31 MART Pazar Çaylaklar atışa hadi Bursa

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değer meslektaşım pişman olmazsın.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• artık karar verme noktasındayım.. kafamdaki son hal bt65 w-lw+regülatör. birde pompayı kullanmak lazım çok zor diyen var o kadar zorlamaz diyen var. denemek lazım. tüp mü pompa mı o tam şekillenmedi ama pompadan yana ibre.. :))

Air Arms S510 Xtra FAC SL-RH Sporter 5.5 mm

• pompayı bir kere denemiş olsanız yanına yaklaşmazsınız hocam :) benden söylemesi.
    Scubasız pcp çin işkencesi gibi tecrubeyle sabit.

s510 sizi çok mutlu edicek. S500 alabilirsiniz fiyat biraz daha düşer .

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• aa s510 mutlaka daha iyi(kaliteli) ama biz o tüfeğin hakkını verebilirmiyiz o şüpheli. o yüzden bt 65 regülatörle bana yeter diyorum. 100 metreden 3-5 atışta şişeye isabet ettirsem yeter diyorum. yetmez mi yoksaaaaa 8o

• yeter tabikide ama şuan bt 65 e reg uygulaması yok bildiğim kadarıyla. size AT 44 long alalım ve reg uygulaması yapalım . tadından yitemezsiniz hocam.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• baştan bende at 44 long lw namluyu düşündüm sonra bt65 gücü iyi (ağır pellet kullanmak için) diye bt65 dedim ama 16gr-18gr pellet atmanın keyfi başka diyenleri okudum :) dedim bende gerektiğinde 30gr pellet atarım isteyince de 18gr atarım(regülatörle). internette de yabancı ülkelerde uygulanmışları var internette sonuçlar iyi. bir arkadaş ts bt65 al regülatör sonrası oluyor air arms diye yazmış.

işin özü memleketimde yapılıyordur bu regülatör dedim(at 44 regülatöründen ne farkı olacak ki tüp çapları farklıdır en fazla).

• şu buluşmalara katılıp sizlerin silahlarını yakından görüp incelemeyi çok istiyorum. net karar vermem ancak bu şekilde olur. tecrübe herşeydir. sizin tecrübelerinizden istifade etmek isterim. saygılar...

• şu buluşmalara katılıp sizlerin silahlarını yakından görüp incelemeyi çok istiyorum. net karar vermem ancak bu şekilde olur. tecrübe herşeydir. sizin tecrübelerinizden istifade etmek isterim. saygılar...

Nasip diyelim inşallah bu hafta sonu yağmur yağmazda buluşuruz :him:s:him:s:him:s:him:s
    BT65 VE AT44 LW LONG AA S510 XTRA FAC Regulatörlü görme şansınız olur ;avci;;avci;;avci;;avci;;avci;;avci;;avci;
    arkadaşlar mustafa kemal paşa tarafına gitmek istiyorlar bir daha ki haftaya ertelinir ise hafta sonu bu tüfekleri kullanma şansınız olur diyelim bir aksilik çıkmazsa ;confused;;confused;

• on numara olur. o zaman ben şimdiden güneş duasına çıkayım :)) yağmurda var ama.. kısmet inşallah gidebiliriz.

sekocan nikli arkadaşım; bt65 regülatör nerde? kim takıyor? fiyat nedir? bilginiz var mı?

• aa s510 mutlaka daha iyi(kaliteli) ama biz o tüfeğin hakkını verebilirmiyiz o şüpheli. o yüzden bt 65 regülatörle bana yeter diyorum. 100 metreden 3-5 atışta şişeye isabet ettirsem yeter diyorum. yetmez mi yoksaaaaa 8o

Daha sonra pişman olmamak için bt 65 den hemen vazgeçin.Ekonomik durum müsaitse AA veya bulabilirseniz bir T12 derim. ;grin;

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• valla hocam ben 800-900lire bütçe derken 2000e çıkardım. bu işin sonuda yok. o nedenle ortalama birşey olsun diye bt65 alıp regülatörde ayarlayıp kullanılır diye düşündüm. air renger ister gönül ama 4-5bin lira.. :) pompa çok zahmetli mi? tüp mü alsak.. tüpde tehlikeli gibi...

• arkadaşlar herkes air arms al diyor da. bu markanın çoğu modeli yok stoklarda.. Air Arms S510 Xtra FAC SL-RH Sporter 5,5 mm buna göz koydum gibi :)) ama yok ayrıca da değer mi..stoğa girse de fiyat en az 2200 civarı.bütçeyi 2500 yapmak lazım. dürbünde var.. 3 düz olacak. ohooo yok yok bu kadar uçmayalım. bu pazar bir buluşma gerçekleşsede görsek birkaç model. saygılar.

• arkadaşlar air arms s510 nasıl bulurum?

• biraz takip forumda çok satıldı bir de aa sıfır satan firma var telofon açın bu gün yarın gelir
    hem acele yok bu işlerin tadı burda bekliyeceksin sabredeceksin bol araştırma yapacaksın
    arkadaşlar buluşma yeri meselesi ile ilgili eski yerden sonra bir yer araştıması yapıyormuyuz :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

• cengiz abi eskii yere gidelim ve biraz erken gidelim . ben sizi arkalara doğru yürüyerek götürücem bir kaç yer göstericem.

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• gidiyor muyuz... :))

• BT65 için regulator arayan arkadasa duyrulur

Çek cumhuriyetinde bt65 için regulator mevcut fiyat nakliye dahil 84 € ayrica buraya mail attım tüpe delik delme gibi işlemler yok ve montajı çok basit diye geri bildirim
    yaptılar.

bt65 deneme sansın olursa geri bildirim yaparsan sevinirim bende bu silaha cok heveslendim ama çoğu kişi önermiyor o yüzden vazgeçtim.

benjamin marauder ile ilgineyiyorum o silahı inceliyorum buyuk ihtimalle benjamin marauder .22 alıcam

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel