Her Ayin İlk Cumartesi'si Çöpçü Pazarı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Elimdeki hiçbirşeyi atmaya kiyamam , elimde herzaman kullanmadığım bir sürü malzeme olur . Bir süre sonra kaldırdığım raflarda , sakladığım yerlerde unutulur gider . İstanbuldan son aldığımız malzemelerden sonra bu duruma dur demek. Eldeki fazlalıklardan kurtulmak , benimle aynindurumda olan arkadaslariminda olduğunu düşünerek , en azından satamadakta takas yapma umuduyla boyle bir etkinliği başlatmak istiyorum . Elindeki malzemeleri satmak isteyen veyaa birseyler almak isteyen , takas yapmak isteyen tüm arkadaslar etkinliğe katılabilir . Diğer sehirlerde yaşayan arkadaşlarda kendi yaşadıkları bölgelerde bu tür günler organize edebilirler . Fikir benden , eleştirmek , geliştirmek sizden ....

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Guzel fikir...

Sizlerdekiler copluk degil hazine sayilir gerci :)

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88

• Pazar güzel fikirde,forum pazarında daha çok rağbet görür düşüncesindeyim ,takas edecek bir şeyler bulunur g;$i,benim memlekette etkinlik yapsam yalnız be kalırım ^^

• selam
    kocayanak dediği gibi aslinda saklananlar değerlidir ve muhakak bir gün kullanilmak üzere saklanir ama bazen başka birinin ihtiyaci veya eksikliği olur ,bence cok güzel proje ve bence merkezi bir yerde yapilirsa mesela ankara gibi en azindan daha çok çeşit ile buluşabiliriz ve bir etkinlik olarak düzenlenirse bu hobi ve hobidaşlığımız daha güclenir.

• pazar için düşündüğünüz gün alacak yada satacak herkes için uygun olmayabilir. Ama fikir olumlu. Herkesin satacağı ürünler, bir merkezde toplansın, isteyenler gidip orada görsün satınalsın .takas için özel görüşmeler yapılabiri.

• Her ayın ilk pazarı Ankara da eskici pazarı kurulmakta onunla çakışmasın diye cumartesi düşünüldü, güne çok takılmaya gerek yok önceden belirlenecek bir gün seçilebilir.

Örn: 07.04.2013 Pazar günü A Takımı atış alanında ilkini gerçekleştirebiliriz. Saygılar

• bende de bir sürü küçük şey var.. harbiden bir tezgahta ben kursam iyi olur hani... belli bir de saat koyalım o saatler arasında ankaralı hobisever arkadaşlarımız gelir. hem tanışmış oluruz. hemde ihtiyaçları varsa yardımcı olunur. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• yasin aslında her şeyi görerek alabilsek keşke. küçük bir parça lazım oluyor forumdan buluyoruz +10 tl de kargo veriyoruz. şimdi en azından ıvır zıvırı kargosuz görerek alma şansı olur..bende 1 kutu dx den alınmış küçük parça var..

Gel vatandaş ne alırsan 10 Liraaaaa...... :thumbup:

• Merhaba arkadaşlar yeniyimde merak ediyorum A Takımı atış alanı nerde acaba gidip izlemek istiyorum etkinliklerinide

• Her ayın ilk pazarı Ankara da eskici pazarı kurulmakta onunla çakışmasın diye cumartesi düşünüldü, güne çok takılmaya gerek yok önceden belirlenecek bir gün seçilebilir.

Örn: 07.04.2013 Pazar günü A Takımı atış alanında ilkini gerçekleştirebiliriz. Saygılar

Kesin olmamakla birlikte bu tarihte (07,04,2013) Ankara da olabilirim,ilk alışverişi yapabilirim,

cukurovateam.png

• Dün akşam biraz ayıklayım dedim. Şu yarar, şu yarayabilir, bu hiç satılır mı derken geriye bir şey kalmadı. Yahu ben acayip çöpçü imişim meğer. ben alana getiriyim masaya koyayım siz ben görmeden alın.... 8o

• şöyle yapsak mesela ihtiyaç sahipleri isteklerini ortak bir arkadaşımıza bildirseler. o gün geldim gelemedim sorunu olmasa. Zaten aynı şehirde bir şekilde irtibat kurarız. Hafta sonuna kadar aramızda alınmayan - satılmayan ürünler pazara çıkar.

• şöyle yapsak mesela ihtiyaç sahipleri isteklerini ortak bir arkadaşımıza bildirseler. o gün geldim gelemedim sorunu olmasa. Zaten aynı şehirde bir şekilde irtibat kurarız. Hafta sonuna kadar aramızda alınmayan - satılmayan ürünler pazara çıkar.

Bu dediğiniz zaten satılık ilanı vermekle aynı şey, burda ki amaç bir arada olmak. Satış vs işin espirisi, gününde saatinde gelen gelir beğendiği ürünü alır-satar. Saygılar

• Pazarda sohbet muhabbet, acik artirma, pzazrlik hersey olur artik :) malzemeleri gordukce ihtiyac olmasa da alan cikar mutlaka

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Merhaba arkadaşlar yeniyimde merak ediyorum A Takımı atış alanı nerde acaba gidip izlemek istiyorum etkinliklerinide

çok naziksiniz arkadaşlar hepinize (A Takımı) teşekkür ederim ilgilerinizden dolayı