HW 100 e arka kapak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Tebrik ederim İlker,sende bu PCP lerde çığır açmaya başladın.

• İlker abim büyüksün , bana yaz bir tane hemen :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• :D hızlı servisin böylesi görülmedi ;#taban^l

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• İlker bence kundağı biraz indirip buraya sabit bir mekanizma yapmak lazım.Acaba parçayı bir tur çevirmek hızda ne kadar oynama yapacak?Yoksa efektif olması için birkaç tur çevirmekmi lazım?Sende krono var sanırım turlar arasındaki hız farkını ölçebilirmisin?

Gerçi bu farklar yay güçleri ile yakından ilgili herkezin tüfeği birbirini tutmaz ama aşağı yukarı bir bilgimiz olur düşüncesindeyim.

• bağlayıcı olan regülatör ayarı olduğundan herkezinki farklı çıkar .öncelikle maksimum da ne yapıcaksan regülatörü ona kurup geriye doğru güç azaltma yı çekiçten ayarlıcaz .en az hava ile en çok sabit hız 900 / 940 fps aralığında ,regülatör de 110 / 120 bar aralığında yakalana biliyor atış stiline göre ayar yapmak gerekiyor .aynen AA410 daki gibi kısa atıcaksan gevşeticez uzun atarken yüklenicez zamanla alışkanlık geliştirmek gerekiyor ;kihhik,keyifli atışlar
    kapağını kargoya verdim ,

• Bu da size kapak olsun der gibisiniz İlker bey ;şrofls;. (Hocam dedik bi kere yani, buz gibi güzel espri yaptım)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen himalayacrispy ().

• kargoya verildi g;$i

ya ben ? ya ben?

İlker baba ellerinize sağlık. "ben böyle şey görmedim, dım dım dım, ben böyle şey görmediiim" :D

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• bağlayıcı olan regülatör ayarı olduğundan herkezinki farklı çıkar .öncelikle maksimum da ne yapıcaksan regülatörü ona kurup geriye doğru güç azaltma yı çekiçten ayarlıcaz .en az hava ile en çok sabit hız 900 / 940 fps aralığında ,regülatör de 110 / 120 bar aralığında yakalana biliyor atış stiline göre ayar yapmak gerekiyor .aynen AA410 daki gibi kısa atıcaksan gevşeticez uzun atarken yüklenicez zamanla alışkanlık geliştirmek gerekiyor ;kihhik,keyifli atışlar
    kapağını kargoya verdim ,

bu deliği bişeyle kapatmak gerekirmi? yani oradan toz-toprak girmesi problem yaratırmı? :rolleyes:

.

ankarateam.png

• göz yanılması resimde öle çıkmış ;şrofls;.

• bu deliği bişeyle kapatmak gerekirmi? yani oradan toz-toprak girmesi problem yaratırmı? :rolleyes:

amma tıkama meraklısısın ;şrofls;. sende tozlu topraklı yerde takılma ;şrofls;.sen mod işine soğuk bakıyorsun diye biliyorduk kardeş ayıpsın yarın sanada bi kargo yaparız g;$i

• amma tıkama meraklısısın ;şrofls;. sende tozlu topraklı yerde takılma ;şrofls;.sen mod işine soğuk bakıyorsun diye biliyorduk kardeş ayıpsın yarın sanada bi kargo yaparız g;$i

yok yanlış anladın, bana gücü fazla geliyor, gücünü kısmak için istiyorum :D:D:D

.

ankarateam.png

• İlker abim kapak elime geçti biraz önce ellerine sağlık çok güzel olmuş.

Zoraki HP-01 Ultra .177
    Gamo PR776

• Akşam keyflene keyflene nasıl taktım sormayın
    Silahtan x4 keyf almaya başladım
    (bu arada Polat Abi me de buradan saydılar sevgiler)

İlker abi sağol be ilaç gibisin valla
    Şu benim diğer zamazingolarada bir el at abi
    Havalar ısınıyor. Çadırda evde hazır.Senin evin önüne çökerim valla
    Mahalleye kepaze olursun ;şrofls;.;şrofls;.

Hem sonra daha sana bahsettmediğim bir ton proce var ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.
    Bu arada arkadaşlar İlker abinin motivasyona ihtiyacı olabilir.Biraz destek çıkmak lazım gibi geliyor bana.
    Nede olsa adamcağız işinden arta kalan boş vakitlerini bu vıttırı vızzıklara harcıyor.Bir kıyak yapmak lazım gelir
    Anladın sen onu dimi abi ;kihhik,;kihhik,;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.