motorsiklet tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar motorsiklet almaya karar verdim ama iki marka arasında kaldım sizce hangisi ? kanuni breton s 100 mü ? yoksa mondial mg superboy 100 mü karar veremedim tabi satış sonrası destek konusunda hangi, firma daha ilgili oda önemli ...

Torun mod 401 magnum oskar

• İkiside çin malı hemen hemen aynı parçaları kullanan aynı kalitede motosikletler.
    kanuni sanki türkiye üretimi gibi şişiriyor mallarını alt tarafı montajı burada sadece fiyat olarakta yüksek , servisi leş kıyıda köşede kalmış apaçi motorcular
    mondial hem fiyat hemde yaygınlık açısından daha avantajlı

• Servis konusu motosiklette merkeze değil, bulunduğun yere göre önem kazanıyor. Aksarayda kimler var hatırlayamadım ama Karamanda İhsan Usta işini iyi yapar. Yanılmıyorsam Kanuninin de servisidir. Konya Meramda da Hondacı Mustafa Usta her derdine deva olur.

Kolay gelsin. Motosiklet hobilerini de kuvvetlendirir ama senden ricamdır asla kasksız kullanma.

• Kanuni son yıllarda kaliteyi çok bozdu mondial bir adım önde gibi .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• Eski bir kanuni kullanıcısı olarak ikisi arasından Mondial almanı tavsiye ederim. Ya da ikinci el CBF 150leri değerlendirmek daha mantıklı gibi.

Yunus Emre
    . Hatsan At44 + Muzzle
    .. Optima 3X9X44
    . Retay Troy 100X,
    .. Tasco 4X16X40

• 100 cc lik motor hiç gitmez. İkinci el 125 cc daha güzel bir seçim olabilir.