hw 80

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bence yorum yapmadan biraz araşdırın ben hiç namlusu kırılan stoeger görmedim stoeger sadece yay kırması meşhurdur birde ağşap kundaklarda sorun oldu tavsiyem sentetikdir benim çabam sadece insanları yanlış yönlerdirmemek kalite konusunda Striker ile x 50 kıyaslama teklifim hala geçerli buyrun kendi gözlerimizle görelim saygılar .

nasıl bi mantık kuruyorsunuz anlamış değilim 200 tlik silah ile 500 tlik silahı kıyaslıyosunuz bu arada biraz siz araştırın stoger x20 suprresorların namlusu dökme bu yüzden kırılan belki kırılan fazla oldu çatlayan okudum forumlarda yabancı forumlarada bakarsanız bir zahmet....

bu da sizin baska bir forumda görmediğiniz duymadınız mevzu 8o ya aynı kişi değilsiniz ya da erken unutkanlık başladı bilemiyorum

Alıntı

İnternetde Suppressor araşdırıyordum namlu konusunda endişelerim vardı kurma esnasında kavrayıp güç uygulandıgı kısmın içi boş döküm oldugunu öğrendim uzun vadede ve hor kullanım sonucu bu döküm kısım kırılma ihtimali yüksek gözüküyor hele benim gibi eşek şansı olan birinin elinde kesin kırılır iyiki acele edim Suppressor almamışım onun yerine yine X20 combo almayı düşünüyorum .

aşagıda online satış yapan bir stede Suppressor namlusu catlayan bir arkadaşın yapdıgı yorumlara rasladım .

Alıntı sahibi: link=topic=15611.msg133424#msg133424 date=1346581835
    Mehmet ERÇELİK (03.04.2012 23:46:53)
    çok güzel bir tüfek gerçekten dört dörtlük ama bende bi sıkıntı oldu tüfeğin namlusundaki sert plastik döküm, kurma kolunun ordan çatlama yaptı fabrikaya gönderdim değişim yapıp yeni tüfek gönderdiler. fakat gelen tüfektede gene aynı yerden çatlama yaptı. Tüfek çok güzel gerçekten ama alacak olan arkadaşların bunu dikkate almalarını öneririm.

Benim savunmam hatsanın tetik olsun mekanizma olsun stoger den biraz daha iyi olmasıdır benim ne hatsanla bi akrabalığım var ne de stoegere karşı bir kinim ki ben zaten insalara x20 nin güzel tüfek olduğunu söylüyoırum sadece işçiliği zayıf
    stoger x20 bu işin ehli bir kişinin dediğine göre replika bir silahdır daha önce araştırdım araştırmadan da kimseye bişi yazmam.....

• Güzel kardeşim ben x20 ve x 50 den bahsediyorum stoeger x20 suppressor da böyle bir olasılık var evet ama oda bilincsiz kullanıcıların eline geçdiğinde geçerli evet ben stoeger x20 suppressor alıcakdım fakat buyüzden vaz geçdim ikincisi siz nasıl bir mantık kuruyorsunuz o soruyu kendinize sorun ilk kıyaslıyan sızsiniz hatsanın daha kaliteli oldugunu söylediniz ben yine yeniliyorum 300 tl lik stoeger x 20 ile hatsanın 300 tl lik herhangi bir tüfegini kıyaslayabiliriz stoegerin işçiligi zayıf diyorsun ben buna sadeçe gülerim ;rofl.; benimde hiçbir markayla alakam yok seninle herkonuda işçilik bakımından bahsine bile girebilirm . ;,;-

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Alıntı

stoger x20 bu işin ehli bir kişinin dediğine göre replika bir silahdır daha önce araştırdım araştırmadan da kimseye bişi yazmam.....

Bu arada hatırlatmak isterim stoeger e replika diyan güzel kardeşim kullandıgın hatsan Striker marka tüfegin stoeger x 20 replikasının ta kendisidir lütfen biraz araşdırın ;kihhik,;şrofls;.

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TFN ().

• açıkcası çok garip kendi içinde çelişki yaşıyan bir kişileğe sahipsin ya da çift kişiliğin mi var ben anlamış değilim, hbsilahdaki gene senin yorumun artık daha da birşey yazmıcam sen ilk önce bir karar ver ...aynı zamanda stoger x20 bir replikaysa(gamo) striker onun nasıl replikası oluyor?

"

Alıntı

strike 1000x hatsanın stoger ayarında hatda çok daha kaliteli özellikle kundak konusunda üretdigi bir model bende almayı düşündügüm bir model ama piyasada çogu bayide yok hep sentetik kundak var birde 1000x in tetiği ve arpacıgı yeni mod 99 la aynı ..

"

ben burda herhangibi s... yarışına girmiyorum sadece düşüncelerimi söylüyorum kitlesi geniş olan 3-5 yabancı ve türk forumlarındaki insanlarını düşüncelerini okuyarak buraya aktardım hem senin adına o kadar silahını severken objektif bir yaklaşımın olması beklenemez
    hem dikkat ediyorsanız önceki mesajımda arkadaşa x50 tavsiye etmişim dediğim gibi burda objektif davranmıyorsun sadece fanatiklik yapıyorsunuz...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sekocan ().

• O yorum bana ait ama hangi tarihde gecen sene olabilir o köprünün altından çok sular aktı evet araşdırma aşamasında almayı düşündüğüm bir modeldi kundak konusunda özellikle ceviz hatsan kundakları harikadır senin yerinde olsam kesinlikle ceviz kundak alırdım yiğidi öldür hakkını yeme .

Asıl ben seninle tartışıp seviyemi düşürmek istemiyorum replika konusuna geliçek olursak stoeger gamo replikası oldugu dogrudur özelikle mekanik kısmı stoeger bu işi becermişdir gamoyu örnek alarak en az gamo kadar kaliteli bir yaylı üretmeyi başarmışdır buraya kadar anladın sanırım fakat hatsan quatro ve sas sistemini bir kenara bırakıp stoeger replikası olan strıker modelini üretmişdir dikkat edersen kundagından arpacıgına kadar stoegerle aynıdır biraz araşdır ve hangi model daha sonra ürütilmiş ögren ve böylelile hanginin replika oldugunuda öğrenmiş olursun stoeger gamo replikasıdır hatsan strıker ise stoeger replikasıdır yani senin anlayacagın strıker replikanın replikası oluyor ^^

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen TFN ().

• ben burda herhangibi s... yarışına girmiyorum sadece düşüncelerimi söylüyorum kitlesi geniş olan 3-5 yabancı ve türk forumlarındaki insanlarını düşüncelerini okuyarak buraya aktardım hem senin adına o kadar silahını severken objektif bir yaklaşımın olması beklenemez
    hem dikkat ediyorsanız önceki mesajımda arkadaşa x50 tavsiye etmişim dediğim gibi burda objektif davranmıyorsun sadece fanatiklik yapıyorsunuz...

ar

Kardeşim olayın fanatikliklebir alakası yok bende zamanı geldiğinde hatsan veyabir markayı tavsiye edebilirim sorun o değil siz hatsan daha kaliteli oldgunu söylüyorsunuz bende buyrun karşılaşdıralım diyorum başka birşey demiyorum .

• hala aynı yönde devam ediyorsun striker la niye mukayese ediyosun ki ben hala onu anlamadım benim hiçbir yorumumda stiker bunlardan iyidir şöyledir diye bir yorumum yok ama sen hala mukayese etmeye devam ediyorsun aksine senin yorumlarında sen kendin bahsediyorsun kendin ikilemde kalıyorsun...

• Alıntı

doğru olabilir fakat x20nin namlusu kırılan çok tüfek olduğu biliyorsunuzdur hatsanın genellikle promblemleri tetik mekanizmasından kaynaklı oluyor ne olursa olsun ben gene hatsandan yanayım çin malıdan her zaman kalitelidir türk malı kanserojen ürünleri gibi vb çoğu şey çinlilerden çıkıyor..

hala aynı yönde devam ediyorsun striker la niye mukayese ediyosun ki ben hala onu anlamadım benim hiçbir yorumumda stiker bunlardan iyidir şöyledir diye bir yorumum yok ama sen hala mukayese etmeye devam ediyorsun aksine senin yorumlarında sen kendin bahsediyorsun kendin ikilemde kalıyorsun..

Ah be kardeşim bence hiç yorum yapma çünki konuşdıkça batıyorsun eskiden yazdıgım yorumlarla ne alakısı bende isanım sürekli araşdırıyorum e haliyle iyi bildigim bir model aslında kötü olabiliyor ben strikırle karşılaşdırmıyorum konuları olayları sürekli çarpıtıyorsun sıkışdıkça kaçak çevaplar veriyorsun sen stoegere replika diyorsun evet dogrudur ama striker da replikanın önde gidenidir hatda ve hatda stoeger x20 replikasıdır bu niye zoruna gidiyor çin malı türk malı kıyaslamasını yapan sensin insanları neden yanlış yönlendiriyorsun hiç stoeger marka bir tüfek kullandınmı içini söküp parçalarını inçeledinmi ben imzamdaki tüfekleri defalarca söküp inçeledim ve gerçekleri kendi gözlerimle gördüm .

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen TFN ().

• ben daha öncede söylediğim gibi stoeger çin malı dandik almayın denmesine karşıyım x20 sahibiyim malzeme isçilik kalitesi oldukça iyi teknik olarak ise gücü yerinde ancak fazla tepme yapmıyor yapanlar güç ve isabet dengesi çok iyi tutturmuşlar görünüş olarak ise bence 10 numara huyum gereği iyi bildiğime iyi derim diğer stoeger x20 sahiblerinindende hep olumlu yorumlar duydum hatsan la alakalı olarak ise bi çok forumda sayfalarca arıza konusu dolu hatta havalı silah forumlarına üye olmasan alacağım tüfek mod125 ti ancak forumları okuya okuya vazgeçtim marka konusunda milliyetçilik yapmaya gerek yok alacağım ürün ne olursa olsun fiyat/penformans olarak değerlendirir öyle alırım 2 markayı kıyasmalıyorum amacım havalı tüfek almayı düşünen arkadaşlara fikir vermek...
    aslında hiç karışmıyacaktım ancak stoeger çin malı dandiktir lafı maalesef beni sinir ediyor 8o

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• gerek fiyat aralığı gerek servisi ile hatsan bence türkiyede her zaman 1 adım önde türkiyede en uygun pcp yi yapan 150mt atış imkanı veren bir pcp varmı ? üstelik 600tl gibi bir rakama ? çoğu avrupa mallarını bizlerle tanıştıran ve onlara servis sağlayan yine hatsan
    bana stogerin işçiliğini abartmayın derseniz ki air arms hw serisi o zaman susarım size o çin malı stogerlerinizle mutluluklar diliyorum

• hatsan bencede ülkemizde pcp konusunda çok iyi üstelik yaylı silahlarda olduğu gibi sıkıntıda çıkarmıyor ayrca fazla bütçe ayırsam yaylıya alman,ingiliz yaylılardan alırım bence hobiye başlangıç için yaylı da x20 pcp de ise at44 g;$i

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• hatsan bencede ülkemizde pcp konusunda çok iyi üstelik yaylı silahlarda olduğu gibi sıkıntıda çıkarmıyor ayrca fazla bütçe ayırsam yaylıya alman,ingiliz yaylılardan alırım bence hobiye başlangıç için yaylı da x20 pcp de ise at44 g;$i

+ 100 ben ne marka olursa olsun bizzat bayiden kontrol edilerek alınmasını öneririm görmeden tüfek almak bazı bayilerde şans işi .