at 44 long lw

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Teşekkür ederim Ömer kardeşim.

Senden dostluğundan bu güzel yorumu almak değerli.
    Saygı,Sevgi,Muhabetle

bursateam.png

• İnşallah daha uzun mesafeli 5li seriler cıkartmaya calışıcam.
    Burda değerli yorumlarınıza sunmak dileğiyle
    Saygı,sevgi,muhabbetle

bursateam.png

• bende beğendim atışlarda kullandığınız pellet ve dürbün nedir dürdün nedir

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• cok ıyı grub sılahın zaten lw ıkı atıs daha yabsan grubun bozulmazıdı dıye dusunuyorum :) , zaten at 44 pıyasası saat gıbı ıslemesı kalıtesi fiyatı bakımndan atesli pıyasasındakı AK 47 kalasnıkof ayarında bence Saygılarımla.

HATSAN aT44
    Hatsan mod 55
    AİR Arms s 510 extra fac
    DAYSTATE AIR Ranger
    Webley VENOM sidelever (eva billizard s 10)

• tebrikler :thumbup:

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• AT44 biraz sans isi.İsabetli silaha duserseniz cok guzel isler cikarabiliyorsunuz.Sanirim sizde o sanslilardan birisiniz :thumbup:
    Guzel grupman ellerinize saglik.Simdi 50m ve uzerini bekliyoruz 8o

• AT44 biraz sans isi.İsabetli silaha duserseniz cok guzel isler cikarabiliyorsunuz.Sanirim sizde o sanslilardan birisiniz :thumbup:
    Guzel grupman ellerinize saglik.Simdi 50m ve uzerini bekliyoruz 8o

AT44 pellet seçiyor sanırım. Ben bugün ilk defa uzun mesafe atışları yaptım ve dürbünüm yetersiz olmasına rağmen 80 metreden hiç kaçırmadan kırdım şişeleri peşpeşe. JSB straton ile attığımı vuruyorum. Ama özellikle gamo hunter norica gibi pelletler hedeften şaşıyor ayrı noktalara gidiyor. İlerde AA510 almayı düşünüyordum ama bugünden sonra vazgeçtim. AT44 e mobilyacı akrabama kaliteli bir kundak yaptırıp kullanacağım. Birde bana gelen AT44 ihraç edilen AT44 lerden sanırım. 50 metrede tek delik yapıyor JSB straton ile.

İnce mehmet te fena değil. En kötü norica ban. Biri anyaya gidiyor biri konyaya.

• tüm yorum yapan ve aynı hobiyi dostluk içinde sürdüren arkadaşlarıma teşekkür ederim.

pellet : rws superfield 15,9 gr
    dürbün : Nikula 4-16x50 Dürbün
    Tabi bence iş tüfekde bu at44 sahip olduğum için şanslıyım.
    Uzun mesafe atışları için bende güzel yorumlarınızdan sonra gün sayıyorum.İnşallah yakın zamanda sizlerle paylaşıcam.
    Tüm arkadaşlara tekrar teşekkürler

bursateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen emrepoltt ().