22 Aralık "Hani 21 Aralık'ta Kıyamet" Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Valla helal olsun kar kış , soğuk dinlemiyorsunuz , adamların gönlü genç :P Erdinc kayınvalidemi geldi ;şrofls;. Bu arada benimde esofman takimim kayıp , gören haber versin...

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Kayinvalidem yilbasinda supriz yapip gelebilir diye endiseleniyorum zaten serdar :) esofmani nasil unuttun sen yaww :) :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Yengeyle bizim hanim görüşmüşler ama ben süprizi bozmayayım yinede :) valla nası unuttuk bilmiyorum. Hadi ben unuttum sen nasıl unuttun :)

AA S410 5,5

• Ne çabuk büyümüş bu it enigi , abi Nazli cirkinmi ya. Bitane o bitane , bana hep birini hatırlatıyor ;lol;

AA S410 5,5

• Nazli iyi hos da pacalarimiza burnunu silmese :) Senin tamamn biraktigina kanaat getireyim hele , sozum soz. Oyle bir supriz olursa da senin ofiste yatarim artik.

Cricket 5,5 mm PLB

• Aşağıdaki fotoğrafta Şahin mi, Atmaca mı (kuş cinslerinden pek anlamam) ne ise ayaklarında bir ip bağlı gibi geldi, büyük ihtimal ile ehlileştirilmiş ve av amacı ile eğitilmiş bir yırtıcı kuş olabilir:

[Resim Engellendi: http://i48.tinypic.com/vhalg6.jpg]

• No

Nazli iyi hos da pacalarimiza burnunu silmese :) Senin tamamn biraktigina kanaat getireyim hele , sozum soz. Oyle bir supriz olursa da senin ofiste yatarim artik.

Noterden tasdikmi ettirecez ? Seni ofis köşelerinde bırakirmiyim hic :)

AA S410 5,5

• Kuşun ayagindaki ip benimde dikkatimi çekti , ama Ankara'da o kuşu av icin birilerin eğitmiş olabileceğini pek aklım kesmiyor. Gerçi kuş bu başka yerden de gelmiş olabilir :)

Erdem abi dürbünde steyr in üstünde ayrı bi güzel durmus :)

AA S410 5,5

• Uzak olayım da ofis köşesi olsun baba :)) ilk fırsatta hallederiz sen yeterki başlama

Cricket 5,5 mm PLB

• Erdem abi fotolar süper olmuş.. bu aralar işlerden dolayı gelemiyorum ama aklım hep orda... :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Uzak olayım da ofis köşesi olsun baba :)) ilk fırsatta hallederiz sen yeterki başlama

İstersen ben Mersinden arayayım seni Acil göreve çağırıyorlar derim ya da Eski komşunuzun yengesinin dayısının oğlunun baldızının görümcesi hastalanmış derim,nasıl olur ?

Saygılar
    Veysi

cukurovateam.png