Hatsan mod 99 kullanıcıları buraya...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan mod 99 Kullanıcıları

Merhaba.

[Resim Engellendi: http://f1301.hizliresim.com/15/2/hl36s.jpg]

Forumdaki tüm Hatsan mod 99 Kullanıcıları bu başlık altında buluşursa hepimiz için yararlı olabilecek ;

- Hatsan mod 99'un sevdiği - sevmediği pelletler
    - 4,5 - 5,5 kullanıcılarının yorumları
    - Karşılaştığımız sıkıntılar
    - Dürbün seçimleri
    - Teknik servis konuları

gibi paylaşımlarda bulunarak tüfeği daha iyi tanıma fırsatının yanı sıra, tanışma-kaynaşma fırsatı da yakalayabiliriz.

Bu başlığı gören Hatsan mod 99 Kullanıcıları, en azından bir merhaba yazsa, görülür kim kimiz diye...
    (Forumda tanıdığınız tüfekdaşlar varsa özel mesaj yoluyla bu başlıktan haberdar ediniz.)

Şimdiden iyi paylaşımlar dilerim.
    (mesejı saka isimli üyeden gördüm ve ordan aldım sadece tüfegin markasını ve modelini dğiştirdim ;grin; )

• Merhaba, henüz acemi bir mod 99 kullanıcısıyım, tüfegimi forumdaki bir arkadaşımdan aldım. İsabetli ve yeterince güçlü bir tüfek.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• gencler bence sekıl bı tufek bendede var bı arkadastan aldım sağolsun.. gez gözle cok guzl atıyor :D

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• ben de 5.5 cal var ve en sevdiği pellet 1 gr (15.43 grain ) pelletleri seviyor

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• Yeşil gres uygulaması da güç sorununu bir nebze olsun iyileştirecektir.Ben de mod99 kullanıyorum

• Merhabalar. Ben de bugün mod99uma kavuştum. Yanlışlıkla gelen mod135i iade ettim, ve çektiğim sıkıntıdan dolayı bana 2 kutu gamo rocket gönderdiler (ben istedim :D) şu an 3 kutu gamo rocketim var (300 pellet), rws hobby pellet var (500 tane) ayrıca 400 tane de ince memet var. İnce memet kalitesiz midir acaba? Tüfeğe zarar verir mi? Çöpe atmak istemiyorum. Kimse kullanmazsa bu Türk malı nası gelişecek dünyaya açılacak? önerilerinizi bekliyorum =)