retay eagle kurusıkı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ben retay eagle kullanıcısıyım :)
    o istediğin sınggg sesini ve güçlü mermi sesini çok rahat alabilirsin. agır silahta problem degılse al derım :) ben cok fazla atıs yaptım bana mısın demedı cok dayanıklı :)

• mesela 80 tl ye kuru sıkı alıyorsun 1 ay içerisinde kayıdı yapılmazsa 550 tl +silaha el konuluyor bana sorucak olursanız inanılmaz saçma bir kanun birşey anlamadım kurusıkıyı satan av bayileri zaten bizden evrakları alıyor hatta onlar gönderiyormuş o zaman biz tekrardan kayıt yaptırmamız lazım mı bunu anlamış değilim eğer yaptırılıcaksa neden onlara evrak veriyoruz

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

TOKYO MARİU Desert Eagle SİLVER

Tokyo Marui Sig Sauer P226 Rail GBB

ARES WALTHER WA2000 Sniper

• urupdururken birisinin elinde havalı silah veya kurusıkı var diye kimse korkudan kılını kıpırdatamaz Agalar

Kardeş sen konuşmana bakılırsa bayağı bi gayri meşru yaşamışsın:( unuttuğunu söyleyeyim bazı insanların ölüsü 3 kuruş etmez, 3 dakikalık erkeklik 30 yıllık ceza evinde karılık yapmana neden olur. o adam isteseydi emin ol orada 2-3 kişi yaralasaydı o kalabalık it sürüsü gibi dağılırdı. demekki yanındaki eniştesi ona değen biri değilmiş:)

konu ile alakası yok ama yinede arkadaşımıza cevap vermek istedim...

• mesela 80 tl ye kuru sıkı alıyorsun 1 ay içerisinde kayıdı yapılmazsa 550 tl +silaha el konuluyor bana sorucak olursanız inanılmaz saçma bir kanun birşey anlamadım kurusıkıyı satan av bayileri zaten bizden evrakları alıyor hatta onlar gönderiyormuş o zaman biz tekrardan kayıt yaptırmamız lazım mı bunu anlamış değilim eğer yaptırılıcaksa neden onlara evrak veriyoruz

orda bende hemfikirim ama kanun bu bizim söylememizle olacak iş değil baştakiler böyle oldğu sürecede hiç bi değişiklilik olmaz sanmam yani

ben retay eagle kullanıcısıyım
    o istediğin sınggg sesini ve güçlü mermi sesini çok rahat alabilirsin. agır silahta problem degılse al derım ben cok fazla atıs yaptım bana mısın demedı cok dayanıklı

teşekkürler ağırlık benim için sorun değil halledecem artık şu aralar okul var haziranda alırım inşallah :thumbup:

• Kuru sıkı hakkında konuştuğum bir bayi biz evrakları gönderiyoruz, senin emniyete gitmene gerek yok demişti; satıcılarında daha bilinçli olması lazım bu konuda. Berkman Beye verdiği bilgi için teşekkürler.