AT44-long .25 cal , 55 ft/lbs.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çekiç içinde 2 adet JSB king , 1 adet 18 gr. AA , 1 adet 13 grain JSB-RS , içeri doğru 3,5 tur sıkılı.
    200-160 bar. Ortalama hız 890 fps , ortalama enerji 55 ft/lbs. , 100 yarddaki enerji 46 ft/lbs. Atış başına hava tüketimi 620 cc , tüp 140 cc.

31 grain baracuda :: 895_892_898_898_895_896_893_885_876

Bu ayarda bıraktım, daha fazlası mümkün ama atış eğrisi bu kadar güzel olmayacaktır.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Yaptıklarından henüz bişey anlamasam da paylaşımlarında hep emek harcıyosun takip ediyorum eline sağlık :thumbup:

• Atış başına hava tüketimi 620 cc , tüp 140 cc. ne demek ya 8o Bu silah tek bir atış yapmak için tüpündeki havadan daha cok mu havaya gerek duyuyor 8o

• Yaptıklarından henüz bişey anlamasam da paylaşımlarında hep emek harcıyosun takip ediyorum eline sağlık :thumbup:

Teşekkür ederim , kendi çapımızda birşeyler yapmaya çalışıyoruz , normalde AT44 long 45 fpe. ile gelir fabrikadan , benim yapmaya çalıştığım hem atış eğrisi düzgün hem de güçlü bir tüfeğe dönüştürmek. Bunu da çekici ağırlaştırarak ve çekiç yayını ayarlayarak yapmaya çalışıyorum , başka bir yöntem yok zaten , 150 bara regülatör ayarladığımda hava tüketimi 850 cc , enerji 40 fpe. oldu, gördüm ki en iyi metod çekiç yayı ayarı. Regülatör daha çok güçsüz FT tüfekleri için uygun.

Aslında atış başına tüp kısa olduğu için tüpteki havanın 4,5 katı yani 4.5 bar harcıyor. :)

Vaktim olursa 180 cc lik normal tübü takacağım onda çok daha iyi bir sonuç verecektir.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Azını burnunu yamultcam Berke senin uyuz oluyorum sana :thumbup: Kıskançlığın böylesi

Nasıl bi sabırdır oğlum seninkisi 10, 100, 1 000 000 setup kurdun bu tüfeğe sonunda at-44 ü adam ettin ;keyf;

• Azını burnunu yamultcam Berke senin uyuz oluyorum sana :thumbup: Kıskançlığın böylesi

Nasıl bi sabırdır oğlum seninkisi 10, 100, 1 000 000 setup kurdun bu tüfeğe sonunda at-44 ü adam ettin ;keyf;

Berke böyle seviyor :) Sonrada keyfini çıkarmadan satar gider tüfeği :) Allah bilir 1 kutu pellet atmamıştır daha o tüfekle :)

• Berke böyle seviyor :) Sonrada keyfini çıkarmadan satar gider tüfeği :) Allah bilir 1 kutu pellet atmamıştır daha o tüfekle :)

;lol; Onur valla 8 tüfekten sonra ilk tüfeğim olan AT44 'e geri döndüm , 6.35 LW namlu taktığım condor bile bunun yaptığını yapamadı . :thumbup:

3 kutu 350 lik JSB king bitti , 3 kutu baracuda'nın son kutusu kaldı elimde spariş vereceğim abi :) Bu koyduğum vidyolar yaptığım testlerin bazıları ;avci; , eğer test ve uygulama iyi giderse beğendiğim ölçümün ardından 1 de vidyolusunu çekiyorum , öyle yani ;grin;

filinta

dulce bellum inexpertis

• Berkehan setup u bozma da gurupman yapalım tüfekle :thumbup:

• Aynen usta , şu anki isabetini çok merak ediyorum , setupu bozmam ama büyük tübü takarım en azından son 2 atış düzgün çıkar ;)

filinta

dulce bellum inexpertis