aradaki fark??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkeze iyi akşamlar Air Arms S510 Xtra Carbine FAC Ambi Deluke 5.5 mm PCP -ile- Air Arms S510 Superlite Xtra SL-FAC Ambi Deluxe 5.5 mm arasında ne fark vardır?

Hw 97k

• birde Air Arms S510 Superlite Xtra SL FAC Ambi Traditional 5.5 mm var bu üçü arasında kundak harici ne far vardır sizce

Hw 97k

• Birisi carbine diğeri rifle,aralarında 10cm namlu boyu ve 100 gr kadar ağırlık farkı ve tüp hacmi farkı var bildiğim kadarıyla...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• ^^ peki ya Air Arms S510 Superlite Xtra SL FAC Ambi Traditional?diana 460 alıcaktım bir kere alayım tam olsun dedim bütçeyi genişlettim 3 arasında kaldım ^^

Hw 97k

• birde Air Arms S510 Superlite Xtra SL FAC Ambi Traditional 5.5 mm var bu üçü arasında kundak harici ne far vardır sizce

S510 Superlite Xtra SL-FAC Ambi Deluxe ile arasında kundak farkı var...Aslında ikisi de kavak ama desen ve cila farkı var diye biliyorum...

ALİ İHSAN

• sonunda yeni pcp mi aldım ve kararımı Air Arms S510 Superlite Xtra SL-FAC Ambi Deluxe 5.5 mm den yana kullandım birkaç güne kadar elimde olur heralde

Hw 97k

• Hayırlı olsun çok güzel bir seçim... :thumbup: ^^ g;$i

ALİ İHSAN

• sonunda yeni pcp mi aldım ve kararımı Air Arms S510 Superlite Xtra SL-FAC Ambi Deluxe 5.5 mm den yana kullandım birkaç güne kadar elimde olur heralde

Hayırlı olsun. bugun H-i-l-a-l avdaydım. bahsi gecti sanırım sız aldınız. bugun şöyle bir elime aldım inanın cok guzel ve en hafif modeli aa nın elinize aldınızda farkı anlıyorsunuz en az 400 gr fark var guzel seçim tekrardan hayırlı olsun kazasız belasız kullanın

• Latif omuzladığın da cevizle arasında ki fark çok hissedilebiliyor mu ağırlık olarak kavağın?

ALİ İHSAN

• Hayırlı olsun şimdiden. 1 yıl kadar kullandım aynı silahı. Çok yakışıklı ve bariz biçimde daha hafif. Zaten modeli "S-lite Ambi Deluxe" diye geçiyor.

Latif omuzladığın da cevizle arasında ki fark çok hissedilebiliyor mu ağırlık olarak kavağın?

Bu modelin ahşabı kayın diye biliyorum. Hafifletilmiş, parlatılmış ve sağ-sol kullanıma uygun(ambi).

• Bahsedilen kundak buysa ben kavak diye biliyorum sitede de öyle belirtiliyor,ama kayın olmuş kavak olmuş ceviz olmuş ne önemi var zaten dışı çilalı,önemli olan ergonomisi ve hafifliği :)

ALİ İHSAN

• sonunda silahım geldi üç kelimeyle özetleyim harika harika harika cidden hele ki 500 lük a.a peleti ve tüfek kılıfı super bunları yollucağada yazmıyodu hediye mükemmel silah zaten mayer silahı alır almaz elime dünyanın en şanslı adamı benim dedim kendi kendime bu silah bunu dedirtiyor ALLAH bu formdaki herkeze bu silahtan nasip etsin formdak, kardeşlerimede çok teşekkür ediyorum ilgilendiler ve doğru seçimi yapmamı sağladılar yaşasın agtagtagt

Hw 97k

• hayırlı olsun en kısa sürede benimde almak istediğim model :thumbup:

• hayırlı olsun resimlerini paylaşırsanız feyz alırız :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk