Air Arms Tx200 Seerhan Recoilless system

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli forumdaşlar, bilinen bir internet bideo paylaşım sitesinde airgunlar ile ilgili araştırma yaparken linkte verdiğim videoya rastladım Air Arms TX200 ü olan arkadaşların dikkatini çekeceğinden eminim, saygılarımla.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• seerhan işin psikosu olmuş olayın farklı havalı silahlarla bi çok modifeye çalışması var youtubedeki sayfasının tamamı izlenmeli bence

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• http://www.youtube.com/watch?v…d3Gi9Q&feature=relmfu

hw 97 ye napmış ya izlemelisiniz.yok artık diyorum başka bişey demiyorum :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bu adamda bişey var yaw nerden buldun o kadar malzemeyi herhalde kendi yaptı bi yerden alacağını tahmin etmem.yalnız hw 97 ye aşık oldum gözlerimi alamıyorum :P

• adam ugrasmıs, görünüm olarak güzel birşeylerde yapmış fakat kullanım olarak, stabilite olarak ne kadar reel burası meçhul.

daha öncede konu geçmişti, TX200e yaptığı şey tam bir saçmalık palavra, pcp den bile daha az tepiyormus hadi canım tüm AA mühendisleri aptal sen akıllısın, yok öyle birşey basit değil bu kadar bu işler, adamların mühendisleri var yüzbinlerce dolarlık arge çalışmaları var yıllardır. Adama baksanız bu işin eğitimini bile almamıştır mühendis bile değildir anca hobiyle ilgilenen sıradan birisidir. zaten yaptıgı işlevsel olsa piyasada böyle bırakırlarmı ? AA, Diana, Weihrauch, Fx gibi firmalar adamı havada kaparlar kendi bünyelerine alırlar. bu firmalardaki sadece işleri bu olan yıllardır çalışan onlarca mühendisten daha mı akıllı bu? . yada yaptıgının patentlerini satar başka bir konumda olurdu, eviden video çekip youtube koyan bir insan olmazdı en azından.
    sen git tüfeği mengeneyle sık ön kısmını gösterme. Tüfeğin içine tükenmez kalem yayı gibi bir yay tak sonra tepmesiz sistem yaptım Allah bilir tüfeğin üstüne koydugu peletlerde yapişkan madde vardır. boş muhabbet böyle işler aldanmayın. televizyonlardada çıkıyor yok yakıt borusuna bir alet takılıyor, yok aracın beynine bir alet takılıyor yakıt sarfiyatı %15 düşüyor. bunlar o kadar saçma ki, wolswogenin bir belgeseli vardı mühendisler çok verimli motorun verimini azaltmadan yakıt sarfiyatını sadece %5 düşürmek için 2 yıl çalışmışlar motoru neredeyse baştan aşağı yenilemişiler yüzlerce test, binlerce saat çalışılmış arge yapılmış.
    bizim anadoludan çıkan mucit ahmet abi; yakıt borusuna bir alet takıyorum araç %15 daha az yakıyor diye televizyona çıkıyor, bunu icattan sayıp televizyona çıkaranlarında , izleyip inananlarında aklına şaşarım. böyle salaklıkmı olur

• adam ugrasmıs, görünüm olarak güzel birşeylerde yapmış fakat kullanım olarak, stabilite olarak ne kadar reel burası meçhul.

