S.a Beyler Hatsan Mod 125 DÜrbün Ayarını Bİlen Yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • S.a Tekarardam Hatsan Mod 125 var fakat dürbünü bi sıfırlayamadım dürbünün vidalarını baglama yerine bisiklet şambleri koydum vidalar gevşemesin die gevşedi gene 20 ytl e ayak satıyorlar ya dürbünün altına monta edilior onu alsam olurmu dürbünü atıorum sagda birikior mermiler sola döndürüorum ayrdan fark etmior aynı kalıor yada bilen arkdaşlar nasıl yaptılar hatsan mod 125 in dürbün ayarını yardım pls :S:S ;tufey# :(:(

• nerden alabilirim 20 ytl ye yardım kredi kartı yok tüfegi aldıgım yerde varmıdır acaba birde onu alsam dürbün vidası gevşemez dimi tek parça alırsam sıfırlarım inşlah :S ;tufey# ;tufey#

• bende de vardı mod125 ama dürbün takma fırsatı olmadı..mod125 kullanan arkadaşlara sorduğumda ayak yerinden kayma yapıyor diyorlar arasıra ben de onların yalancısıyım kardeş..formda 2FAN diye bir arkadaşımız var o mod125 kullanıyor ve tüfeğinde dürbün takılı o arkadaşımız memnun gördüğüm kadarı ile belkide bu arkadaşımız senin bu başlığını görürde yazar buraya

• S.a Tekarardam Hatsan Mod 125 var fakat dürbünü bi sıfırlayamadım dürbünün vidalarını baglama yerine bisiklet şambleri koydum vidalar gevşemesin die gevşedi gene 20 ytl e ayak satıyorlar ya dürbünün altına monta edilior onu alsam olurmu dürbünü atıorum sagda birikior mermiler sola döndürüorum ayrdan fark etmior aynı kalıor yada bilen arkdaşlar nasıl yaptılar hatsan mod 125 in dürbün ayarını yardım pls :S:S ;tufey# :(:(

sayın arkadaşım tek parça da alsan çift parçada alsan, dampa ayak olmadan senin işin görülmez. zaten dampa ayağın fiyatıda neredeyse senin tüfeğin fiyatına yakındır.yani senin tüfek tam bir dürbün katilidir.tek ayak taksan belki dürbün yerinden oynamaz fakat belli bir atıştan sonra dürbünün mercekleri patlayacaktır.
    hatsan mod:125 :thumbdown:

Crosman 2100 Tasko 3-9*40 with mildot
    akdenizteam.png
    Fx Gladiatör, Hawke 6-24x44 Önden Parallax,Weichrauh Moderatör :love:

• Önce 1000 kadar pellet atıp yayın rodajını doldurmalısın. Sonra dürbünü takarken güzelce sıkarsın arka ayağın arkasına da stoper koyarsın. Şamrel olayı yerinde olmuş bence. Aslında yapman gereken bir şey daha var. Yay ucu ağırlığını çıkartırsan tüfeğin tepmesi azalır. Böylece dürbün kaymaz. Ayrıca mod 125 e alışmak zaman ister. çoğu isabetsiz atış kullanıcı hatasıdır.

• yay ucu ağırlığını çıkarırsak tüfek de tepme az olur,isabetli lik konusunda eski haline nazaran hiç bir değişiklik olmaz.lakin tüfeğimizde gözle görülür perfonmaz düşüşü olması kaçınılmaz olur,
    bunu nerden biliyorsanız derseniz yeni aldığım mod85 ilk deneme sırasında bu tüfeğin bildiğimiz hatsanın gücünden az olduğu kanatine vardım.tüfeği söktüm baktımki yay ucu ağırlığı yok.
    hatsanı aradım sorunumu anlatdım bana yay ucu ağırlığını gönderdiler saolsunlar 24 saat dolmadan ürün elime geçti.diyeceğim yay ucu ağırlığını taktıkdan sonra tüfek gerçek gücüne büründü saygılar

• Tek parca cakma dampa ayak yaklasik 20 YTL
    Gamo soper yalkasik 22 YTL

Bu kadar yeterd artar gecen hafta sifirlamasini da yaptim 15 mm. icinde grupman yapiyor su anda

Aslinda kim ne derse desin baslangic icin fiyat performans orani cok iyi bir tufek 125

Hem kuvvetli hem de ucuz. Biz Turk ler nedense bir hobiye baslarken gider en iyisi ile baslariz bir suru para verir iki ay sonra s1k1lir ve butun aldigimiz ekipmani balkonun bir kosesine atar ve orada curumeye terk ederiz. Bu yuzden ucuz urun ile basladim bu seferlik eger yarin obur gun bu isten bikarsam (ki bikmayacagim kesin ama vakit sorunum olabilir) en azindan genclerden birine kargo parasi karsiliginda hediye ederim. Iyi bir sey olsa hem satmaya kiyamam hemde istedigim paraya satilmaz.