Sizce en iyi PCP silah hangisi?En son nokta nedir?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hocam(İhtiyar- bikaç tane var malum-)airforce larda regulatör yok mu?Eğer varsa en cazip silahlardan(alma dürtüsünü kışkırtan)biri bu gibi geliyor bana siz ne dersiniz.Burda olsa sizde olurdu bi tane demek istiyorum.Yanlış mıyım?

• Gelelim seri üretilen en güçlü .22 silaha :
    Daystate Air Ranger, 40 grain solid mermilerle 950 fps. 80 fpe. 16 grain JSB ile 1320 fps.
    Tek kusuru fiyatı. Bir tane Air Ranger yerine üç tane Condor veya üç tane AR6 ve üzerlerine de üç tane orta kalite dürbün alabilirsiniz.

ülkü abinin tercihi :D miyavvvvv

• Condor,ar6 parasına gelir miki ?

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Moralim çok bozuk uykularım kaçıyor 2 saat ancak uyudum hayallerimizi süsleyen ar6 balon çıkdı :S

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Hocam(İhtiyar- bikaç tane var malum-)airforce larda regulatör yok mu?Eğer varsa en cazip silahlardan(alma dürtüsünü kışkırtan)biri bu gibi geliyor bana siz ne dersiniz.Burda olsa sizde olurdu bi tane demek istiyorum.Yanlış mıyım?

Bu üç güçlü silahta da ( Condor, AR 6, Air Ranger) regülatör yok. Air Ranger 40 fpe güçte regülatörlü olabiliyor.
    Burada olsa Condor alırmıydım ? Muhtemelen almazdım. Pek çok arkadaşımızın beğenisinin aksine, tipi bana cazip gelmiyor. Tercihim daha klasik görüntüden yana.

Daystate Air Ranger,ülkü abinin tercihi :D miyavvvvv

"En güçlüsü hangisi ?" sorusuna cevabım 80 fpe Air Ranger . Diğer taraftan "Hangi havalı silahları almak istersin ?" sorusunun cevabı farklı olurdu.

Gönlümde yatanlar, PCP olarak .22 BSA Super Ten Bull Barrel ve oynamak için de BAM B50-51, yaylı silah derseniz, .177 AA TX200 veya BAM B40 ve .177 Weihrauch HW 55 . Bunlar benim kişisel tercihlerim ve havalı silah hobisinden beklentilerimi eksiksiz karşılayacaklarına inanıyorum.

Farklı beklentileri olan arkadaşların, seçimlleri de doğal olarak farklı olacaktır.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ihtiyar ().

• theobenler içinde yorumunuz nedir sayın ihtiyar bey ??

• theobenler içinde yorumunuz nedir sayın ihtiyar bey ??

Kaliteli ve güzel silahlar. PCP olarak 28 fpe Rapid MFR veya 30 - 40 fpe Rapid MK II seçenek olabilir fakat fiyatları yüksek.

Benzer fiyat ve güç aralığında başka silahlar da var. Benim, "Ah bir tane alabilsem" diyebileceğim özelliklerde değiller. Gene de kişisel zevk ve tercihlere saygı duyarım. En iyi silah, kişinin sahip olmaktan mutluluk duyduğu silahtır.

• çok doğru bı söz.

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• güç ve kontrol olarak en iyi olmalı. 150 metreden herhangi bir şişeye isabet edip te tın sesi geldiğinde moral sıfıra iniyor olay bu.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Moralim çok bozuk uykularım kaçıyor 2 saat ancak uyudum hayallerimizi süsleyen ar6 balon çıkdı :S

;confused; Nasıl yani?niye balon cıktı?Korkutuyorsun beni!Hayıııırrrrrrrrr!!! :!:

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Official Post

3.000.00 YTL lik silah ile karşılaştırınca hayalleri yok oldu.

• Official Post

Pardon hafızamda kalan 3000 rakamını sterlin olarak anımsamışım,fakat bu link deki 12 fp/lbs,sanırım güçlü olan pahalı olmalıydı,

Yukarıdaki hatalı bilgiyi düzelteceğim.

• Mustafa abi koreliler hala ayak diriyorsa daystatele görüşsen :D

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Mustafa abi koreliler hala ayak diriyorsa daystatele görüşsen :D

Sizinde ısrarlarınızla haziranda 100 adet geliyor,istersen iptal edelim. ;kihhik,

• Yok abi iptal etme, gelsin artık.Daystatetide kışa doğru alırız artık... :D

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Mustafa abi ben yanlışmı okudum yoksa haziranda ar6 mı geliyor dedin :!:

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Official Post

Mustafa abi ben yanlışmı okudum yoksa haziranda ar6 mı geliyor dedin :!:

Bir aksilik çıkmaz ise evet.

• ;d; :D x;.z :thumbup: :thumbup: ;tese;kkur ;atlise; ;tese;kkur :thumbup: :thumbup: x;.z :D ;d;

haziranda şenlik var o zaman

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5