hatsan mod 125 uzunluk ayarlamali kundak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan mod 125 th kundakli tufegimin kundagiyla biraz oynayip m200 yani cheytac'daki kundak sistemini uygulamak istiyorum. Yani acilip kapanan gerketiginde sokulebilen bir kundak sistemi yapmak istiyorum ama tek eksigim 2 adet celik cubuk, internette satan bir yer buldum ancak uzunlugu kisa geldi. Bu konuda yardimlarinizi bekliyorum.

(Mesajimi cep telefonundan girdigim icin resim ekleyemedim. Ve yazim yanlisi yaptiysam kusurabakmayin)

1. daisy powerline 5170 havalı tabanca
    2.jetsan alttan kurmalı ahsap kundak 4.5 mm havalı tüfek
    3.crosman 1077 4.5 mm havalı tüfek

4.crosman 2100 optima red dot 1x40 +lazer
    5.hatsan mod 125 4.5 mm havalı tüfek
    6.zoraki hp-01 ultra 4.5mm + dipçik (SATILIK)
    .....

• biraz önce tüfeğimin kundağını sökerken nasıl oldu anlamadım ama kundak çatladı! yeni kundak alacağım ancak sniper modelinin kundağını alıp takmak istiyorum acaba tüfeğe uyum sağlarmı?
    serviside aradım sordum ama olmaz dediler.konuştugum kişi heralde masa başı işi yapan birisiydi galiba.
    yardımlarınızız bekliyorum. saygılar..

.....

• bilgisi olan yok mu ? :)

.....

• merhabalar. hatsan mod125 havalı tüfeğimin namlu ucu plastiğini sökmek için üzerindeki alyan vidayı söktüm ancak parça çıkmadı, yeni bir konu açıp forumu kirletmek istemediğim için buraya yazıyorum, acaba bu parçayı nasıl çıkarabilirim? bilen varsa yardımlarını bekliyorum.
    sayılar...

.....

• merhabalar. hatsan mod125 havalı tüfeğimin namlu ucu plastiğini sökmek için üzerindeki alyan vidayı söktüm ancak parça çıkmadı, yeni bir konu açıp forumu kirletmek istemediğim için buraya yazıyorum, acaba bu parçayı nasıl çıkarabilirim? bilen varsa yardımlarını bekliyorum.
    sayılar...

Mod 125 sniper kundağın uyumlu olup olmadığını Hatsan servisi arayıp sorabilirsin. Namlu ucundaki parçayı sökmek için vidayı çıkarmak yetmez, bol bol yapıştırıcı da (loctite) sürmüşlerdir o parçaya.