Tüfeğim Dağıldı Yardım Edin

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ben bu konuda bir şey diyemeyeceğim fakat gerçekten öveni çok Hatsan'ın servisini benim de bununla alakalı bir deneyimim olacaktı fakat geçti bu sefer için, en azından tüfeğime bir daha bir şey olsa içim rahat :)

Torun Magnum 5.5 MM

Hatsan Mod 99 5.5 MM

Gamo P-23

Hatsan AT44 W-10 Long LW

• yorumları okumadım teleofndan giriyorum bende Hatsan mod 95 var (1 yıla yakındır kullanmıyorum) yanlış hatırlamıyorsam tetiğin oradaki vida gevşiyor sarsıntıdan ve bu sebepten o şekilde bir sıkıntı ile karşılaştınız o vidayı belirli aralıklarla sıkın ancak sıkarken tornavidayı kaçırmayın ki vidanın kafası zedelenip şeklini yitirmesin :)

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• İyi ki yorumları okumadınız çünkü eğer okusaydınız ben bu bilgiden mahrum kalacaktım büyük ihtimalle... :) Teşekkürler bilginizi paylaştığınız için.

Torun Magnum 5.5 MM

Hatsan Mod 99 5.5 MM

Gamo P-23

Hatsan AT44 W-10 Long LW

• :)) ben dagılmadan fark ettim emniyet ile kundak arasında hafif bir boşluk vardı ve kurarken bu boşlugun oynadıgını gördüm vidaları tornavida ile yoklarken fark ettim gevşek oldugunu ve sıktıgımda sorunun kalktıgını gördüm ve birşey daha var neresinden nasıl bir alakası var blmiyorum ama çok aşırı sıkınca emniyet zor hareket ediyor galiba kundağa temas yüzeyi fazla sıkınca artıyor ve sıkışıyor emniyeti açmakta kapatmakta biraz uğraş istiyor :)

• Peki, önerinizi dikkate alacağım. Umarım bir daha bu sorunla karşılaşmam...

Torun Magnum 5.5 MM

Hatsan Mod 99 5.5 MM

Gamo P-23

Hatsan AT44 W-10 Long LW

• aslında ufak tefek sorunlar tüfeğinizi tanımanıza ve bu hobi ile alakalı bilgi sahibi olmanıza sebep oluyor arada ufak tefek sorunlar çıkmalı bence :)

• Evet zaten deneyimler olmadan bir işte ilerlenemez...

Torun Magnum 5.5 MM

Hatsan Mod 99 5.5 MM

Gamo P-23

Hatsan AT44 W-10 Long LW