2013 e Merhaba...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eveeettt...

Yedik, içtik, eğlendik, tamam, birşey demiyorum...

Afiyet olsun...

İşimize gücümüze bakalım biraz da değil mi?

Sabah gelebilecekler yazsınlar bir bakayım... Bakın, kıyak yapıyorum yeni yıl hatırına, koğuş kalk yapmıyorum :)

Çok içtim abi, geç yattım abi, vuruldum yaralıyım abi anlamammmm...

Sağdan say !...

Ehe...

Air Arms S510 FAC 5.5 + NikkoStirling TargetMaster 10x50x60MD
    (Yivlilerimi ve Skeet tüfeklerimi yazmıyorum - burası ile alakası yok)

• 2 diye bagirmak isterim ama isim var, 2013 un ilk atisinda keyifli zamanlar gecirmenizi dilerim.

A-TAKIMI

• Ankarada olupta etkinliğe katılmak isterdim bu şekilde bir etkinliği Antalyada sanıyorum ki hiç yapamayacağım bu hobi ile ilgilenen pek fazla kişi yok... :S

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Benim burada ''biiiir'' diye yazmam espiri amacıylaydı. :rolleyes:
    Kimse bir yerlerde nerede bu bir diyen diye aramasın beni. 8o
    Şunun şurasında tüfeğimle burada yalnızlığımı yaşamaktayım. ;#^+.
    Gelebilmem sadece hayal olur. :rolleyes:

• Gelmeyi çok isterdim ancak sabahı nerdeyse gördüğümü göz önüne alırsak, bugün öğleden önce pek mümkün görünmüyor :rolleyes:

• Ben yeni uyandim ve basligi da simdi gordum. Hastamisin sen serhat abi ya :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• yahu ben anlamıyorum abi, millet içti benim başım ağrıyor... ben bugün akşama kadar yatar.. sana iyi atışlar serhat abi... :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Official Post

Serhat abi tam senin kafadanım ha sabah aksam saat felan hiç önemli değil orda olsam gece 2 de gelirim kapına gidelim hadi diye :)

agt agtagt

• Atış alanında kimler var haberdar olan varmı? Ben akşama kadar mekanımdayım..Çay,kahve içmek isteyen gelebilir g;$i

A Takımı Üyesi

• Atış alanında kimler var haberdar olan varmı? Ben akşama kadar mekanımdayım..Çay,kahve içmek isteyen gelebilir g;$i

ahhh , şimdi gördüm abi.

ben "iki" demiştim, sabah Serhat ile beraber biraz atış yapabildik :)

ama rüzgar ve rutubet bizi ağlattı resmen...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png