safir t14 almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar önerirmi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • safir t 14 almaya karar verdim sorduğum bir kaç yerde bayağı övdüler bu tüfekten kullanan arkadaşlar artı ve eksilerini paylaşırlarsa sevinirim birde tutuklu ve mermi sıkıştırması yapıyormu butür şikayetleri duymuştum daha önce

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• Bazı bayilerin, sattığı silahların %90ının geri geldiği sebebiyle satışı durdurduğunu duymuştum.

Problemleri ve sebeplerinden ziyade ne amaçla alınacağı önemli. Bu forumda galiba "domuzu boşver gergedan öldürür bu silah" diye bir yorum gördüm.

36 cal. tüfekle iri bir domuzu avlamak maharet ister. Doğru noktalara santimetrik atışlar lazım ki domuz o şansı tanımayan bir hayvandır ve 1-2 mermiyle olcak iş değil bana göre.

Şimdi biri çıkıp namlu çıkış hızından bahsetmesin, daha çok tahribat falan demesin, bir 36 cal. birde 12 cal. fişeği yanyana getirip bakmak herşeyin cevabı.

Uçar avına kesinlikle gelmez ondan bahsetmeye gerek yok zaten. Tavşan, tilki gibi hayvanlar avlanabilir sadece bana göre.

Ama av için değil, aradabir atış yapmak veya koleksyonum için alıyorum derseniz ona bişey diyemem :)

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• http://www.theboxotruth.com/

Bu adreste eğlenceli bir şekilde mermi penetrasyon testleri var. Bakınız slug mermi neler yapabiliryor. Av için olmasa da deliciliği bence muhteşem.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• sherkese selam arkadaslar elin gavuru ilk üretimde kusursuzmu yaptı sanki silah sanayinde türkiye ilk ücte su borusundan bile silah yapan bir milletiz alın diana havalı tüfekleri en kalitelilerinden bilinir ne durmdaydıngını görüyorsunuz bence safir cok güsel tüfek sadece tip olarak degil catırcatır domuz vuruyorlar yeterki yetenekli olunsun ben firmayıda ilgi alakalarınıda cok takdir ettim ömür boyu silahın ardındayız diyen bi firma yeni serilerde kalitesinde yükseltmiş gördüm ellerine saglık daha nice güzel ürünlereen iyisini yaparsa türk yapar

• Bende kesinlikle tavsiye ediyorum.Atış yapması başlı başına bir keyif.

Safir T14 Klasik-S

• exador yeni sordum fiyatına 1250 dediler degermi:? bide senin su airsofttan naber bitirmeye yakınmısın:?

Hainlere verecek canımız cok ama toprağımız YOK...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

;tufey#egeteam.png ;tufey#

• catırcatır domuz vuruyorlar yeterki yetenekli olunsun

Çatır çatır domuz vurulur, tabancayla da vurulur, havalıyla da vurulur.. Sonuç önemli... En kral, en eski, en tecrübeli, en yetenkli avcılar domuz avında en küçük olarak 20 cal kullanır..

Domuzda kullanılcak cal 12'dir hayvanı avlaman için, yaralı bırakıp hayvana eziyet etmek istemez kimse.. Domuz avlayan, domuz avı ilgisi, bilgisi çok olanlara danışmak lazım bunu. Dediğim gibi vurmak çok kolay, netice önemli...

Akkar Apache Bronze 12ga 47 cm slug semi-auto
    Yıldız SPZ ME 12 ga superpoze
    Huğlu 12 ga. 7+1 semi auto + Tasko 1x40 RedDot
    Torun 20 ga. superpoze
    Artemis 36 ga. superpoze
    MKE 12 ga. çifte (Kırıkkale Efsanesi)
    Beretta 16 ga. tekkırma
    Optima 550 Magnum airgun + Optima 3-9x32

• Safir i veli abi den al
    pişman olmassın güzel silah

Fatih bende bu silaha hasta oldum ama bodrum gibi biyerde sorun cıkmasın :) bak jandarma tutarsa senin adını veririm ;kihhik,
    birde metal kovanlılar cıkıcak demişsin ne zaman gibi bilgin varmı :? anlattıgına göre fişeklerin plastik oluşundan dolayı cok sıkışma oluyo demiştin. bak bu silahı alıcam ama modifiyeleri senden ona göre...

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

• peki silahın ilk partiden olmadığını nerden anlıycam :!: yenilerinin ustunde 2008 mi yazıyo ^^

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

• G3 ten haber yok mu.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• G3 e nolmuş:? benim haberim yok olaydan:??? exador veli abiye not yazdım bakalım haberi gelicek...hanımda beni oyucak.bakalım sonuc ne olucak

BERETTA Px4 STORM F 9mm
    M4 MARINE (AEG Airsoft)

• Exador selam ;

Bende safir T14 sahibiyim, sana 2 adet sorum var vakit bulup cevaplarsan sevinirim.

1- Gittigidiyor'dan Red dot aldım fakat vidalarını sıktığım halde hala boşluk var sen dürbün yada R.Dot kullanırken ekstra bir aparat takıyomusun?
    2- Palla nın tek mermisi saat gibi çalışıyor fakat Cheditte marka saçmalar takılıyor,sağlıklı olarak kullandığın saçma var mı?

Teşekkürler.

--------------------------YUMUŞAK BAŞLI İSEM KİM DEDİ UYSAL KOYUNUM,KESİLİR BELKİ AMA ÇEKMEYE GELMEZ BOYNUM-----------------------

SAFİR T14 / RED DOT...

GAMO CFX ROYAL / 3X9X32

• exador yeni sordum fiyatına 1250 dediler degermi:? bide senin su airsofttan naber bitirmeye yakınmısın:?

Ben de 1250 ytl ye almıştım ben alalı üç ay oldu hatta ben aldıktan sonra zam gelmişti 1350 ytl olmuştu.Bence verdiğin her kuruşa değer exador'un dediği gibi birde metal kovan oldumu dadından yinmez ;kihhik,

Safir T14 Klasik-S

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen BARIS ().