YARDIM LÜTFEN Hatsan mod 125 tüfeğim arızalı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Slm üstatlarım tüfeğim arızalı bunu nasıl yaptıra bilirim garantisi bitti ama hiç doğru düzgün kullanamadım atış esnasında çok fazla sallanma oluyor daha önce hiç bir havalı tüfekte bunun gibi bir şeyle karşılaşmadım. hedefi vurmayı bırakın hiç üst üste aynı yeri iki kez vurduğum dahi olmadı sallantıda. birde tüfeğim 4.5 kalibre bunu 5.5 cevirebilir miyim namluyu değiştırseler.

ben onlardan tüfeğimi değiştirmelerini istesem 5.5 bir tüfek yollamalarını istesem ne olur? şimdiden teşekkürler

Gültekin DAŞGIN

muğla/Köyceğiz

Mimar

• Official Post

Hoşgeldin foruma kardeşim.
    benim dünkü bir konum vardı incelersen HATSAN ın ne kadar duyarlu davrandıgını anlarrsın
    slahta sallanma kırılma dağılma ne olursa olsun hatsana gönder geregini cüzzi bir miktara yaparlar.
    iş calibre değişimine gelince, değiştirmezler. yada para talep ederler ki biraz tuzlu olur.
    kalibre değişiminde yada namlu değişimde silahın serii numarasıda değişecektir. bilmiyorum ona ne tür bir çözümleri var.
    emin ol silahını gönderdiginde sıfırlanıp geri göndereceklerdir.

• Alıntı sahibi "snipermuyi"

tekin 48 hocam önceliklw hoşgeldiniz sefalar getirdiniz şu konuyu okuyun sizin sorununuza çözüm HATSAN'a ve SERVİSİNE TEŞEKKÜRLER
    ama garantili bir tüfekti değişimi olabilir.
    tekin kardeşimizin tüfeğinin de insallah değişimi olur ama ihtimali cok düşük.

inşallah ücret talep etmeden deiştirirler ne diyeyim :)

• Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız için bu değişim ne kadara mal olur bana. ben güç istemiyorum artık attığımı vurmak istiyorum bana az sallayan bir tüfek gerekli kralın tüfeğinde çok iyi vuruşlar yapıyorum mesala ama oda çok düşük hızda atıyor 5.5 mermi kısa mesafede yere düşme. altından vurma yapıyor.

Gültekin DAŞGIN

muğla/Köyceğiz

Mimar

• Official Post

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim cevaplarınız için bu değişim ne kadara mal olur bana. ben güç istemiyorum artık attığımı vurmak istiyorum bana az sallayan bir tüfek gerekli kralın tüfeğinde çok iyi vuruşlar yapıyorum mesala ama oda çok düşük hızda atıyor 5.5 mermi kısa mesafede yere düşme. altından vurma yapıyor.

Değişim 40-50 tl arası bişey tutuyor. ama cok memnun kalırsın değişimden.
    yeni serii lerden gönderiyolar birde 5.5 alacaksan magnum serisi almalısın yani +850-900 fps yoksa çok düşme yapar.