20.04.2013 çıkarması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • manzara ve organizasyon on numara. :thumbup:

Air Arms S510 Xtra FAC SL-RH Sporter 5.5 mm

• Şu 4 ayda neler kaçırdık kardeşim A Takımı'na hasret kaldık. İnşallah tez vakitte hasret gideririz artık.

Özlettin cem nerdesin daha gelmiyomusun?

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• istanbulda yaşayan çankırılıyım ankara ikinci memleketim onun için bu aktifelerden çok hoşlandım ankaraya geldigimde tüfeklerrimle buortamlara girmekçok isterim ankaranın da aktif olması sevindirdi sizlere dahada güzel günler geçirmeniz dileklerimle bay yarı ankaralı olarak ankaradaki yarışmaya gelmek istiyorum saygılar

• Şu 4 ayda neler kaçırdık kardeşim A Takımı'na hasret kaldık. İnşallah tez vakitte hasret gideririz artık.

geldin artık sanırım? hoş geldin :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• istanbulda yaşayan çankırılıyım ankara ikinci memleketim onun için bu aktifelerden çok hoşlandım ankaraya geldigimde tüfeklerrimle buortamlara girmekçok isterim ankaranın da aktif olması sevindirdi sizlere dahada güzel günler geçirmeniz dileklerimle bay yarı ankaralı olarak ankaradaki yarışmaya gelmek istiyorum saygılar

Ademusta Ankaraya bekleriz her zaman. Bir iş için gelipte bir saat boşluk olsa bile, bir çayımızı içmeye gelin.

A-takımı bu haftasonu iş kıyafetleri ile teknik yardıma gelenleri bekleriz.

• Yasin Nasip olursa ben pazar günü geliyorum, yrun işlerim var.
    Masaları yapacaksak eğer gerekli aletlerin listesini yapalım, yatar lazım olursa onuda getireyim.

A-TAKIMI

• Levent masaların metal aksam geldi zannedersem, onları halletsek güzel olur. Dekupaj testere, 50-80adet 3-4 cm boyda yhb(matkap) vida, metre, beyaz silikon, silikon tabancası, 3mm, 7mm matkap ucu, matkap lazım olacak. Önemli kısmı bende var, geri kalanları yersen lorensen'den hallederiz.

Bu arada katılımcılara Erkan sponsorluğu ile mangallı saatler :D

[Resim Engellendi: http://l1304.hizliresim.com/18/q/mb98l.jpg]
    olabilir : )

• Bugün içinmi düşünüyorsunuz. Pazar günü olursa beraberce yapalım bir kaç kişi ğstüne yük olmasın.
    Bu arada Erkanın resmin telif hakkı bende.

A-TAKIMI

• Olabilir kısmını şimdi farkettim.
    Bu arada dekupaj kesimi için bence mastar kullanmalıyız, dekupajla hatasız kesim yapmak ustalık işi. İşkence bende var onları getireyim.

A-TAKIMI

• Sağol Levent düşünmen yeter. Ben bugün matkap, matkap ucu, silikon tabancası getiririm. Geri kalan malzemeyi tamamlayabilirsek birşeyler yaparız.

Tahtaların tamamı gelmedi ama eldekilere girişebiliriz. Bakalım sabah ola hayrola

• Yardim edebilmeyi cok isterdim, dun gece geldim ankaraya ve 2 gun sonra baska bir faaliyete gidecegim icin bu gunu evdekilere ayirdim.simdiden kolay gelsin sizlere.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• önce merhaba ankradaki arkadaşlar scuba kullanıyormusunuz kullanan varsada dolum nerde yapılıyor bana bilgi verirmisiniz adresyada tel teşekürler

• Evet scuba tüp kullanıyoruz dolum için. Atış alanı mühye köyünde, dolum için birkaç alternatif var.

Ben Cebecideki Draeger bayisinden dolum yapıyorum. Test tarihi geçmemişse her tüpe dolum yapıyorlar, Süleyman bey oradaysa 15 dakikada.

Gitmeden 0312 320 2024 numaradan haberleşmek gerekiyor. Mamak caddesi Erdiren sokakta(tam adresini bulamadım).
    Dikimevinden Mamak caddesine girdiğinizde soldan dördüncü sokakta, soldan ikinci binada. (39°56'07.17"K - 32°53'08.20"D)

[Resim Engellendi: http://img850.imageshack.us/img850/1700/maskedraeger.jpg]

• Evet Ankara'ya geldim ancak uçuşlar çok yoğun bu aralar. En kısa zamanda sizlerle görüşmek istiyorum. Sağlıcakla kalın A kalite A Takımı. :love: :love: