hw 80

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese merhabalar bende diana 350 magnum vardı sattım güzel bir tüfekti ama hevasim geçti alacağım tüfek tabiki ondan aşağı olsun istemiyorum şimdi hw alacağım nasipse aklımdaki tüfek hw 80 5.5 luk dianadan malzeme kalitesi olarak daha iyi olduğunu gördüm dianadaki en büyük sıkıntım boyasının çabuk pas yapmasıydı ve istediğim isabati tam alamadım dürbünsüz kullanıyordum gene hw alırsam dürbünsüz kullanacağım demek istediğim hw 80 dianaya kıyasla nasıldır yardımcı olmaya çalışanlara teşekkür ederim

• Merhaba kardeşim dianayı birçok arkadaş severek kullansada bende verim alamadım 460 magnumdan isabet olarak istediğim sonucu alamamışdım hw serisi yaylılar dıanaya göre işçilik bakımından çok üstündür işçiligi çok iyi olan bir yaylının isabetini sorgulamak zaten yanlış olur memnun kalaçagından eminim .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Ben olsam hw97 alırdım.
    Sonuçta sabit namlulu ve isabeti daha yüksük bir model.
    Alıpta pişman olanda hiç görmedim.

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• hw 90 almada hangisini alırsan al şikayet etmessin

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• ilgilenip cevap yazan arkadaşlara teşekkürler acaba aranızda hw 80 kullanan varmı hw 77 düşünüyodum onunda gücü çok az dediler vazgeçtim 100 metreden soda şişesini her attığımda hem vuracak hemde kıracak bir hw istiyorum bütçem 1000 1100 lira önerileriniz nelerdir

• ilgilenip cevap yazan arkadaşlara teşekkürler acaba aranızda hw 80 kullanan varmı hw 77 düşünüyodum onunda gücü çok az dediler vazgeçtim 100 metreden soda şişesini her attığımda hem vuracak hemde kıracak bir hw istiyorum bütçem 1000 1100 lira önerileriniz nelerdir

Arkadasim yaylida oyle bir dunya yok 100m de her attigin soda sisesini kiracak diye 8o Kaliteli bir yayli ile etkili ve isabetli mesafen ancak 50-60m olacaktir.Uzeri icin pcp bakmaya basla yoksa uzulebilirsin :thumbup:

• Hepsibura.da.com da hw 97 1100 lira civarıydı en son baktığım kadarıyla bi incele istersen.

• Arkadasim yaylida oyle bir dunya yok 100m de her attigin soda sisesini kiracak diye 8o Kaliteli bir yayli ile etkili ve isabetli mesafen ancak 50-60m olacaktir.Uzeri icin pcp bakmaya basla yoksa uzulebilirsin :thumbup:

Diana 54 e 20 tl değerinde 20mm mercekli dürbün takmışdık sadece deneme amaçlı idi , 100 metredeki soda şişesine 5 de 5 isabet sağladığımızı görünce şaşırmışdık , keramet dürbünün çok hafif olmasından kaynaklanıyordu hafif olduğu için vibrasyondan dolayı ayarı kaçmıyordu Diana 54 de zaten isabetli bir tüfekdi ortaya harika işler çıkmışdı. 50 -60 metreler yaylı da olsa tüfefiğine ve atıcısına göre değişir ben iyi bir yaylı ile 100 metrede stabil isabetler kaydedildiğini tecrube ettim.

• arkadaşlar geçen meydan avda elime alıp hem hw 80 i hemde hw 97k yı inceledim baktım ama kullanma şansım olmadı hw 97 gayet şık gönlüm birazda ona kaydı fakat hw 80 kadar güçlü olmadığı için ondan biraz geri durdum hw 80 hw 97k kadar isabetli olabilirmi yorumlarınızı bekliyorum 5.5 luk alacağım bu arada

• HW 80 H w 97 kadar isabetli olamaz. Yaylı alacaksan HW 97 ve AA TX 200 al. Her iki silahta çok isabetli ve kalitelidir. Güçleri de seni tatmin edecektir.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Ben olsam hw97 alırdım.
    Sonuçta sabit namlulu ve isabeti daha yüksük bir model.
    Alıpta pişman olanda hiç görmedim.

+100 :thumbup:

• tamam benimde yaylı takıntım var ama o paraya bir pcp alsan ? ya da illa yaylı alcam diyorsan stoeger x50 dene istersen hiç denemediysen bu markayı kullanıpda memnun kalmayan yok gibi birşey

• tamam benimde yaylı takıntım var ama o paraya bir pcp alsan ? ya da illa yaylı alcam diyorsan stoeger x50 dene istersen hiç denemediysen bu markayı kullanıpda memnun kalmayan yok gibi birşey

X50 yarın geliyor inşallah inceleyim yorumları yaparın düşünen arkadaşlar için sarsıntıya dayanıklı paralaxlı dürbünü tek parca ayagı fiyatına göre avantaj bence 5.5 mm x50 yaylı için ideal yarın iyi veya kötü yorum yaparım .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• gerçi pyramidair biliyormusunuz bilmiyorum amerika havalı satan bir firma youtubeda inceleme yapıyolar(rick adında bi adam) silahları adamlar hatsanın stoegerden daha iyi olduğunu söylüyorlar kalite olarak bencede böle made in türkiye >made in china :)

