Palet haznesinin genişlemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Silahımı yeni aldım yaklaşık 900 saçma attım 500 tanesini gamo pro hunter attım fakat pro hunter ilk başlarda çok zor oturuyodu şimdi ise normal bir şekilde oturuyo diabola saçmalar ise daha kolay oturuyo sanki palet koyma haznesi genişledi diabola saçmalarında tahribatı azalır gibi oldu bu da bende bir endişe uyandırdı silahta bi sorunmu var yardımcı olursanız sevinirim

Torun mod 401 magnum oskar

• Yaylı silahlarda atış yaptıkça dizellemenin etkisi geçtikçe güç bir nebze düşer bu normal.
    Pellet yğvası dediğiniz namlunun girişi sanırım genişlemesi pek olası değil belki kullandığınız pellet etek çapı farklıdır.
    Üstelik daha rahat oturmasında problem yok aksine daha iyi olmuş olmuşsada.

• namlunun oringini değişebilirsiniz..torun gibi giriş seviyesi yaylılarda belli bir süre sonra kullanılan malzeme kalitesinden dolayı özellikle yay zamanla ilk gerginliğini kaybediyor yanılmıyorsam 10-15tl bir şey yayı fakat benim size tavsiyem yayı değiştirmeyin üzerindeki dürbün bu şekilde daha sağlam kalır dampanız yoksa özellikle..

• Silahımı yeni aldım yaklaşık 900 saçma attım 500 tanesini gamo pro hunter attım fakat pro hunter ilk başlarda çok zor oturuyodu şimdi ise normal bir şekilde oturuyo diabola saçmalar ise daha kolay oturuyo sanki palet koyma haznesi genişledi diabola saçmalarında tahribatı azalır gibi oldu bu da bende bir endişe uyandırdı silahta bi sorunmu var yardımcı olursanız sevinirim

mermi konulan yerin genişleyeceğini sanmıyorum banada oluyor o . Peletlerdeki dengesizliklerden kaynaklanıyor bazı pelletlerin etekleri biraz geniş oluyor yamulduklarından mıdır nedir

Hatsan Mod 90 > 5.5 mm (Gamo Magnum Pellet)

Emre Kaçan