webley raider 10lu 22cal. ceket namlu diş ölçüsü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba,

webley raider 10lu 5.5mm tüfeğime moderatör almak istiyorum, fakat tüfeğimin diş ölçüsünü bilmiyorum. namlu ucunda bir tapa var onu çıkardığımda normal 1/2unf moderatörleri takmak için iki ucu erkek bir aparat lazım bana.
    ama benim tüfeğin diş ölçüsü nedir daha önce kullanan yada bilen bir arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Airarms tüfeklerin namlusu için satılan bir dönüştürücü parça var o uyarmı webley tüfeğe? ölçüleri aynımıdır iki tüfeğin bu konudada bilgisi olsa varsa paylaşırsa sevinirim.

iyi akşamlar

Hatsan Torpedo 100x .22 cal + Gamo 3-9x40 RGB (Satılık)
    Zoraki Hp-01 Ultra .177cal + Leapers 3-9x44AO

Zirve T5 Y.Otomatik 12 Cal.
    Kral A12 Pompalı 12 Cal. + Hawke Red Dot
    Huğlu Çifte 16 Cal. ;avci;

Ekol Fırat Magnum 9mm. £tabanxalı$

• elindekinin hatsan üretimi olduğunu düşünürsek 1/2 unf olması lazım ki istanbulda oturuyorsunuz o kapağı alıp @rmerde susturu ile uç uca getirip alabilirsiniz....

• merhaba,

webley raider 10lu 5.5mm tüfeğime moderatör almak istiyorum, fakat tüfeğimin diş ölçüsünü bilmiyorum. namlu ucunda bir tapa var onu çıkardığımda normal 1/2unf moderatörleri takmak için iki ucu erkek bir aparat lazım bana.
    ama benim tüfeğin diş ölçüsü nedir daha önce kullanan yada bilen bir arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Airarms tüfeklerin namlusu için satılan bir dönüştürücü parça var o uyarmı webley tüfeğe? ölçüleri aynımıdır iki tüfeğin bu konudada bilgisi olsa varsa paylaşırsa sevinirim.

yeni konu açmadım aynı soruyu bende soruyorum moderatör takamadım bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk