Barska dürbün hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • http://www.askermekani.com/Uru…-Generation-pmu13700.html
    16x32--20x32 el dürbünü araştırırken linkdeki dürbünü gördüm özelliklerine göre uygun gibi geldi. Sorum şu :Bu barska adına çok rastlıyorum bazen uygun fiyata dürbün varken bazı modellerde de pahalı olduğunu gördüm. barska ne malı kimin yapısı çin taklitmi bilen varmı arkadaşlar.

Zoraki hp ultra 4.5

Altay silver: y. otomatik

Karatay: pompalı

• Barska bildiğim kadarıyla amerikan malı ancak çin'de üretiliyor olması muhtemel,kalitesi konusunda bilgim yok ancak ben olsam daha bilindik markaları tercih ederdim... ;grin;

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• Fena abartılmış bir ürün, kızıl ötesi olayına koptum 8o hiç bir alakası yok. çakma çin malı bir ürün, fotolarda askeri silahın üzerindeki dürbünden farklı 8o ali express de 100-150 dolara satılıyor böyle ürünler. heleki ateşliye takılacaksa muhtemelen 10 atış sonunda dagılacaktır.
    böyle askeri özelliklerde bir dürbünün gerçek fiyatı binlerce dolar eder, muhtemelende yurt dışından ülkemize sokamazsınız

• Kızıl ötesi yok elemanlar 'IR' yani 'Illuminate Reticl'ı kızıl ötesi diye çevirmişler,bildiğimiz ışıklı reticle var.Bence çakma değildir ancak çin imalatı olması muhtemeldir...Buyrun sitesi;
    http://www.barska.com/Sniper_S…iper_Scope_by_Barska.html

ALİ İHSAN

• Merhaba
    Ben de biraz daha araştırınca fikir sahibi oldum. özelliklere göre fiyat şüphe uyandırıyor.Esas el dürbünü alacaktım, sanıyorum tasco bile bundan daha iyi ..!

Zoraki hp ultra 4.5

Altay silver: y. otomatik

Karatay: pompalı

• Merhaba
    Ben de biraz daha araştırınca fikir sahibi oldum. özelliklere göre fiyat şüphe uyandırıyor.Esas el dürbünü alacaktım, sanıyorum tasco bile bundan daha iyi ..!

en doğrusunu yaparsınız almayın pişman olursunuz 400 liraya yakın bir mebla az para değil. o paralara iyi bir hawke dürbün alırsınız

• Bence özelliklerine göre fiyatı çok düşük değil,leaperslar felan da satılıyordu benzer fiyat aralığında... ;grin;

ALİ İHSAN

• Çinde üretilmesi bir sorun teşkil etmez.Şuan dünyada herkes herşeyi çinde ürettiriyor zaten,Barska dürbünler kendi ayarında ki çoğu dürbünden kalitelidirler.Bir çok farklı dürbün markalarını yıllardır farklı kulvarlarda denemesini yapıyoruz.Benim şahsi fikrim,alıp gönül rahatlığıyla kullanmandır.

• Çinde üretilmesi bir sorun teşkil etmez.Şuan dünyada herkes herşeyi çinde ürettiriyor zaten,Barska dürbünler kendi ayarında ki çoğu dürbünden kalitelidirler.Bir çok farklı dürbün markalarını yıllardır farklı kulvarlarda denemesini yapıyoruz.Benim şahsi fikrim,alıp gönül rahatlığıyla kullanmandır.

Sizin ÇATÜS de kullandığınız ürün burada bahsi geçen dürbünün aynısı mı acaba?

ALİ İHSAN