İzmirlilerden yardım.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba. Öncelikle konuyu doğru yere açmamışsam şimdiden özür dilerim, kusuruma bakmayın. Bir süredir İzmirde yaşıyorum. Bu şehire yabancı sayılırım. Başta pelet olmak üzere kaliteli ve bol çeşidin olduğu havalı silah ve parçalarını satın alabileceğim bir mağaza tavsiyesine ihtiyacım var. İzmiri bilen veya İzmirde bu hobi ile ilgilenenler bana dükkan isim ve özetle adres bilgilerini verirlerse çok sevinirim. İnternetten alış verişi en son çare olarak düşünüyorum. Teşekkürler.

Yönetici Notu: Konu uygun bölüme taşınmıştır.

• konak kemeraltında bolca bulabilirsiniz 1 sokak dolusu bu tarz ürünler satan dükkan var

Hatsan AT44 WX-10 LW 5.5 ;grin;

GAMO WHİSPER İGT 4.5
    GAMO 8-32*50

• iş gören av market bol çeşitli pallet pcp yaylı tüfek o bölgedeki bulabileceğin tek yer diyebilirim diğerleri pek özen göstermlyorlar bu hobiye internet sitesinden detaylı bakabıilrsin

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• Dadaş arkadaşın dediği gibi İşgören av Eser'e git elinden gelen yardımı yapar. Kemeraltında Hisarönü Kızlarağası Hanının orda Konak değilde Çankaya tarafından gidersen daha yakın. Hemen hemen tüm av bayileride orada.

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• İzmirde tek seçeneğin var işgören, türkiyedeki bu işi yapan sayılı dürüst esnaflardandır.

• İşgören silahçılık eser iş gören! tek adres!!!!

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• İşgören silahçılık eser iş gören! tek adres!!!!

İzmirde tek seçeneğin var işgören, türkiyedeki bu işi yapan sayılı dürüst esnaflardandır.

iş gören av market bol çeşitli pallet pcp yaylı tüfek o bölgedeki bulabileceğin tek yer diyebilirim diğerleri pek özen göstermlyorlar bu hobiye internet sitesinden detaylı bakabıilrsin

+ 1111

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com