AA S510 Extra FAC 115 mt Grupman Denemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 115 mt grupman denemesi. İlk denemem. 150 barda başladım ve 5/5 guc ayarinda atis yaptim. cizginin altinda barkodlara isabet eden 3 atis durbunu ayarlarken yaptigim atislar. AA Dianlo Field Heavy 18 grains pellet kullandım. Acemiliğimden dolayı dürbünü ve tüfeği sabitlemede ufak sıkıntılar yaşadığımı itiraf etmeliyim. Üstatların yorumunu bekliyorum.
    [Resim Engellendi: http://e1210.hizliresim.com/12/s/f7xgq.jpg]
    [Resim Engellendi: http://e1210.hizliresim.com/12/s/f7xmu.jpg]

AA S510 - Hawke 8.5-25x42 SW Tactical

• 1oometre atışları için gayet başarılı.üstad değilim ama nacizane yorum yaptım.saygılar.

• bende üstad değilim yorum yapıyorum umarım kızmazsınız :)
    atış yaparken yumuşak bir zemine tüfeği oturtun, atışlarıda nefes kontroli ile atarsanız dahada güzel olur, 16 grain birde deneyin,birde sıfırlama yaptığınız kağıt olarak algıladım (yanlış anladıysam düzeltin lütfen) yeni bir kağıda atış yapsaydınız çok tatlı olurdu neşeye boğulurduk :)
    kolay gelsin
    metehan

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bende üstad değilim yorum yapıyorum umarım kızmazsınız
    atış yaparken yumuşak bir zemine tüfeği oturtun, atışlarıda nefes kontroli ile atarsanız dahada güzel olur, 16 grain birde deneyin,birde sıfırlama yaptığınız kağıt olarak algıladım (yanlış anladıysam düzeltin lütfen) yeni bir kağıda atış yapsaydınız çok tatlı olurdu neşeye boğulurduk
    kolay gelsin
    metehan

1oometre atışları için gayet başarılı.üstad değilim ama nacizane yorum yaptım.saygılar.

Forumdaki birçok arkadas benden daha deneyimli. Yorumlariniz benim icin degerli. Ustad derken yanlış kelime sectim galiba. Sıfirlama yaparken bitirdim kağıtlarımı :)
    Acemilik dedim ya elime yüzüme bulastiriyordum, belki de bulaştırdım :) teşekkür ederim arkadaslar yorumlarınız için

• rica ederim ne demek.... size özeniyorum

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• ne ele yüze bulaştırması ben daha oturupta 75-100 metre grupmanı yapmadım at44 aldım 2 ay kadar önce daha grupman deneyemedim bazen bir yoldaş olmayışı bazen de vakit ayıramamak yüzünden :) tebrikler

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• bence 115 ve ilk deneme için gayet güzel, temiz kağıtlara 5'er atış yaparsanız daha görümlük olur. Atışları yaparken pellet hedefe varana kadar silahı kıpırdatmamaya çalışın, atışları yaparken acele etmeyin.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• gerçek üstad benim ;şrofls;.şaka şaka tebrikler 115 metre için güzel

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• Önerilerinizden dolayı teşekkürler. Bir sonraki güzel olur İnşallah