daha öncede konu geçmişti, TX200e yaptığı şey tam bir saçmalık palavra, pcp den bile daha az tepiyormus hadi canım tüm AA mühendisleri aptal sen akıllısın, yok öyle birşey basit değil bu kadar bu işler, adamların mühendisleri var yüzbinlerce dolarlık arge çalışmaları var yıllardır. Adama baksanız bu işin eğitimini bile almamıştır mühendis bile değildir anca hobiyle ilgilenen sıradan birisidir. zaten yaptıgı işlevsel olsa piyasada böyle bırakırlarmı ? AA, Diana, Weihrauch, Fx gibi firmalar adamı havada kaparlar kendi bünyelerine alırlar. bu firmalardaki sadece işleri bu olan yıllardır çalışan onlarca mühendisten daha mı akıllı bu? . yada yaptıgının patentlerini satar başka bir konumda olurdu, eviden video çekip youtube koyan bir insan olmazdı en azından.
    sen git tüfeği mengeneyle sık ön kısmını gösterme. Tüfeğin içine tükenmez kalem yayı gibi bir yay tak sonra tepmesiz sistem yaptım Allah bilir tüfeğin üstüne koydugu peletlerde yapişkan madde vardır. boş muhabbet böyle işler aldanmayın. televizyonlardada çıkıyor yok yakıt borusuna bir alet takılıyor, yok aracın beynine bir alet takılıyor yakıt sarfiyatı %15 düşüyor. bunlar o kadar saçma ki, wolswogenin bir belgeseli vardı mühendisler çok verimli motorun verimini azaltmadan yakıt sarfiyatını sadece %5 düşürmek için 2 yıl çalışmışlar motoru neredeyse baştan aşağı yenilemişiler yüzlerce test, binlerce saat çalışılmış arge yapılmış.
    bizim anadoludan çıkan mucit ahmet abi; yakıt borusuna bir alet takıyorum araç %15 daha az yakıyor diye televizyona çıkıyor, bunu icattan sayıp televizyona çıkaranlarında , izleyip inananlarında aklına şaşarım. böyle salaklıkmı olur

yukarda yapılan işlemlerin benzerini ingilterede bir av dükkanıda yapmakta ve hepsi doğru hiç biri fake değil yargılamadan önce bir inceleyin isterseniz....
    örnek bir işlemi;

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

dakika 8:40 dan sonrasına bakın....

buda yapan abimiz

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sekocan ().

• yukarıda söylediğim gibi fake olmasada sagda solda, ustanın onun bunun yapacağı işler değil bunlar, muhakkak bir yerden falsosu var, fayda, zarar ilişkisinde sınıfta kalıyorki firmalar bunların yaptıklarını kale almıyorlar. yoksa adamlar aptal değil yani piyasada yıllardır bu işi yapan çok ciddi bütçeler çok ciddi imkanlarla, mühendislerle sürekli arge yapan adamlar. elin av dükkanında zirzopun biri çıkmış bunlardan dahamı iyi yapmış, boş muhabbet, yukarıda verdiğim araç yakıt tasarruf örneğini bir daha okuyun isterseniz iş buna geliyor.
    yani kimse kusura bakmasında ben böyle adamlara itimat etmiyorum, boş işle ugrasıp vakit kaybetmişler diyorum

• linkteki yapılan silahın videoları o tube kanalında mevcut avlar grupmanlar vesaire ki adamlar böyle yalan dolan adamlarda değil ki bu silahrın tuning kitleri internette de mevcut....
    zaten bu havalı silah yapma olayını bi ingilizler birde almanlar çok kaliteli yapmakta diğerleri kopyaları gibi durmakta tabiki rus olan edgun firmasıda unutulmaması gereken güzel silahlar üreten bir firma ülkemizdeki hatsan da dünyada adını tanıtmış kanıtlamış bir firma fakat ürünleri bu firmalar gibi seçkin değil ama eminki bunun birçok nedeni var havalı tüfek ile avın yasak olması türkiyede bunun bir nedeni(firmanın ağırlı daha çok yivli av tüfeklerinde olması) ikincisi pcp deki ürün kısıtlığı ama yolu açık tr deki tek firma

bu sheerhan denilen arkadaş da haraketi raylı bi sistem geliştirmiş dikkatlı bakınca sistemin çalışma şeklini görürsünüz ne kadar verimli orası tabiki tartışılır ona dicek lafım yok fakat sonuçta tüm fikirler insanlardan çıkmakta

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen sekocan ().

• Hocam günümüzde ferrari, lamborghini gibi arabalara bile modifiye yapılıyosa ve bunu fabrikaları olan insanlar değil araba ustaları yapıyosa bu havalı silahlarıda daha hale getirmek için geliştiren insanlar olacaktır, olmalıdır çok sığ bi bakış açısı ile bakıyosun bu olaya yukarıda okunanları alıcı gözle okursan anlarsın yapılan modifiyelerin gerçekçi olduğunu, saygılarımla.