• gerçi pyramidair biliyormusunuz bilmiyorum amerika havalı satan bir firma youtubeda inceleme yapıyolar(rick adında bi adam) silahları adamlar hatsanın stoegerden daha iyi olduğunu söylüyorlar kalite olarak bencede böle made in türkiye >made in china :)

Hatsanın yurtdışına gönderdigi hatsanlar evet stoegerden kalite olarak belki bazı modelleri daha iyi olabilir fakat yurtiçinde satılan çogu hatsan hatalı yurtdışına gönderilen kalite kontrolden geçmeyen ürünler zaten fiyatındanda belli şahsen stoeger ve hatsan tüfeklerini defalarca içini açmış birisi olarakan söylüyorum bırak hatsanın daha kaliteli oldugunu stoegerin yanına bile yaklaşamaz teçrübeyle sabitdir inanmassan kullandıgın tüfegi gönder stoeger x 50 ile bütün parçalarını karşılaşdırayım kullanılan malzeme kalite ve işçilik olarak fotoğraflarını çekeyim iddia ediyorum hayal kırıklıgına uğrarsın durum ne yazıkki üzülerek söylüyorum bundan ibaret . ;(

• doğru olabilir fakat x20nin namlusu kırılan çok tüfek olduğu biliyorsunuzdur hatsanın genellikle promblemleri tetik mekanizmasından kaynaklı oluyor ne olursa olsun ben gene hatsandan yanayım çin malıdan her zaman kalitelidir türk malı kanserojen içeren ürünler gibi vb çoğu şey çinlilerden çıkıyor..
    artı olarak yurtdışına giden mallar ile de çok çok farkı olcağına sanmıyorum sonuçta belli bir standartta üretiliyor

• Bu arada hatsanı kötülemek gibi bir niyetim yok yanlış anlaşılmasın hatsanın başarılı oldugu yerlerde var mesela quatro tetik süper bence bırak stoegerin tetiğini bazı ithal tetiklerden bile daha iyi ve sas birçok kişi beğenmesede ben seviyorum bu sistemi bu iki sistemin en uyumlu modelide orjinal mod 99 yurt dışına giden hatasız bir mod 99 bulsam gözümü kırpmadan yurt içi fiyatının iki katını veririm .

• doğru olabilir fakat x20nin namlusu kırılan çok tüfek olduğu biliyorsunuzdur hatsanın genellikle promblemleri tetik mekanizmasından kaynaklı oluyor ne olursa olsun ben gene hatsandan yanayım çin malıdan her zaman kalitelidir türk malı kanserojen ürünleri gibi vb çoğu şey çinlilerden çıkıyor..

Bence yorum yapmadan biraz araşdırın ben hiç namlusu kırılan stoeger görmedim stoeger sadece yay kırması meşhurdur birde ağşap kundaklarda sorun oldu tavsiyem sentetikdir benim çabam sadece insanları yanlış yönlerdirmemek kalite konusunda Striker ile x 50 kıyaslama teklifim hala geçerli buyrun kendi gözlerimizle görelim saygılar .

• ilgilenip cvp yazan arkadaşlara teşekkür ederim benim dianam vardı 350 magnum daha yeni sattım alacağım havalı ondan aşağı olsun istemiyorum onun için stoger düşünmem hw düşünüyorum aklımdaki model hw 80 di fakat hiç kullanıcısının olmaması ve hw 97 dinin çok kullananı öveni olduğu için gönlüm ona kaydı hem isabetli hem güçlü lsun alman yapımı olsun istiyorum tamam yaylı için çok para 1000 1100 lira ama napalım verecez artık alttan kurmalı hiç kullanmadım bi değişik geliyor sanki namludan kurmadan başkasında yapamam gibime geliyor hw 80 i diana 350 magnumdan daha isabetli olur gücüde hemen hemen aynıdır işçiliği boyası ahşabı daha iyidir diye düşünüyorum hw 97 çok hoş fakat oda güçsüz diyorlar kafam karışık en iyisi pcp ama oda hem çok pahalı hemde o tüfeği aldınmı sınırlı atış yapacaksın yada yanında tüp pompa vs zerzavatı taşıycaksın
    sonuçta tüpe bağımlı kalıyorsun yoksa bir airarms almak isterdim önerilerinizi bekliyorum saygılar

• Namludan kurma istiyorsan hw 95 de olabilir ama sabit namlu dersen bende herkez gibi AA HW tavsiye ederim inan bukadar insanın tavsiye etdiği tüfegi almak en dogrusu olur bence hw 97 5.5 almalısın güç konusunda bence yeterli ayrıca 4.5 mm alırsan da pellet yüklemek daha zahmetli oluçak 5.5 mm kaliteli hafif pellet kullanarak istediğin sonuçu alabilirsin .