İşte yeni oyuncağım Hatsan Bt65 SB

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Turgay abi tüfeğin hayırlı olsun.Bt-65 uzmanı Mesut abi var ondan hertürlüü ama hertürlü bilgiyi alabilirsin.

Kendi bt-65 inde gücü düşürdü 18 grain pelletler çok iyi işler çıkartır.İstersen seninkinede ayar çeksin isabete çok etkisini görürsün :thumbup:

• Turgay abi tüfeğin hayırlı olsun.Bt-65 uzmanı Mesut abi var ondan hertürlüü ama hertürlü bilgiyi alabilirsin.

Kendi bt-65 inde gücü düşürdü 18 grain pelletler çok iyi işler çıkartır.İstersen seninkinede ayar çeksin isabete çok etkisini görürsün :thumbup:

Abi teşekkür ederim. Senin tüfeği bekliyordum. Onu alacaktım ama dün akşam sattığını öğrendim. Farklı bir kısmet buldum. Tüfek hakkında bilgi alabileceğim kişilere gerçekten çok ihtiyacım olacak. Mesut Bey ile iletişime geçebilirim. Güç düşürmek konusunda şu an düşünmüyorum ancak ileride muhakkak ki olacağa benziyor.

• Turgay Hocam yeni tüfeğiniz hayırlı olsun.... :thumbup:

Teşekkür ederim Ali Bey... Geçenlerde size bir pm yolladım dönüş yapmadınız. Uzun zamandır forumda da görüşemedik.

• PM ulaşmadı bana Turgay bey PM den tel no gönderebilirseniz görüşelim.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• hayırlı olsun darısı basıma... bende almak istiyorum....hayırlısı ile...

[Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/10cuemq.gif
    HATSAN BT65-SB W LW .22 HAWKE ECLIPSE 30 SF 6-24x50
    SCOTT 6 L 300 Bar
    Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
    Biri ecdadıma saldırdımı,hatta boğarım!...
    Boğamazsın ki!
    Hiç olmazsa yanımdan kovarım.
    MEHMED AKİF ERSOY

• Hayırlı olsun.

Hatsan AT44WX-10 Premium Combo 5,5 mm.+Optima 3-12x44 AOE
    Hatsan Mod 95 SAS 4,5 mm+Optima 1x40 Red Dot
    Huğlu 104A Süperpoze Çift Tetik. (Av tüfeği ama avcı değilim, rahmetli babamın hediyesidir.)

• aklıma takılan bişey var sumatra 2500 carbin mi bt-65mi tercih edilmeli +ları -leri nelerdir

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• hayırlı olsun arkadasım.. bu arada forumda ve pcp havalı tüfek konusunda çok yeniyim..ismim serdar bursa inegöldeyim.. yeni olmama rağmen araştırıp ilk ilk işim bi pcp almak oldu. şuan bende hatsan at 4410 tactical tüfek var. buluşmalar falan filan nerde nasıl organize ediliyor. yardımcı olursanız sevinirim...

• aklıma takılan bişey var sumatra 2500 carbin mi bt-65mi tercih edilmeli +ları -leri nelerdir

+1

Yunus Emre
    . Hatsan At44 + Muzzle
    .. Optima 3X9X44
    . Retay Troy 100X,
    .. Tasco 4X16X40