Dragon's breath

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar,

Ben de çoğu insan gibi bu mühimmatı Call of Duty Black Ops sayesinde tanıdım :) İnternetten bi kaç video buldum ve resmen hayran oldum. Tam anlamıyla bi görsel şölen. İşin güzel yanı ise 12 calibre kullanan av tüfeklerinin hepsine uyuyor olması. Türkiye'de satışı yok sanırım.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Merak ettiğim konu şu. Bunu bi şekilde havalı tüfekler için yapabilir miyiz? Sert bi yüzeye yapılan atışlarda pelletin infilak ettiği belli olsa mesela :)

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• bunlarda av yasak yalnız hayvanı vur tüyünü yol sonra pişir uzun iş ben en iyisi bundan kullanıp hepsini bi arada yapacam diyosanız ideal bi yöntem 8o şaka bi yana biraz tehlikeli bi iş ve yangın çıkarabiliyor. yasak olması doğru bence

• bunlarda av yasak yalnız hayvanı vur tüyünü yol sonra pişir uzun iş ben en iyisi bundan kullanıp hepsini bi arada yapacam diyosanız ideal bi yöntem 8o şaka bi yana biraz tehlikeli bi iş ve yangın çıkarabiliyor. yasak olması doğru bence

Bununla bi canlıyı vurabilecek kişiye insan demem ben zaten. Sadece görsel açıdan hoşuma gitti benim.

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• işin ilginç tarafı vuranlar var ama bilmiyorum you tube de görmüştüm aslında şu an adı aklımda yok aynı şey havalı için olsa namluya zarar verir diye düşünüyorum.