HATSAN MOD 140 SORUN

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • beyler hatsan mod 140 aldım. 6 atış sonra içinden ses gelmeye başladı. silahı kurmadan. sallayınca silahı içinden ses geliyor. ters düz yapınca silahı sallayınca falan şakur şukur ses geliyor içinden. demirparçası ve plastiksi sesler geliyor. acaba problem nedir.. silah atış yapıyor. ama gücü çok düşük.

• yay kırılmış tahminimce bunun yanında yayın içindeki yay tutucusunun ek plastik parçası da kırılmış olabilir bunların hepsi tahmin ..tüfeğin henüz çok yeni aldığın bayi ye götür iade et derim kardeş bayii almassa geri hatsanı ara durumu açıkla tüfeğini muhtemelen tamir edeceklerdir

• yay kırılmış tahminimce bunun yanında yayın içindeki yay tutucusunun ek plastik parçası da kırılmış olabilir bunların hepsi tahmin ..tüfeğin henüz çok yeni aldığın bayi ye götür iade et derim kardeş bayii almassa geri hatsanı ara durumu açıkla tüfeğini muhtemelen tamir edeceklerdir

elime plastik parçaları geldi yay boşluğundan .Normal de Böyle bir sesin gelmemesi lazım değilmi ?

• bahseddiğim gibi yayın içindeki yay tutucusu kırılmış bunun yanında yay da kırılmış olabilir tüfeği götür iade et kardeş daha çok yeni ise?olmadı dediğim gibi hatsana gönderirsin garanti belgesi ile para alacaklarını zannetmiyorum bu tür arızalar için

• bahseddiğim gibi yayın içindeki yay tutucusu kırılmış bunun yanında yay da kırılmış olabilir tüfeği götür iade et kardeş daha çok yeni ise?olmadı dediğim gibi hatsana gönderirsin garanti belgesi ile para alacaklarını zannetmiyorum bu tür arızalar için

daha bu gün akşam aldım 6 atış sonra bu hale geldi.

• o halde kafanı takma şans işi bu başka marka tüfeklerde de olabiliyor buna benzer şeyler...tüfeği aldığın yere bir sor bakıyım acaba izmirdeki hatsan bayisindenmi alıyor tüfeği?şayet ordan alış veriş yapıyorsa önceki gün ben bir telefon açtım mod55 varmı diye yok dedi webley patriot 1ci nesil varmı dedim var dedi..getirt direbilirsen mod 140 ı geri ver bu tüfeği al derim..işçiliği çok güzel bu tüfeğin kaliteside bu işin bonusu bu sitede bir çok arkadaşımız kullanıyor bu tüfeği..istersen webley patriot 1ci nesil diye formda arama yap yapılan yorumları bir oku derim kardeş..konyanın neresindensin?

• o halde kafanı takma şans işi bu başka marka tüfeklerde de olabiliyor buna benzer şeyler...tüfeği aldığın yere bir sor bakıyım acaba izmirdeki hatsan bayisindenmi alıyor tüfeği?şayet ordan alış veriş yapıyorsa önceki gün ben bir telefon açtım mod55 varmı diye yok dedi webley patriot 1ci nesil varmı dedim var dedi..getirt direbilirsen mod 140 ı geri ver bu tüfeği al derim..işçiliği çok güzel bu tüfeğin kaliteside bu işin bonusu bu sitede bir çok arkadaşımız kullanıyor bu tüfeği..istersen webley patriot 1ci nesil diye formda arama yap yapılan yorumları bir oku derim kardeş..konyanın neresindensin?

konya merkez. evet dostum.izmirden getirtiyorlar. dün si,pariş verip bugün almıştım. önceki 140 a göre biraz değişiklikler yapmışlar silahta.. dürdünü ise ışıklı dürbünlerden. önceki verdiği dürbüne göre bi hayli büyük ve bu dürbün maliyet olarak silahın fiyatınıda arttırmış. 275 olan silah. 300 olarak satılıyor. stopajı ise değişik bi sitil. lastikli stopajı var. dediğin silahı biliyorum. maliyet olarak 140 ile aynı fiyat. güzel olduğunu okumuştum. ama denemedim.

• evet o stoperi gördüm 2 alyan vidası var aynı dürbün gibi kızağa monte ediliyor ve stoperin içine monte edilmiş siyah kauçuk var bu da bir nevi dürbün ayağının kaymasını engelliyor

• evet o stoperi gördüm 2 alyan vidası var aynı dürbün gibi kızağa monte ediliyor ve stoperin içine monte edilmiş siyah kauçuk var bu da bir nevi dürbün ayağının kaymasını engelliyor

dostum bilmiyorum vallaha anlamadım gitti. mod 140 çıktı biraz geçti. bi versiyon update lisi daha çıktı. ben aldım bunu. içi dağıldı resmen. şakur şukur. aslında açacam ama. daha 1 gün oldu be kardeş. aylık olsa açarım. büyük ihtimal yay emniyet tarafından yayın arkassından kırıldı. sadece 6 atış yaptım heraldel. aslında güzel bi silah. sabit namlu uzun mesafe için güzel ama. daha uzun mesafe denemeden. bizim silah dağıldı.yaa arkadaş hatsanı çok kötülüyorlar ama. bizim elemanda var. 6 senedir yay kırılmadı ya. silaha bişey olmadı. en sonunda tetik kırıldı. ama 3 metredende tenekeyi falan delmiyordu tabi. bazen böyle dengesizlik çıkıyor. ama bu dürbün bozulma ayarı sarsıntıyı gidermeye çalışıyorlar. hatsanda uğraşıyor. ilerde belki hiç bi sorun kalmayacak. çünkü yeni stoper falan adamlarda biliyor durmadığını dürbünün. ama inan oda atışına göre değişiyor. stoperi ii takarsan. ve silahı sıkı kavrayıp atış yaparsan bozulmuyor hiç dürbün.

normalde gamonun pro hunter ile ts 18 i kullanıyorum. 2cm tahtaya atış yaptığımda ilk 3 mermi girdi. ama silahtan yay kırıklığı gibi ses gelmeye başladıktan sonra. paletlerin hiç biri tahtaya girmedi. mod 140 dan da beklemezdim açıkçası.

• geçmiş olsun .

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• geçmiş olsun kafana takma fab. yenisini gönderir

Optima 635

• kardeş gönder hatsana yapsınlar ,yayın içindeki plastik klavuz kırılmış olabilir,ücretsiz yaparlar

egeteam.png

• Official Post

kardeş gönder hatsana yapsınlar ,yayın içindeki plastik klavuz kırılmış olabilir,ücretsiz yaparlar

Doğru söze ne denir,

Aferim adamlara be,kullanıcı hatalarını bile garantiye sokuyorlar. ^^

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?