mod 99 ilk atislar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • gecen cumartesi tufegimi almistim pazarda kullanma firsatim oldu hedefimde siseler vardi atis yaptiktan sonra saydim 23 adim varmis siselerle aramda. aldigim yerde durbun takmislardi ama atis yapicagim yere geldigimde durbunun ayaklarinin gevsemis oldugunu farkettim ve yerinden kaymisdi birazda . durbunle 10 adim onumdeki hedefleri vuramadim sonra durbunu sökmeye karar verdim dürbün konusunda sizce ne yapmaliyim ?
    bikac foto yukleyim

[Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img10/5823/s6305913b.jpg]

[Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img39/5136/s6305912.jpg]

HATSAN MOD99 L.E

• Dürbünü imkanınız varsa dampa ile eğer yoksa kendi ayaklarıyla gittiği yere kadar yalama olamayacak kadar fazla sıkmadan ama gevşekte kalmayacak şekilde arkasındaki arka ayağı stoper'a birleşmiş bi şeklde sıkarsanız kayma yapacağını sanmıyorum vuramama konusundada tüfeklerle 100 metreye 60 metreye yada 20 metreye aynı ayarla atamazsınız 10metreden attığınız vurmak için 10metreye göre dürbünü sıfırlamak gerekir dürbün ayarı yapma konusunda çok fazla döküman mevcut birdaha buraya yazmama gerek yoktur sanırım. Güzel ve keyifli atışlar dilerim kolay gelsin..

• hayırlı olsun ufak tefek meseleleri tecrube ile alışıp öğrenirsin.keyifli atışlar :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Dürbünü imkanınız varsa dampa ile eğer yoksa kendi ayaklarıyla gittiği yere kadar yalama olamayacak kadar fazla sıkmadan ama gevşekte kalmayacak şekilde arkasındaki arka ayağı stoper'a birleşmiş bi şeklde sıkarsanız kayma yapacağını sanmıyorum vuramama konusundada tüfeklerle 100 metreye 60 metreye yada 20 metreye aynı ayarla atamazsınız 10metreden attığınız vurmak için 10metreye göre dürbünü sıfırlamak gerekir dürbün ayarı yapma konusunda çok fazla döküman mevcut birdaha buraya yazmama gerek yoktur sanırım. Güzel ve keyifli atışlar dilerim kolay gelsin..

tesekkur ederim tavsiyelerinizi uygulamaya calisicam

HATSAN MOD99 L.E

• hayırlı olsun ufak tefek meseleleri tecrube ile alışıp öğrenirsin.keyifli atışlar :thumbup:

tesekkur ederim bos zamanim ve imkanim oldukca caliscam artik :)

HATSAN MOD99 L.E

• güle güle kullanman dileğimle....

tırnaklarınız bakımlıymış :D :D :D

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25