Hatsan Tüfeğimi Başka Bir Adrese Yolladı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba,
    Hatsan Mod99 tüfeğimde beklenen kurma sorunu oluştu,aradım Burhan Bey'le görüştüm,tüfeğimi fabrikaya göndermemi istedi,ben tüfeğimi güzelce kutusuna koydum içindeki straforlara ek straforlar koydum tüfeğimde bir çizik dahi olmasın istiyorum,gazeteyle falan da destekledim tüüfeği fabrikaya yolladım,yollarken de içine bir mektup tarzında not yazdım aynen ekleyeceğim buraya da o yazıyı.
    Tüfeğim fabrikaya gitmiş,bir güzel metal mengenenin diş diş kopyası iki taraflı benim kundağımın üzerine basılmış,tüfeğin yan tarafları çizilmiş güzelce bunların yanında sorunumu da çözmüşler tabi.
    Ben tüfeğimin içine koyduğum yazının altına,kutusunun üstüne,kargo kağıdının üstünde adresimi yazmama ramen tüfeğim nasıl olduysa Adana ....... Av Bayi'ye gitmiş. Tüfeğimin normalde bana ulaşması gereken zamanda ulaşmadığı için burhan beyi arayıp takip kodu isteyecektim ki tüfeğiniz adresinize ulaştığına dair bilgiyi aldım dedi,ben tüfeğim bana gelmedi falan derken tüfeğin Adana'ya gittiği belli oldu tabi,hemen aradım bayiyi sağ olsunlar tüfeği aynı gün kargoladılar ve sonunda tüfek elime ulaşmıştı.Burhan Bey özür dilese neyse bir de bana "lütfen adresinizi doğru yazın bir daha ki sefere tüfeğiniz kaybolsa üzülürdüm" dedi (kendi hataları ancak tüfeğim kaybolursa beni ilgilendiriyor sadece tüfeksiz kalmam onlar sadece üzülüyor) ben adresimi doğru yazdım fabrikaya gönderdiğim kargo kağıdı elimde takip numarasından girin bakın İzmir yazıyor nasıl olur Adana'ya girer diyorum "Bunların kaydını ben tutuyorum üzerinde kurma sorunu tamir edilen mod 99 un adresi Adana adresi yazıyordu dedi,karıştı desek Adana'ya giden tüfek bana gelmedi veya Adana'ya başka bir tüfek daha gitmemiş ama yok sadece benim tüfeğim dolanıyor oralarda.Bu da her Hatsan kullanıcısının olduğu gibi benim de kötü bir anımdır.İyi ki tüfeğimi seviyorum isabetli,sıkıntısız bir tüfek de sevgili Hatsan nın olumsuz yönlerini görmezdem geliyorum :)

Yazıya ek resim çıktıları da yolladım,ancak kağıt bana katı açılmadan geri geldi.Şimdi siz Hatsan satın almak ister misiniz ? Ben istemem tabii ancak çoğu kullanıcı gibi fiyatları makul olduğu için satın aldım :) İyi günler

• Hatsan oyle yada boyle musterisinin yaninda olmayi,profesyonel hizmet vermeyi ve kalitesini arttirmayi birgun ogrenecek.Hernekadar yerli malida olsa,ucuzda olsa o gune kadar ben almama taraftariyim :rolleyes: Odediginiz paranin hakkini kim daha iyi veriyorsa o kazansin g;$i

• normalde benim alacağım ilk havalı tüfek hatsan mod125 th plastik kundaktı ancak bişeyler öğrenmek adına havalı silahla alakalı forumları okumaya başladım ve forumlarda hatsanla alakalı bisürü sorun gördüm ve bu sorunların çoğunun kullanılan malzemenin ve işçiliğin kalitesiz olduğunda kaynaklandığına kaanat getirdim böylece hatsan almaktan vazgeçtim.Fiyat konusuna gelirsek stoeger x20 aldım fiyatı aldığımda mod99 la aynıydı ancak x20 de dürbün hediye değildi olsun tüfek verdiğim parayı sonuna kadar hak etti...

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk