grain
    1.sırada "Benjamin dıscovery" 13.43 grain Grupman Sırasıdır...

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• tebrikler daha iyisini yapacağınıza eminim

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• metin bey ve alparslan bey teşekkur ederım pellet jsb olsa idi daha ıyı olacaktı...saygılar

AirArms S510 Extra Fac

• Çalışmanızı paylaştığınız için teşekkürler. (resmi mi oldu biraz) :) Fakat 50 mt mesafede titiz bir çalışma yaparsanız daha iyi fikir verebilir. Saygılar

• Resmi olmadı Erhan abi :D...tşk ederim en kısa zamanda 50 mt atışı yapacagım..saygılar

AirArms S510 Extra Fac

• Rocket lerin güzelliğine bak yaa..bana çıkanları bi görseniz a380 airbus gibi kanatları var..ben kıyamam bunları atmaya valla koyarım vitrine dursunlar :)

• bakayım elimde kaldı ise hediye edeyim size.saygılar

AirArms S510 Extra Fac

• Atıcıyı tebrik ederim :thumbup: , ayrıca da AA yı tebrik ederim g;$i . Adamlar yapmış arkadaş g;$i , her fırsatta söylüyorum "AA alan pişman olmaz" g;$i diye. Saygılar

• Çok güzel grupman , gamo rocket' e ayrıca bayıldım , ucunda BB olduğu için tüm pelletlere göre daha çok yapıyor , kurşun eğilir ama BB ye hiçbirşey olmuyor. Yani 1000 fps ile düz giden bir BB tabanca düşünün. Muhteşem.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Mehmet Abi ben bana AA yı sevdirenleri tebrik ederim ;)
    Cem abi tşk ederim en kısa zamanda 50 mt grupman burda olacak,
    weıhraucher kardeşim gerçekten rocket güzel iş yaptı tşk eder saygılarımı sunarım...

AirArms S510 Extra Fac

• abi güzel atışlar olmuş silah ne kadar iyi olursa olsun arkasındaki atıcı faktörüde göz ardı edilmemeli tebrikler

• Tşk ederim mehmet...

50 metre atışları az önce yapılmış ve foruma eklenmiştir...

AirArms S510 Extra Fac