tüfegim garantiden geldi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu gun tufegim garantiden geldi kundakda catlak vardi cida yerinde birede manlu kilidinde problem vardi
    kundagi tamir etmisler ben once degisti sandim ama yakindan inceleyince degisik bi yontemle temir etmisler belli olmuyo bile
    namli kilidinide yapmislar
    ekstra olarak yayinida degistirmisler saolsunlar guzelce bakimini yapip yollamislar
    tesekkurler hatsan g;$i

HATSAN MOD99 L.E

• ahşap kundakların deişimi olmuyor mu :) tamir mi ediliyor yeni duydum

sanirim cok kucuk oldugu icin degistirmemisler 1 mm den daha kucuk vida yerinin yanindaydi degistirme geregi duymadilar yada degisti ben orda bi leke var onu tamir izi saniyorum :D

HATSAN MOD99 L.E

• değişmemşte olabilr. bizim ev ahalisinden bitanesini mod125 sniperin kundagı çatladı bugun gönderdik garantili tüfek bakalım ne olacak
    bundan mod125imi göndermiştim 3 parca halde tamamen değişitip göndermişlerdi.

yok degismemis malesef tamir etmisler onceden bagzi yerlerinde zede vardi baktim hala duruyo onlarda

HATSAN MOD99 L.E