benjamin marauder hakkında?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Crosman kendi namlusunu Benjamin , Crosman , Remington gibi tüfeklerde kullanır , yaylıların çoğunun Çin malı olduğunu , buna karşın PCP' lerin hepsinin Amerikan Crosman namlu olduğunu tahmin ediyorum.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Crosman kendi namlusunu Benjamin , Crosman , Remington gibi tüfeklerde kullanır , yaylıların çoğunun Çin malı olduğunu , buna karşın PCP' lerin hepsinin Amerikan Crosman namlu olduğunu tahmin ediyorum.

Doğru tahmin :thumbup:

Saygılar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Halil Bey az önce you tube'da benjamin marauder ile ilgili bir video seyrettim

http://www.youtube.com/watch?v=C9jQogmztXI linki bu . Bu videodan izlediğim kadarı ile .25 kalibrenin hızı enerjisi ve isabet oranları daha iyi gözüküyor. Normal

şartlarda .22 kalibrenin hızı daha fazla olması gerekmiyor mu?. Ben daha önce bir üstada da sormustum .22 kalibrenin isabet oranının çok daha iyi oldugunu özellikle uzun

mesafelerde .25 kalibrenin daha fazla düşme gösterdiğini söylemişti. sizce benim için hangi kalibre daha uygun olur benim maksimum kullanmak istediğim mesafe 100 mt .

bu mesafenın uzerine atıs yapmak hedefim veya bir gayretim kesinlikle yok. birde bu videoda 60 yard (55 m) mesafedeki grupmanlar neden bu kadar kötü yorumunuz var

mı? formu okuyan diger ardaslarda yorumları ile aydınlatırlarsa sevinirim. birde marauder in .25 kalibresini yerli sitelerde gören var mı?

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Hangi video ve atıcı kim bilmiyorum ama şöyle bir durum da var siz 55 metrede 1 cm.grup yaparsınız ben ise 2.5 cm.Bu tarz videolar ve bilgiler maalesef sizin gibi birçok insanın kafasını karıştırıyor.Şanslısınız ki karşınızda bu silahı bizzat 1 yıldır kullanan ve her türlü bilgiyi paylaşan birileri var.

25 cal.in daha fazla düşeceği fizik kuralları gereği doğru.Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda 22.cal sizin için ideal bence.

Saygılar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Maraduer 25cal ithal dilmedi diye biliyorum ancak yanılıyorda olabilirim.Olsa bile 25cal da pellet seçeneğinizin çok fazla olmadığınıda göz önünde bulundurun derim :thumbup:

• Maraduer 25cal ithal dilmedi diye biliyorum ancak yanılıyorda olabilirim.Olsa bile 25cal da pellet seçeneğinizin çok fazla olmadığınıda göz önünde bulundurun derim :thumbup:

+1000

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• .22 sacma seceneğinin fazala olduğunu biliyorum benin gönlümde hep .22 kalibreden yana fakat bu aksam bu videoyu izleyince biraz kafam karıstı.

kendimde de 12 farklı çeşit pellet mevcut.

Bilmiyorum video biraz uzun 48 dk galiba tam izleme fırsatınız oldumu da adamlar 2 adet crono cihazı kullanmıslar 1. 1mt de 2. 55 mt de ve envai çeşit saçma ile yapmışlar

o yüzden kafam karıştı. sizin .22 kalibreyi önermeniz benim için kafi tecrübeleriniz benim için çok önemli.

bu kadar cabuk geri bildirim yaptığınız içinde ayrıca tesekkür edrim.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Kris Minear o videoda bana göre iyice saçmalamış.

Saygılar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Birşey daha sormak istiyorum bu silahta kullanılan civata somun vs parcalar ve anahtar takımları metrik sistem mi yoksa inch mi

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Birşey daha sormak istiyorum bu silahta kullanılan civata somun vs parcalar ve anahtar takımları metrik sistem mi yoksa inch mi

Hocam maşallahın var 8o Bu kadar detay aşık usandırır ;#^+. Gel sen ıdısını dıdısını çok fazla irdelemeden al bir tane yoksa Halil61 kendisindekini hediye edecek sana ;rofl.;;lol;#hims

• Hocam maşallahın var 8o Bu kadar detay aşık usandırır ;#^+. Gel sen ıdısını dıdısını çok fazla irdelemeden al bir tane yoksa Halil61 kendisindekini hediye edecek sana ;rofl.; ;lol; #hims

Emre öldürdün beni ;lol; ;lol;

Halil ÖZAK
    20.01.1967

Ben de bir şey sorayım size metrik veya inch ne fark eder sizce?

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Emre bey haklısınız da bende de hastalık gibi bir oldu bir şeyi almadan bu internet sayesinde ibini dibini herşeyi araştırır oldum.

Birde nokta atışı yapmak istiyorum bir silah alıp yıllarca kullanmak istiyorum. maddi imkan bunu alayım sonra beğenmezsem başkasını alırıma veya sınıf atlar yükseltirime

kesinlikle izin vermez.

metrik mi inch mi diye sormamım sebebi olurda bir modifiye işlemi olursa imkan açısından sormuştum. ınch se piyasa genelde metrik olarak is yapıyor torna frezede

whitworth iş yaptırmak zor olur.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• masallah çok hızlısınız Halil bey sizin sorunuzu görmemiştim ama Emre beye yazdıgım metin sizede cevap olmuş sanırım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• masallah çok hızlısınız Halil bey sizin sorunuzu görmemiştim ama Emre beye yazdıgım metin sizede cevap olmuş sanırım.

:thumbup:

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• merhaba
    Halil bey size bir soru daha sorayım manuelini crossman den indirdim fakat ordada göremedim veya ben bulamadım

Bu aksam ali express de bushnell 6x24x50 dürbün buldum son 2 günüymüş sipariş vereceğimde dürbün kızagı marauderin kac mm ?

kac mm sipariş vereyim 11mm ve 20 seçenekleri var.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• videoyu sonuna kadar izledim hakikatten saçmalamışlar .. bu nedir böyle 55 mt mesafeden bu silah böyle istikrarsızsa bi problem var demektir.hayallerim biraz yıkıldı açıkçası:rolleyes: halil abi destek ol 8)

Stoeger x10 synthetic combo
    Tuka Tek Kırma Düzce 16 Cal
    Sarsılmaz New Avrasya Süperpoze 12 Cal
    Üzümlü Lazer 7+1 71cm 12 Cal
    Eser yaylı 4.5 mm

• merhaba
    Halil bey size bir soru daha sorayım manuelini crossman den indirdim fakat ordada göremedim veya ben bulamadım

Bu aksam ali express de bushnell 6x24x50 dürbün buldum son 2 günüymüş sipariş vereceğimde dürbün kızagı marauderin kac mm ?

kac mm sipariş vereyim 11mm ve 20 seçenekleri var.

11 mm.

Halil ÖZAK
    20.01.1967