40m at44-10 (30,21 ince memet-15,43 gamo hunter) 5 atıs

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar grupman daha taze sımdı geldım 5 er atıs olarak ınce memet ve gamo kullandım ınce memette bıtane kacagım var ama onuda gormessenız sevınırm :D
    [Resim Engellendi: http://d1210.hizliresim.com/12/t/f8sf8.jpg]
    [Resim Engellendi: http://d1210.hizliresim.com/12/t/f8shu.jpg]

• Kullandığınız pelletlere göre gayet güzel.

• tesekkurler yanlz denılenler dogruymus bu at44 ler gercekten pelet secıyormus daha once tavsıye uzerıne barracuda almıstım sonuc husran olmustu en ıyı sonucu ınce memetle aldım ve sadece bunları kullanıyorum sımdı

• bravo iyi atış bende bugün bt 65 imle atış yaptım ince mehmet 30.5 grain palletler şarjörden düşüyor neden düşer acaba sendede oluyomu bu şarjörler aynıdır diye düşünüyorum ?

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• bugun gelen ince mehmet ler ile deneme yaptım elimdeki 2 şarjörden birinin oringi gevşek olduğu için pelletler düşüyor diğeri gayet iyi. 2. bir durum ise hiç memnun kalmadım bir şarjörde sıfırlama yaptığım noktanın 3 tane bir yerine. 4 tane bir yerine . 3 tanede başka bir yerine gurupman yaptı. acaba namluya sürülürken yada şarjör dönerken hasarmı veriyor. dürbünden şüphelendim jsb vardı elimde onunla deneme yaptım 20 metrede 1tl 10 pellet bana gayat iyi geldi acaba ince mehmetlerdenmi kaynaklandı.

yaşlanarak değil yaşayarak öğrenilir, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır.
    mod-125 5,5 ve 4,5
    vursan 92-A 7+1
    huğlu süperpoze
    gazelle süperpoze
    Hatsan BT-65 sw lw .22

• valla bende dusme falan olmuyor aksıne cuk oturuyo denırya hanı aynen ole acayıp memnun kaldım neredeyse her cesıt denedım sayılır ama en ıyı sonucu ınce memedden aldım yada benı en ıyı bunlar tatmın ettı dıyelım